Sportiškos moterys viliojamos gana netradiciniu būdu

Birželio 7 d. jau šeštą kartą vyks urbanistinės multisporto varžybos „Vilnius Challenge“.

Ir „Vilnius Challenge“ skelbia ypatingą kvietimą sportiškoms merginoms ir moterims – visoms norinčioms dalyvauti varžybose organizatoriai padės susirasti partnerius.

„Per 70 procentų „Vilnius Challenge“ dalyvių – vyrai. Tačiau šios varžybos – ne tik savo jėgų išbandymas, bet pirmiausia tikras nuotykis su gera kompanija. Didelė dalis mūsų dalyvių vyrų mielai dalyvautų varžybose kartu su partnere, tačiau merginos ir moterys multisportą išbando dar nedrąsiai. Raginame merginas registruotis, nes patikimiausi vyrai renkasi „Vilnius Challenge“, - sako „Vilnius Challenge“ organizatorius Vytenis Benetis.

Varžybose dalyvaujama poromis – mišriose, vyrų ir moterų grupėse. Varžomasi skirtingo sudėtingumo - pradedančiųjų, mėgėjų ir elito - trasose.

Merginos ir moterys, norinčios dalyvauti „Vilnius Challenge“, turėtų parašyti organizatoriams: www.vilniuschallenge.lt/dalyvauk.

Užpildžius dalyvio anketą partneriai bus parenkami pagal fizinio pasirengimo lygį. Prieš varžybas bus organizuojamas dalyvių susipažinimas ir bendros treniruotės.

Dalyvauti „Vilnius Challenge“ galima nuo 18 m.

Tikslias trasas dalyviai sužino tik stovėdami prie starto linijos. Organizatoriai trasas Lietuvos sostinėje stengiasi suplanuoti taip, kad intriga būtų kuo didesnė. Varžybų dalyviai, kaip ir ankstesniais metais turės orientuotis Vilniaus mieste, važiuoti dviračiais, įveikti bėgimo, požemių, irklavimo bei riedučių rungtis.

„Vilnius Challenge“– pirmosios ir vienintelės urbanistinės multisporto varžybos Lietuvoje. Pernai jose dalyvavo 1000 dalyvių iš 10 šalių.

Daugiau informacijos: www.vilniuschallenge.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis