Gimimo data gali lemti gebėjimą mylėti ir seksualinį temperamentą

Suskaičiuoti įmanoma viską – net jausmus. Mūsų gimimo data gali lemti gebėjimą mylėti, polinkį į neištikimybę, seksualinį temperamentą. Tik šįsyk kalbame ne apie astrologiją, o apie numerologiją.


Primename, kaip sužinoti savo skaičių. Užrašę savo tikslią gimimo datą, visus skaitmenis sudėkite, iki liks vienaženklis skaičius. Pavyzdžiui, jei gimėte 1970 06 23 dieną (1+9+7+6+2+3=2+8=1+0=1), jūsų skaičius yra 1. Šįkart siūlome sužinoti, koks esate ir ką jūsų skaičius žada jums meilės srityje.


1


Meilė ir šeima. Žmonės, kurių skaičius – 1, iš prigimties yra lyderiai. Jie jausmingi, veržlūs, degantys aistra. Lengvai sužavi priešingos lyties atstovus, turi nepaprastą įtikinėjimo dovaną. Yra nepasotinamai aistringi, valdingi, siekia dominuoti, mėgsta kontroliuoti kitus. Labai permainingi: giliausią jausmą akimirksniu gali pakeisti šaltumas arba šiurkštumas. Nemėgsta ilgų preliudijų, tikslą nori pasiekti tuojau pat. Moterys, kurių skaičius – 1, nelaukia, kol jas pasirinks, – renkasi pačios, tačiau pastumdėlių ir bevalių nemėgsta, nes pačios yra stiprios. Tai gąsdina stipriąją lytį, tad truputis lankstumo ir subtilumo joms tikrai praverstų. Šio skaičiaus žmonės vertina šeimą, bet veikiau ne kaip saugų uostą, o kaip galimybę pratęsti dinastiją, todėl jiems svarbi partnerio kilmė, socialinė padėtis. Vienetui tinka 3 ir 6.


Seksas. Šio skaičiaus žmonės mėgsta būti apsupti gerbėjų, turėti ne vieną partnerį. Yra kaip reta seksualūs, tačiau seksas jiems dažnai – tik dar viena scena, kurioje labiau siekia sublizgėti nei suteikti malonumą partneriui. Beje, tas, kurį įsileidžia į savo lovą, turi būti ne tik fiziškai patrauklus, bet ir intelektualus.


2


Meilė ir šeima. Tai vienintelis skaičius, kurio žmonės siekia visokeriopos harmonijos. „Dvejetukai“ trokšta meilės, supratimo ir artimųjų palaikymo. Jie ištikimi, kantrūs ir pasiaukojantys. Mylėdami atsiduoda visa širdimi. Šio skaičiaus atstovai retai kada pribloškia savo žavesiu iš pirmo žvilgsnio. Jie atsiveria pamažu, kai santykiai tampa artimi. Dvejeto žmonės tiesiog sutverti šeimai, siekia išsaugoti ją net tada, kai nebėra prasmės. Jei partneris sugebės įvertinti tokį atsidavimą, neskaudins ir nežemins, namai taps saugia ir jaukia oaze. Priešingu atveju – jei nesijaus pakankamai vertinamas ir mylimas, „dvejetukas“ taps įkyriu bambekliu. Beje, ne viskas priklauso tik nuo partnerio: žmonės, kurių skaičius – 2, yra kiek dvilypiai, emociškai nestabilūs: vieną akimirką jie atrodo laimingi, kitą – nepatenkinti. „Dvejetukas“ nemoka imti, moka tik duoti, o tai daro santykius nelygiaverčius. Taigi šio skaičiaus atstovams nepakenktų truputis sveiko egoizmo. Šeima galima su tokios pačios vibracijos skaičiumi, t. y. 2. Tinka ir 4, 6.


Seksas. Dvejeto atstovams seksas nėra pats svarbiausias dalykas, jiems kur kas svarbesnis emocinis prieraišumas, pasitikėjimas, švelnumas. Patinka, kai intymiame gyvenime esama paslapties. Beje, žmonės, kurių skaičius – 2, labiau nei kiti linkę į homoseksualius santykius arba bent jau mėgsta pafantazuoti apie seksą su tos pačios lyties asmeniu.


3


Meilė ir šeima. Trejeto žmonės – lengvai bendraujantys, žaismingi, todėl gali atrodyti (neretai ir yra) lengvabūdžiai, vėjavaikiški. Jie visą gyvenimą ieško tobulos meilės, idealizuoja partnerius, lengvai įsimyli, taip pat lengvai išsiskiria – jei partneris pasirodo esąs ne toks, kokio tikėjosi. Šio skaičiaus žmonėms labai svarbi laisvė, todėl tas, kuris pabandys juos kontroliuoti, greitai bus atstumtas. „Trejetukai“ mėgsta pliaukšti liežuviu, kartais tuščiai, todėl laikomi ne itin patikimais. Mėgsta būti garbinami ir liaupsinami, žino, ko nori, ir tai dažniausia gauna. Jie jautrūs, atviri, nebijo išpažinti savo jausmų. Vertina tuos, kurie jaučia tokią pat aistrą gyvenimui, mėgsta žaisti, nebijo rizikuoti, yra intelektualūs ir kūrybingi. Šio skaičiaus atstovai nesitiki, kad kas nors kitas padarys juos laimingus, savo laime moka pasirūpinti patys. Šeima pati savaime šiems žmonėms nėra vertybė – stimulu išsaugoti santykius gali tapti bendra visuomeninė veikla, tikslai, interesai. „Trejetukai“ sutinka su visais skaičiais, bet geriausiai su 1, 3, 5, 9.


Seksas. Žmonės, kurių skaičius – 3, dievina seksą ir visiškai laisvą seksualinį elgesį. Mėgsta nešvankius juokelius ir dviprasmiškus anekdotus. Daugelis slapta geidžia pasimylėti trise arba išmėginti grupinį seksą. Svarbu, kad partneris būtų toks pat nevaržomas, linkęs fantazuoti, pasiruošęs eksperimentuoti ir nuolat patirti ką nors nauja.


4


Meilė ir šeima. Žmonės, kurių skaičius – 4, yra praktiški, pastovūs, trokštantys saugumo. Jie drovūs, ne itin mėgsta bendrauti, pirmenybę teikia artimiems draugams, o ne triukšmingoms kompanijoms. Ramūs, subtilūs, pareigingi, rūpestingi, vertina šeiminį gyvenimą. Ištikimi – net jei meilė jau seniai praėjusi. Giliai širdyje neretai svajoja apie ugningą aistrą, kuri priverstų pamesti galvą. Deja (o gal – laimei), tai dažniausiai ir lieka tik svajonė. Turi nuostabų humoro ir teisingumo jausmą. Šio skaičiaus atstovai nelinkę atvirai demonstruoti savo jausmų, nors išgyvena juos stipriai. Nepakenčia neištikimybės, labai saugo savo partnerį ir jo pavydi. Jei „ketvertukui“ kils koks įtarimas, santūrumo gali nelikti nė ženklo. Vertina materialinį saugumą, tad santuokas neretai kuria iš išskaičiavimo. Ir jos šio ženklo žmonėms dažnai būna sėkmingesnės nei sukurtos iš aistros. Tinka 2, 4, 5, 6 ir 7.


Seksas. Šio ženklo žmonės, nors pažiūrėti yra uždari ir drovūs, nestokoja seksualinio patrauklumo, tačiau tuo nesinaudoja. Flirtuoti ar juo labiau megzti trumpalaikių pažinčių nemėgsta. Seksas jiems yra meilės dalis, o meilė – tiesus kelias į santuoką. „Ketvertukai“ visai nuoširdžiai gali nepritarti ikivedybiniams seksualiniams santykiams, bet susituokę nėra puritonai, vertina seksą kaip svarbią vedybinio gyvenimo dalį, kuri stiprina santuoką.


5


Meilė ir šeima. Penketo žmonės – malonūs, atviri, kartais mėgstantys pasigirti, impulsyvūs ir kaip niekas kitas kupini užkrečiamo entuziazmo. Kita vertus, yra kaprizingi ir permainingi, tad bendrauti su jais sunku. Jei gyvenimas įdomus ir visavertis, „penketukai“ skleidžia meilę ir linksmybę, o prislėgti ir nusivylę, jie tampa šiurkštūs ir agresyvūs. Turi daug gerbėjų, mėgsta naujas pažintis, tad sunku tikėtis šio skaičiaus atstovų ištikimybės ir atsidavimo. Jie patrauklūs, artistiški, žavūs, jausmingi, neretai šiek tiek persistengia vaidindami. Mėgsta vakarėlius, aukštuomenės šurmulį, tad ir partnerio nori tokio, kurį būtų negėda parodyti. Taip pat svarbu, kad šis galėtų prisitaikyti prie nuolat kintančios „penketuko“ nuotaikos ir nenuspėjamo elgesio. Žmonėms, kurių skaičius – 5, patinka paslaptingi, aristokratiški, tačiau kiek ekscentriški priešingos lyties atstovai. Patinka staigmenos, patinka šokiruoti. Negali pakęsti, kai iš jų šaipomasi. Labiausiai tinka 3, 4 ir 5.


Seksas. Tradiciniai pasimylėjimai vienuoliktą vakaro du kartus per savaitę vedybinėje lovoje standartine misionieriaus poza – tikrai ne jiems. „Penketukus“ jaudina rizika. Mintis, kad gali būti užklupti, stimuliuoja jų libido. Dėl šios priežasties šiuos žmones masina ne tik seksas viešosiose vietose, bet ir slėpti romanai.


6


Meilė ir šeima. Žmonės, kurių skaičius yra 6, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti šaltoki, bet taip yra tik dėl jų drovumo. Iš tikrųjų „šešetukai“ nuoširdūs, lojalūs ir labai simpatiški, nors šiek tiek naivoki ir sentimentaloki. Tiesa, su amžiumi tampa išmintingi ir racionalūs. Turi polinkį skirti pernelyg daug dėmesio smulkmenoms, tačiau apskritai yra draugiški ir optimistiškai žiūri į gyvenimą. Meilę vertina labai rimtai, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nepastovūs. Toks įspūdis susidaro todėl, kad jie nesitenkina tarpiniais rezultatais – meilės ieško didelės, tikros ir nenurimsta, iki randa. Kai įsimyli, tampa ištikimi ir atsidavę. Šeimoje stabilūs ir dvasiškai subalansuoti. Šio skaičiaus moteriai šeima ir vaikai yra prioritetas. Vis dėlto kartais jų vidiniai kompleksai pakiša koją, verčia iš malkos priskaldyti vežimą. „Šešetukai“ gali įsižeisti dėl menkiausio nieko. Jei išsiskiria, sugeba likti su buvusiu partneriu gerais draugais. Tinka toks pat 6, dera ir su 1, 2, 8.


Seksas. Šio skaičiaus atstovai gana seksualūs ir jausmingi, tačiau, norint atskleisti jų seksualumą, gali prireikti laiko, nes „šešetukai“ yra drovūs, ir tai jiems trukdo atsipalaiduoti. Kantrus ir patyręs partneris, sugebantis nesišaipyti iš šių žmonių kompleksų, naivumo ir sentimentalumo, ilgainiui susilauks už tai puikių dividendų.


7


Meilė ir šeima. Šio skaičiaus moterys turi keisto patrauklumo – ir žavi, ir kartu gąsdina. Atrodo pernelyg protingos ir išrankios, todėl kelia baimę gerbėjams. Ir ne veltui – joms patinka solidūs, profesionalūs, aukštą socialinę padėtį turintys partneriai. Kita vertus, – nuoširdūs ir sąžiningi. Šio skaičiaus atstovai ilgai renkasi partnerį, mėgsta analizuoti jį ir savo jausmus, bet niekaip negali apsispręsti, ar tai tikrai geriausias variantas iš visų įmanomų. Atrasti tą geriausiąjį jiems nelengva, nes yra fantazuotojai, nuolat tikisi kažko ypatinga. Šiems žmonėms geriau tuoktis kuo anksčiau, nes su amžiumi jie ne tik nenuleidžia reikalavimų kartelės, bet priešingai – kelia šią vis aukščiau ir aukščiau. Siekia įteisinti santykius – gyvenimas „susimetus“ ne jiems. Tiesa, ir susituokę, jie vis dar abejoja savo pasirinkimu, tačiau partneris tų abejonių paprastai nežino, nes „septynetukai“ moka garbinti savo meilės objektą, leidžia jam pasijusti išskirtiniam ir ypatingam. Tinka 4, 8, 9.


Seksas. Svajoja apie ypatingą seksą, apie žemę, slystančią iš po kojų, todėl neretai nusivilia. Mėgsta fantazuoti apie grupinį seksą, įvairius žaidimus, bet mieliau įsivaizduoja save kaip vergą nei kaip valdovą. Trokšta turėti daug gerbėjų, tačiau nė vieno neprisileidžia pernelyg arti.


8


Meilė ir šeima. Šio skaičiaus atstovai gana egoistiški, tad turi mažai artimų draugų. Kadangi yra nuolat užsiėmę, dažnai lieka viengungiai. Tvarkydami meilės reikalus, laikosi puolamosios taktikos – siekia partnerio atkakliai, o pasiekę gali pamiršti. Mylėdami, kaip ir darydami bet ką, vadovaujasi principu „viskas arba nieko“, todėl iš partnerio reikalauja visiško atsidavimo, nors patys atsiduoda tik tiek, kiek reikia. Partneris šiems žmonėms neretai reikalingas tik tol, kol gali patenkinti jų poreikius, o kai tampa nebenaudingas, „aštuonetukai“ be jokių sąžinės skrupulų leidžiasi ieškoti kito. Labiausiai šio skaičiaus atstovus stimuliuoja pinigai, tad tarp jų nemažai išlaikytinių – tiek vyrų, tiek moterų. Santykiai su žmonėmis, kurių skaičius yra 8, primena sūpuokles – nuo didelės laimės iki abejingumo. Su jais nenuobodu, tačiau ir stabilumo neverta tikėtis. Labiausiai šio skaičiaus atstovams tinka tie, kurie geba išlikti stabilūs ir nekreipia dėmesio į šių blaškymąsi. Dar tinka 4, 7 ir 9.


Seksas. Seksas „aštuonetukams“ – proga parodyti, kas kontroliuoja padėtį. Jie mėgsta žaisti. Mėgsta „greituką“ ant galinės automobilio sėdynės ar lifte. Žavisi nenuspėjamomis situacijomis. Kai partneris rodo meilę ir atsidavimą, šio skaičiaus žmones gali apimti abejingumas, bet vos tik jis atšąla ir tampa abejingas, pabunda laukinė aistra.


9


Meilė ir šeima. Žmonės, kurių skaičius – 9, labai meniškos prigimties, bohemiški, linkę į mistiką. Nemėgsta banalių jausmų ir stereotipų, todėl juos sužavėti gali tik intelektualios, originalios, meną mėgstančios ar kuriančios asmenybės. Savo jausmus šio skaičiaus atstovai reiškia santūriai, išlaiko atstumą. Tai – romantiški idealistai, svajotojai, nuolat jaučiasi įsimylėję. Jiems labai svarbi dvasinė giminystė. Jei randa tikrąją meilę, atsiduoda šiai visu kūnu ir siela. Nuoširdžiai tiki, kad ir mylimas žmogus yra toks pat, todėl „devynetukus“ lengva mulkinti. Išdavystę jie išgyvena itin skaudžiai, nes jaučiasi išduoti ne tik kūniškai, bet ir dvasiškai. Tokiu atveju sugeba šaltakraujiškai išrauti mylimąjį iš širdies ir gyvenimo. Susiradę tokį pat dvasingą partnerį, jaučia harmoniją, bet komplikacijų gali kilti susilaukus vaikų, net šie atitraukia nuo svarbesnių tikslų. Materialiai apsirūpinęs jiems atrodo nuobodokas, tačiau sąjunga su tokiu gali trukti ilgai, nes jis suteikia trokštamos laisvės nuo buitinių problemų. Labiausiai tinka 4, 7, 8 ir 9.


Seksas. „Devynetukas“ niekada neatsidurtų lovoje su žmogumi, kuris jo nežavi kaip asmenybė. Mėgsta eksperimentuoti, gali būti ir švelnus, žaismingas, ir nesuvaldomai aistringas. Moterys dažnai svajoja būti kurtizanės ar geišos – intelektualios ir kartu seksualios. Šio skaičiaus atstovus gundo mintis tapti meno objektu – jis susijaudina pozuodamas paveikslui, nuotraukoms, filmuojamas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis