Originali nuotaka renkasi išskirtinius aksesuarus

Tavo vestuvės jau nebe už kalnų. Įsivaizduojame, kaip pakyla kraujospūdis ir išpila karštis, jei dar neradai tos savo vienintelės ir išsvajotos vestuvinės suknelės. Sako, kad jaunikį lengviau susirasti, nei suknelę.

Šių dienų populiariausi:
- Popiežiaus dukra miegojo su broliu ir garsėjo kaip nuodytoja
- Horoskopas 05.21-28: nepražiopsokite šanso, kurį jums suteikia žvaigždės
- Dėl kokių priežasčių vyrai palieka moteris dažniausiai?
- A. Urbonaitė: pirmieji susidūrimai su vyrų seksualumu buvo klaikūs
- 5 produktai, kurių reikia atsisakyti, jei norite būti liekni ir sveiki

Na, o jei esi ta laimingoji, kuriai betrūksta tik papuošalų ir aksesuarų prie tavo nuostabiosios, leisk papasakoti, kokie šiais metais "ant bangos".

L. Guobytės-Žilinskienės nuotr.

Auksas. Madingiausia metalo spalva šį sezoną be jokios abejonės yra aukso. Papuošalai, pagaminti iš aukso arba paauksuotų detalių, suteiks tavo įvaizdžiui aristokratiškos prabangos. Aukso spalvos detalės naudojamos kuriant ne tik auskarus, apyrankes, kaklo vėrinius, bet ir galvos papuošalus. Tiek iš aukso, tiek iš iš paauksuotų detalių sukurti papuošalai atrodys lygiai taip pat prabangiai. Tik turėkite omenyje, kad aukso spalva nederės su sniego baltumo suknele ir šalto atspalvio nuotakos oda.

L. Guobytės-Žilinskienės nuotr.

Gėlės. Nebijok išsiskirti ir susikurti sau unikalų vestuvinį papuošalą. Pagalvok, kokios gėlės gražiausios ir kokių galima rasti artimiausioje pievoje. Jei bijai, kad toks lankelis greit nuvys, pasigamink tokius pat kelis arba nusipink jį tik kelioms fotosesijos akimirkoms. Toks lankelis taip pat labai tiks antrai vestuvių dienai.

Kitas variantas - įsigyti dirbtinių natūraliai atrodančių gėlių lankelį. Šiais laikais geros kokybės dirbtines gėles nuo tikrų atskirti galima tik jų paragavus.

L. Guobytės-Žilinskienės nuotr.

Galvos papuošalai. Būsi be galo madinga, įsisegusi į plaukus vintage arba retro stiliaus aureolę, diademą, tiarą, lankelį ar segtuką, sukurtą naudojant natūralius ar dirbtinius perlus, saulės šviesoje žėrinčius kristalus, išpuoštą smulkiomis natūralaus šilko gėlytėmis, o gal pusbrangiais akmenėliais ar paauksuotomis detalėmis.

O gal prie tavo suknelės tiktų lankelis iš paauksuotų lauro lapelių? Laužyk stereotipus įsisegdama į plaukus spalvotų gėlių seges, o gal turi vintažinio stiliaus iš prosenelės paveldėtą segę - priderinus plunksnų ar tiulio galima sukurti neįkainojamą papuošalą, kuris bus tavo talismanas vestuvių dieną. Paslėpk savo paslaptingą žvilgsnį po tiulio vualiu, kurį prisegsi perlais išdabintomis šukutėmis.

L. Guobytės-Žilinskienės nuotr.

Daug plonų aukso spalvos apyrankių. Apsikabinant mylimąjį ar keliant gėrimo taurę jos skambės ir žvilgės nelygu kuo bus išpuoštos - kristalais, o gal pusbrangiais akmenėliais, kurių spalva gali derėti prie jūsų vestuvių temos.

L. Guobytės-Žilinskienės nuotr.

Plunksnos. Vestuvinę šukuoseną papuošk sege iš plunksnų, tačiau venk labai pūkuotų, dažytų nenatūraliomis spalvomis. Labai madingos aristokratiško paukščio fazano plunksnos, jomis gali puošti ne tik plaukus, bet ir savo puokštę. Jaunikio butonjerė, papildyta fazano plunksnomis, išsiskirs formos subtilumu, o dėl ryškių kontrastingų spalvų puikiai atrodys nuotraukose. 

L. Guobytės-Žilinskienės nuotr.

Daugiau SESES vestuvinių papuošalų rasite čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.667490059989103.1073741858.417767628294682&type=1

Norite laimėti papuošalą, kuris tiktų ir vestuvėms, ir šventinei progai? Dalyvaukite konkurse!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis