„Beissoul & Einius“ - pribloškiančioje fotosesijoje

M.A.M.A muzikos „Metų grupės“ ir „Metų elektroninės muzikos grupės“ apdovanojimams nominuota grupė „Beissoul & Einius“ pristato naują singlą „Red Baron“ iš albumo „Laikas Paikas“.

Tai bene populiariausia grupės daina, kuria visada užbaigiami gyvi grupės pasirodymai ir kurios su nekantrumu laukia gerbėjai.

„Su „Red Baron“ ateina tam tikra pabaiga ir pradžia. Praėjo jau beveik metai po mūsų pirmojo albumo „Laikas Paikas“ išleidimo. Visus šiuos metus mūsų laikas buvo būtent toks - tiesiog sklidinas kelionių, juoko iki ašarų, ašarų be juoko, pakelto bei nuleisto tono, genialių atradimų bei neprotavimo, „susimovimo iki ausų“ ir neįtikėtino prisikėlimo bei sėkmės“, - džiaugiasi išskirtiniu vokalu ir šokiu scenoje užburiantis Beissoul.

Pasak jo, „Red baron“ nėra į tradicinius rėmus sutalpinamas kūrinys. „Jis neturi jokių paaiškinimų ir taisyklių – tai tiesiog „Red Baron“ ir tuo viskas pasakyta. Būtent šis darbas atvėrė daugybę durų tiek kuriant įvaizdį, tiek kostiumus, tad žinau, kad galiu būti kas tik noriu, kuo tik sugalvosiu ir pirmieji tvirti žingsniai jau žengti“, - tikina Beissoul ir priduria: „Šis kūrinys yra tavo paties transformacija iš mažyčio žmogaus į tokį personažą ar gyvūną, kokiu nori arba labai ilgai norėjai tapti“.

D. Komissarenko nuotr.

Pastaruoju metu dažniau Ukrainoje, nei Lietuvoje koncertuojanti grupė žada dar nematytų staigmenų Lietuvoje. „Šiuo metu, galima sakyti, gyvename Kijeve, kuriame ir gimsta nemažai idėjų bei sprendimų, kuriuos atmosferiškai atvešime ir į Lietuvą. Kaip tik dabar beprotiškai intensyviai ruošiamės pavasariui, kai pristatysime kai ką netikėto, nes pavyko nustebinti net patį save“, - juokiasi Beissoul.

Duetas žada naujos ir įvairios kūrybos pliūpsnį. „Bus nemažai naujų kūrinių, bet viskas turės „beissouleinišką“ spalvą ir kvapą, būsime scenoje netgi tada, kai mūsų ten nebus, kalbos bus lakoniškos, bet mano paties lūpos bus užvertos, o taip pat savo kompanijoje turėsime kai ką ypatingo“, - kaip visada kiek intriguojantis teigia Beissoul.

Beje, kartu su „Red Baron“, išskirtinis duetas pristato ir nemažiau išskirtines kūriniui skirtas nuotraukas, kuriomis pasirūpino jau ne pirmą kartą kartu dirbantis Ukrainos mados fotografas Dmitrijus Komissarenko. „Red Baron nepaleido mūsų visus metus, o viena naktį aš susapnavau save baltut baltutėlį stovintį kaži kur ir labai intensyviai šokantį, o tada po kurio laiko man pabodo, aš pavirtau paukščiu ir išskridau!“, - idėjos gimimą prisiminė Beissoul.

Kviečiame išgirsti ir įvertinti „Beissoul & Einius“ singlą „Red Baron“:
https://www.youtube.com/watch?v=yFI4MEjZlvU

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis