Horoskopas: banguojanti savaitė neleis atsipalaiduoti

Savaitės pradžioje skirkite laiko svarbiems reikalams – pats darbo ar mokslo procesas jums teiks malonumo.

- Savaitgalio skaitiniai. Neronas - motinos tvirkintas jaunuolis, tapęs pamišusiu tironu
- Išpažintis: ką aš patyriau gyvendama santuokoje su homoseksualiu žmogumi
- Po krikštynų - kritikos lavina Kate Middleton adresu
- Savadarbiame name iš šiaudų ir molio net žiemą - trumpomis rankovėmis
- Tobulos varškės spurgos

BENDRA PROGNOZĖ

Itin sėkmingas bus kolektyvinis darbas. Galite sulaukti anksčiau atlikto darbo įvertinimų.

Savaitės vidurys nebus stabilus laikotarpis, teks atidėti visus naujus darbus. Šiuo laikotarpiu netinka užmegzti naujas pažintis, būtina vengti ginčų ir konfliktų. Užtat šis laikas palankus mokslams, savišvietai. O savaitės pabaigoje sėkmė vėl sugrįš.

Asmeniniame gyvenime laukia pakilimai ir nuosmukiai: tai pyksitės, tai taikysitės. Šis laikotarpis - emociškai įtemptas, o tai gali pakenkti sveikatai.

Astrologinė prognozė kitai savaitei - liepos 13-19 d. d.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

Avinas

Nuo pirmadienio itin stenkitės valdyti emocijas, pažaboti impulsyvumą. Vertėtų daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Pasirūpinkite, kad juose nekiltų aštrių barnių, gaisro. Į periodo pabaigą jūsų azartiškumas ir maištingumas tik stiprės. Kad ir ką darytumėte, įvertinkite galimas pasekmes. Šeštadienį būsite nusiteikę smagiai šėlti, ieškoti nuotykių ir šlovės, siekti prizų ar kitų pergalių. Deja, gali tykoti nemalonumai, tad sekmadienį turbūt nebedžiugins savijauta. Venkite stresų, tausokite save ir kitus, atsargiai elkitės kelyje bei su elektra.

Jautis

Šią savaitę teks spręsti pinigines, turtines problemas. Aktualios turėtų būti ir su žiniasklaida, informacija susijusios kelionės, susitikimai. Galite išplėsti pažinčių ratą, užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo, vertėjavimo. Tačiau kai kuriems jūsų planams gali piktai priešintis šeimos nariai arba nelinkę rizikuoti verslo partneriai. Savaitgalį skirkite šeimai, vaikams. Jeigu turite nepadorių paslapčių, apie jas gali sužinoti artimas žmogus. Nepasiduokite augančios kartos kaprizams ir manipuliacijoms. Pasisaugokite sukčių bei geliančių, kandančių sutvėrimų.

Dvyniai

Nuo pirmadienio būtinas ypatingas taktas ir dėmesys, bendraujant su aplinkiniais, partneriu, šeimos nariais, nes neatsargiu žodžiu galite pakenkti ir sau, ir kitiems. Jus gali užklupti godumo gaivalas. Galite pasielgti neatsakingai ir patirti traumų ar nuostolių. Šeštadienį galite puikiai praleisti laiką su artimaisiais, kaimynais ar draugais. Regis, pasijusite išgirsti ir įvertinti, protingi ir svarbūs. Visgi būkite apdairūs, kad nenutiktų kaip lapės giriamai varnai pasakėčioje, nes kažkas bandys jus išnaudoti ar nedorai pasinaudoti. Saugokite transporto priemonę, piniginę.

Vėžys

Šią savaitę būsite jautrūs, nerimastingi, gal net agresyvūs. Galite išprovokuoti nelaimingus atsitikimus, avarijas traumas, šeiminius skandalus. Verčiau kantriai stiprinkite partnerystės ryšius, neatsiribokite nuo kolektyvo, partnerio, artimųjų. Savaitgalis kai kuriems iš jūsų bus komfortiškas, leidžiantis prisibūti gamtoje, pasimėgauti hobiu, skaniu maistu. Kitiems gi rūpės brangūs pirkiniai, verslas, transporto paslaugos. Turite būti itin atsargūs, nes jus lengvai gali apgauti, įvelti į konfliktines ar avarines situacijas.

Liūtas

Šią savaitę gali išaiškėti užkulisinės intrigos arba be savo valios galite pasijusti į jas įvelti. Būsite tingūs, nekaip jausitės, todėl džiaugsitės, jei kiti už jus rūpinsis praktiniais reikalais. Būkite itin atsargūs su ugnimi bei eksploatuodami techniką - gresia traumos. Savaitgalį padaugės pasitikėjimo savimi, gal net pervertinsite savo galimybes ir privalumus. Pagarba sau turėtų derėti su pagarba kitiems, tuomet išties patirsite palankų aplinkinių požiūrį. Pavojinga rizikuoti ir žiopsoti kelyje bei trukdyti kitam vairuojančiam. Dėl transporto, pervežimų galimas nuostolis.

Mergelė

Šią savaitę bus nelengva atsikratyti įkyraus nerimo, susijusio su darbo situacija, sveikata, o gal su numatomu renginiu. Šalta tylos siena gali atsiriboti artimas žmogus. Pravartu kai kuriuos darbus pavesti kitiems. Venkite abejotinų sandėrių. Jei nuomositės, pirksite įrangą ar techniką, būkite atidūs. Savaitgalį nesigriebkite veiklos, reikalaujančios daug energijos. Meninė veikla, slaptas hobis gali suteikti ypatingo pasitenkinimo. Galite paaukoti pinigų, norėdami išpirkti savo kaltę ar kam nors padėti. Deja, jūsų pastangos gali būti klaidingai suprastos, neįvertintos.

Svarstyklės

Šią savaitę būsite sunerimę dėl darbo ar ateities galimybių. Nepasitikėjimą didins prieštaringas partnerio, aplinkinių elgesys. Galimi pinigai iš draudimo, paveldėjimo, verslo manevrų, arba problemos dėl jų, turto dalybų ar pan. Gresia traumos. Regis, savaitgaliui prisiplanavote susitikimų, kolektyvinių užsiėmimų ir apskritai veiklos tiek, jog viską įgyvendinę sekmadienį jau nepavilktumėte kojų. Jeigu daug flirtuosite, neišvengsite barnio su antrąja puse. Pavojai tykos kelyje ir vandenyje. Pasisaugokite ir alerginių reakcijų.

Skorpionas

Ši savaitė gali jus paskatinti atidžiau pažvelgti į savo sielos gelmes. Tikriausiai į tai pastūmės sunkus įvykis ar potyris, kritiška pastaba ar kt. Kils rūpesčių, jei jūsų pagrindinis užsiėmimas - turizmas, švietimas, juridiniai reikalai, ryšiai su užsieniu. Galvokite, ką kalbate su žmonėmis, kurių beveik nepažįstate. Savaitgalį netinginiausite. Jeigu nebūsite išvykę toli nuo namų, tuomet vis tiek veršitės kažką nauja nuveikti ar pamatyti. O būdami užsienyje, neįprastoje aplinkoje galite patirti problemų dėl kitokių įstatymų, taisyklių, maisto, higienos, gyvūnų.

Šaulys

Šią savaitę mintys vis suksis apie finansinius reikalus, profesinę, verslo ateitį. Venkite skolinti pinigus, mokėti įmokas be jokio užstato, parašo, garantijų. Gali parsiveržti nesuvaldomos aistros, pavydas. Tai pakenktų jums svarbiems santykiams ir turtinei situacijai. Savaitgalį nenustygsite vietoje ir trokšite laiką praleisti kažkaip ypatingai, pasisemti įspūdžių, reginių. Jeigu su šeima vyksite į koncertą, parodą, turbūt nepasigailėsite, nors vaikams kultūrine savo programa gal ir neįtiksite. Su pastaraisiais nuvykę į kurortą, išleisite per daug pinigų.

Ožiaragis

Šią savaitę galimos ne vien geros naujienos. Regis, spręsite rebusus, susijusius su asmeniniais bei dalykiniais santykiais. Atrodysite kategoriški, pikti. Jums lengva bus apkaltinti kitą žmogų, bet sunku atleisti. Deja, kategoriškumas, griežtumas nepadės spręsti problemų. Savaitgalį norėsis aplinkos pakeitimo, akiračio praplėtimo, romantikos. Visgi dėl subjektyvių ar objektyvių kliūčių trokštamo laisvalaikio gali tekti atsisakyti. Nenusigręžkite nuo artimo žmogaus, jeigu jam sunku ir reikia pagalbos, dėmesio.

Vandenis

Nuo pirmadienio nesuskaičiuojama galybė reikalų, darbų suksis jūsų galvose. Tačiau gali būti, kad nekokia savijauta trukdys aktyviai veikti. Nereikėtų numoti ranka į negalavimus, jaučiamą stresą ar pan. Savaitgalio dienomis daug dėmesio sulauksite iš partnerio, sutuoktinio, arba patys labai domėsitės artimo žmogaus siekiais, jausmais. Jeigu iš jo kažko per daug tikitės, galite nusivilti. Saugokite sveikatą, nes ji tebebus lengvai pažeidžiama. Gresia ir avarijos, nuostoliai.

Žuvys

Šią savaitę daug dėmesio skirsite vaikams, o laiko - sportui, reabilitacijai, turizmui, azartiškiems užsiėmimams. Situacija labai prieštaringa. Stresą gali sukelti neplanuotai pakrypę aktualūs reikalai, vaikų traumos ar jų padaryta žala, aistringų gerbėjų seksualinis priekabiavimas ir pan. Savaitgalį vis dar stigs pasitikėjimo, užtikrintumo. Galite blaškytis, rinkdamiesi užsiėmimus, kompaniją, prioritetus, o tuo pačiu už nosies vedžioti kitus, klaidinti. Galite susipainioti meilės reikaluose, įklimpti į melo ar iliuzijų jūrą. Atsargiai vandenyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis