Elektroepiliacija taupo ne tik laiką

Nors kai kurios užsienio kino ir šou pasaulio žvaigždės mėgina į madą sugrąžinti neskustas pažastis, kojas ir visas kitas kūno vietas, bet kuri eilinė moteris, paklausta apie šią naują tendenciją, tik nemaloniai suraukia nosį. Ir vis daugiau atsiranda tokių, kurios pasinaudoja galimybe atsikratyti plaukų ilgam.

Kodėl elektroepiliacija?

Moterims su nepageidaujamais plaukeliais tenka kovoti bemaž kasdien. Vienąkart, stovint prieš veidrodį, pincetu reikia išpešioti išaugusius plaukelius ant smakro. Kitąkart duše mechaniniu skustuvu pašalinti kojų ar bikinio srities plaukus. Trečiąkart, naudojant epiliatorių, iššvarinti pažastis. Ir taip – be pabaigos. O taip norėtųsi bent vieną rytą iškart stverti kavos puodelį ir pasimėgauti šiuo nuostabiu laiku kuo ilgiau... Naminės depiliacijos priemonės yra po ranka, bet kiek jomis atliekamos grožio procedūros atima laiko? Sutaupyti jį padeda grožio salone atliekamos procedūros. Vienas iš depiliacijos būdų elektroepiliacija leidžia sutaupyti ne tik laiko, kad rytais galėtumėte ilgiau pasimėgauti kava ar arbata.

Kiek kainuoja?

Apie elektroepiliaciją sklando daug mitų. Visiems labai įdomu, kiek ši procedūra kainuoja? Viena mūsų klientė sutiko pasidalinti savo pažastų plaukų šalinimo patirtimi.

Pirmoji procedūra atlikta per 1 valandą ir 35 minutes, už tai moteris sumokėjo 92 eurus*. Kadangi ji buvo prisiklausiusi, kad šios procedūros metu pojūčiai yra ne itin malonūs, pirmiausia pareiškė norą iššvarinti tik vieną pažastį. Kadangi pojūčiai nebuvo tokie nemalonūs, kitą dieną jai buvo atlikta kitos pažasties elektroepiliacija. Po 28 dienų klientei ataugo dalis plaukelių. Jie iš abiejų pažastų buvo pašalinti per 1 valandą 50 minučių. Šie skaičiai, akivaizdu, nėra aksioma, mat kiekvienas žmogus individualus – ir procedūrų skaičius, ir jų trukmė gali skirtis.

Mūsų klientei iš viso prireikė atlikti po 5 kiekvienos pažasties procedūras. Trečią kartą ji užtruko 1 valandą 5 minutes, ketvirtą kartą – 30 minučių ir penktą – 15 minučių. Kadangi plauko augimo stadijos yra trys, tai trys procedūros vienoje vietoje atliekamos bent 3 kartus. Po visų reikiamų procedūrų plaukai gali ataugti tik tokiu atveju, jei žmogų kamuoja hormonų ar skydliaukės sutrikimai, jei moteris yra nėščia, maitina kūdikį ir per menopauzę. Visos procedūros atliekamos klientui gavus visus atsakymus į jam rūpimus klausimus, pasitarus ir suderinus tinkamą laiką. Kiekvienas klientas mūsų salone yra labai laukiamas, pasitinkamas su kavos puodeliu ir išlydimas su šypsena.

* Mielosios skaitytojos, pirmajai procedūrai salone „Epil“ taikoma 40 proc. nuolaida. Ateikite ir išbandykite!

Laukiame Jūsų salone „Epil“, Žygio g. 90, Vilniuje. Daugiau informacijos – www.elektroepiliacija.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis