Renginiuose ne tik atsipalaiduosite, pasisemsite žinių, bet galbūt ir atrasite naujų pažinčių

Kuomet lauke spaudžia šaltukas, kviečiame apsilankyti renginiuose, kuriuose sušilsite, atsipalaiduosite, pasisemsite žinių, galbūt atrasite naujų pažinčių, bet kokiu atveju – gerai praleisite laiką.

Ir kas pasakė, kad savaitės negalima pradėti su vyno taure? Kviečiame po ilgo pirmadienio atsipalaiduoti restorane “Soul & Pepper”. Šis pirmadienis restorane skelbiamas “Vynadieniu”! Kol vynas malonins Jūsų skonio receptorius, ausis užlies gyvai skambanti džiazo muzika. Tomo Botyriaus (saksofonas) ir Gintaro Botyriaus Jazz piano trio programoje išgirstie spalvingus džiazo ir bliuzo standartus, kurie puikiai tiks romantiškai vakaro nuotaikai su taure vyno. Gardi vakarienė, svaigus vynas ir viliojantis džiazas laukia Jūsų pirmadienį restorane “Soul & Pepper”!

Esate dviračių entuziastė ir gerų istorijų mėgėja? Tuomet antradienio vakarą apsilankykite bare “Džem Pub” Kaune. Čia, renginyje “We Go travel stories: 3 countries on 2 tires”, keliautojas Tomas Grigaravičius pasidalins savo istorijomis apie dvi savaites trukusį nuotykį, prasidėjusį Berlyne ir pasibaigusį Prahoje bei dviračiu įveiktus 1300 km. Įkvepiantys ir įspūdingi keliautojo nuotykiai įrodys, kad kartais tereikia pasiduoti nežinomybei ir Jūsų gyvenime atsiras neįkainojamų patirčių ir prisiminimų!

Trečiadienį kviečiame apsilankyti Nacionalinėje dailės galerijoje. Čia viešės istorikas Juozapas Paškauskas, kuris skaitys visiems kinomanams įdomią paskaitą „Vilniaus ekranai XX a. pradžioje“. Per visą kino gyvavimo laikotarpį žmonės norėjo, kad filmas juos priblokštų, o kaip visa tai prasidėjo ir vyko Vilniuje, ir kuo čia “kaltos” estrados žvaigždės ir literatūriniai nusikaltėliai – išgirsite nemokamoje paskaitoje jau šį trečiadienį.

Žiemai įpusėjus, keliame klausimą – iš kur pasisemti kūrybinio impulso, atrasti ramybę ir išlikti darnoje su savo mylimu žmogumi? Atsakymus rasite apsilankę emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialisto Rimvydo Židžiūno seminare “Moteris ir vyras rojuje ir už rojaus vartų”. Seminaro metu bus gvildenamas visiems aktualus klausimas - kas sukuria rojaus jausmą asmeniniame gyvenime ir kaip atsisakyti skirstymo į vyrus ir moteris bei tapti asmenybėms. Apsilankykite seminare jau šį trečiadienį, pasisemkite naujų žinių ir išgirskite, kokie metodai gali padėti tobulinti Jūsų asmenybę.

Kava ne tik tonizuoja – kava įkvepia ir sušildo! Ir jeigu save laikote tikra kavos gurmane, privalote ketvirtadienio vakarą apsilankyti kavinėje “Crooked Nose & Coffee Stories”. Čia vyks gurmaniška kavos degustacija, kurioje šviežiai skrudinta kava bus ruošiama skirtingais kavos baro įrankiais, o šis užburiantis gėrimas bus derinamas su kruopščiai parinktais gurmaniškais užkandžiais, desertais ir kitais gėrimais. Registruokitės į renginį ir leiskitės į skanią ir įkvepiančią kelionę jau šį ketvirtadienį!

Ar kilo kada klausimas - ką reiškia gyventi čia ir dabar – XXI amžiaus pradžios Lietuvoje? Jeigu taip, tuomet Jums bus įdomu apsilankyti spektaklyje “Drąsi Šalis” ir išgirsti režisieriaus Cezario Graužinio poziciją šiuo klausimu. Spektaklis atskleidžia diskusijų apie mūsų nacionalinį identitetą svarbą ir beprasmiškumą, atskirų individų ir politikos veikėjų indėlį į tai, ką šiuo metu vietiniame ir tarptautiniame kontekste talpina žodis “lietuvis”. Spektaklis “Drąsi Šalis” jau šį penktadienį Menų spaustuvėje Vilniuje - apsilankykite ir žvilgtelėkite į save su trupučiu humoro.

Daugiau renginių, kaip visada, rasite Kur.lt svetainėje – išsirinkite kur ir kada, ir tegul Jūsų laisvalaikis nušvinta naujomis spalvomis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis