Knygų mugės „Muzikos salėje“ A. Smilgevičiūtė pristatys albumą vaikams

Vasario 25–28 dienomis vyksiančioje Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius pristatys du naujausius savo muzikinius darbus.

Čia įsikursiančioje „Muzikos salėje“ jie kvies susipažinti su vaikiškų dainelių rinkiniu „Tilidūda“ bei A. Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ albumu „Vilko vartai“.

Gyvu pasirodymu „Muzikos salės“ scenoje A. Smilgevičiūtė pristatys vaikams skirtus kūrinius. Rinkinys „Tilidūda“- tai dešimt specialiai ikimokyklinuko ir pradinuko ausiai aranžuotų žinomų ir šiek tiek primirštų, tačiau smagių lietuvių liaudies dainelių.

„Labai gražus projektas patiems mažiausiems prasidėjo nuo idėjos, kad internete nėra kokybiškų lietuviškų dainelių žiūrėti vaikams. Mamos dažnai rodo vokiškas, angliškas, rusiškas daineles. Projektas gimė iš noro sukurti daineles, jas animuoti ir padaryti jas laisvai prieinamas visiems. Pasirinktos dainos buvo artimos nuo vaikystės, pačios žymiausios, gražiausios lietuvių liaudies dainos su naujomis aranžuotėmis, kurias sukūrė Rokas“, - apie „Tilidūda“ projektą, kurį sumanė Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo darbuotoja Aušra Žičkienė kartu su savo anūkės mama Evelina Žičkiene, pasakoja A. Smilgevičiūtė.

Antrasis leidinys, kurį atlikėjai pristatys savo stende „Muzikos salėje“ - naujausias A. Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ albumas „Vilko vartai“.

„Viena iš pagrindinių albumo dainų, kurią sukūrė Aistė, yra apie tai, kaip du pasauliai surišami mazgu. Tai skirtingų pasaulių jungtys – dangus ir žemė, gyvybė ir mirtis. Per šią Knygų mugę Aistė Smilgevičiūtė mūsų stende kvies užsiiminėti rankdarbiais. Pati rodys, kaip tą siūlą verti“, - video reportaže kalba Rokas Radzevičius, pasakodamas, kaip bus panaudotas originalus jų naujausio albumo viršelis, kuriame vilko galva padaryta iš skylučių, sujungtų pervertu siūlu.

Video interviu su A. Smilgevičiūte ir R. Radzevičium apie dalyvavimą „Muzikos salėje“: https://youtu.be/JLIjbVD_TWs

Vilniaus knygų mugės „Muzikos salėje“ lankytojai galės betarpiškai susitikti su atlikėjais, bendrauti, įsigyti naujausius jų albumus, gauti autografus ar drauge įsiamžinti nuotraukoje. Šioje erdvėje savo stendus įrengs per pusė šimto muzikos leidėjų ir koncertų organizatorių. Juose savo veiklą pristatys daugiau nei 200 atlikėjų. Per keturias dienas „Muzikos salėje“ įvyks daugiau nei 40 muzikinių pasirodymų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis