Kino ir grožio vakaras sudomino žinomas kaunietes

Antradienio vakarą Raudondvario dvaro oranžerijoje vyko išskirtinis grožio vakaras.

Žinomos kaunietės rinkosi į Prancūzijos kosmetikos kompanijos „L'Occitane“, šįmet mininčios 40 metų jubiliejų, premjeros vakarą „Dieviškas prisilietimas“.

Organizatorių nuotr.

Į renginį atvyko papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė su bičiule, prancūzų kalbos specialiste Jolita Kuliešyte, advokatė Aušra Ručienė su vyru politiku Rimantu Ruču, Seimo narė Dalia Teišerskytė, „Misis Lietuva'2014“ Beta Rumšienė, advokatė Raimonda Lazauskienė ir kt. Žinomos kaunitės pasinėrė į prabanga alsuojantį kino vakarą, persmelktą moteriškais pokalbiais apie meilę, grožį ir amžiną jaunystę.

Organizatorių nuotr.

Vakaro svečiai išvydo specialiai šiam renginiui režisieriaus Deivio Luko nebyliojo kino stiliumi sukurtą juostą. Po filmo premjeros scenoje pasirodė jame vaidinę aktoriai: Redita Dominaitytė, Šarūnas Gedvilas, Virginija Kuklytė.

Organizatorių nuotr.

„Kinas yra magija, kuri ignoruoja laiką, virpina mūsų vaizduotę. Tai nesenkantis vaizdinių, fantazijos pasaulis, kuris įkvepia mus kurti, svajoti, mylėti, būti drąsiais ir beprotiškai aistringais, siekiančiais nuskinti žvaigždes", – sakė „Knygos teatro“ įkūrėja, aktorė R. Dominaitytė.

Organizatorių nuotr.

Po jaukių pokalbių apie neblėstančią kino ir grožio magiją buvo pristatyta ir tikroji šio vakaro žvaigždė „Divine Harmonie“ – naujoji išskirtinė „L'Occitane“ prabangių veido priežiūros priemonių linija, kurią sudaro veido kremas ir serumas.

Organizatorių nuotr.

„Divine Harmonie“ veido kremas ir serumas kovoja su laiko žymėmis ir grąžina odai harmoniją. Itin stipriai koncentruotas vertingo koralo ekstraktas, auksažiedžių šlamučių prabangus eterinis aliejus ir kiti ingredientai atskleidžia odos grožį bei jaunystę: koreguoja veido kontūrą, suteikia spindesio, raukšlės tampa mažiau pastebimos.

Algirdo Mažeikos nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis