Angelina Jolie kaltina Bradą Pittą neištikimybe

Daugelis norėtų, kad tai būtų netiesa, deja... Rugsėjo 19 d. Angelina Jolie pateikė skyrybų su Bradu Pittu prašymą, remdamasi nesuderinamais partnerių požiūriais.

Garsioji aktorė prašo visiškos 6 poros vaikų globos, palikdama Pittui teisę matytis su jais. Taip pat žinoma, kad aktorė neprašo iš vyro jokios finansinės pagalbos vaikų išlaikymui po skyrybų.

„Šis sprendimas priimtas rūpinantis šeimos sveikata. Ji nedarys jokių viešų pranešimų ir prašo jos šeimos netrukdyti šiuo nelengvu laikotarpuiu“, - pranešė aktorės advokatė.

Gandų apie bene garsiausios Holivudo poros nesutarimus pasklido pasirodžius sutuoktinių kurtam filmui „Prie jūros“, pasakojančiam apie santykių krizę išgyvenančią porą.

„Mes su Bradu turime problemų, tačiau jei mūsų herojų situacija net iš tolo primintų mūsų istoriją, nebūtume galėję sukurti šio filmo“, - tuomet Jolie taip ramino susijaudinusius gerbėjus.

Bet, kaip sakoma, nėra ugnies be dūmų. Garsiosios poros santykiuose jau ir iki filmo ne viskas buvo gerai. Šaltiniai iš poros aplinkos pranešdavo, kad Angelina nevengdavo Bradui iškelti pavydo scenų bei skandalų, po ko krisdavo į depresiją, netekdavo svorio (kritiniu momentu ji tesvėrė 35 kg), baugindama visuomenę nuotraukomis, kuriose akivaizdžiai matydavosi išsekęs kūnas.

Poros draugai sako, kad Pittas stengdavosi nuraminti žmoną, tačiau, panašu, jo žodžiai Jolie neįtikindavo: „Bradas išsekęs, jis nebegali skirti tiek jėgų ir energijos, bandydamas įtikinti žmoną labiau savimi rūpintis. Jis nebegali matyti, kaip jo mylima moteris tiesiog gęsta akyse“.

Po Pitto filmavimosi juostoje „Allied“ Holivudo poros santykiai galutinai sugriuvo: aktorė įtarė vyrą neištikimybe su aktore Marion Cotillard.

Po 12 kartu praleistų metų sutuoktiniai nutarė skirtis.

Informacijai apie skyrybas pasklidus viešoje erdvėje Bradas Pittas išplatino trumpą pranešimą: „Aš labai gailiuosi, tačiau taip bus geriau vaikams. “ Taip pat aktorius paprašė žiniasklaidos nedaryti jokio spaudimo jo šeimai, kuriai šiuo sunkiu metu itin reikalinga ramybė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis