Kaip rengiasi šių laikų stiliaus ikonos? Stilingoji talentų medžiotoja Yasmin Sewell

Iš Australijos kilusi Yasmin Sewell (40 m.) padėjo išgarsėti ne vienam jaunosios kartos dizaineriui ir pati savo išvaizda traukia akį.

Y. Sewell žinoma kaip itin įžvalgi talentų medžiotoja. Ji pastebėjo ir padėjo išgarsėti ne vienam jaunosios kartos dizaineriui, pavyzdžiui, Christopheriui Kane’ui, Roksandai Ilincic ar J. W. Andersonui.

Tiesa, ne mažiau dėmesio sulaukia ir jos pačios stilius – klasikos, naujausių mados tendencijų ir itin ryškių spalvų derinys.

Vida Press
Vida Press

Vida Press

Įvaizdžio detalės: ryškūs kostiumai, garbanoti plaukai, retro raštai.

Vida Press
Vida Press

Vida Press

Vida Press

Stiliaus taisyklės. „Aprangą diktuoja nuotaika, esu gana spontaniškai, tačiau vilkiu tik tai, kas man tikrai tinka. Tai palengvina apsisprendimą. Žinoma, kai yra proga ar žinau, kad turiu tikrai pasipuošti, aprangą apgalvoju iš anksto. Man gražu, kai vyriškas stilius derinamas su moterišku, pavyzdžiui, prie plėšytų džinsų ir per didelių baltų marškinių aviu moteriškus aukštakulnius arba prie gana vyriško kostiumo derinu keistus, crazy papuošalus ar segiu labai moteriškus auskarus.“

Vida Press

Atradimas. „Kuprinė. Drėgnas servetėles vaikams daug stilingiau nešiotis dizainerio kurtoje kuprinėje.“

Ką ji seka instagrame. Stilingiausi jos sekami profiliai: @zanzanman, @averynejam, @lauraallardfleischl ir kt. Jos pačios Instagrame daugiau kaip 115 tūkst. sekėjų.

Vida Press

Raudoni lūpų dažai. „MAC“, atspalvis „Russian Red“.

Džinsai. „Acne“. „Esu dėl jų pamišusi.“

Vida Press

Mėgstamiausi drabužiai. „Per dideli kostiumai ir ilgos ilgos, tikrai ilgos suknelės.“

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis