„Amžinai kartu“ – šiame filme nelaimingų žmonių nėra

„Vaidindama „Amžinai kartu“ jaučiausi lyg aistringai įsimylėjusi laikyčiau kvantinės fizikos egzaminą. Širdis spurdėjo, smegenys, atrodė, tuoj perdegs. Vienas smagiausių nuotykių.“ Pagrindinio vaidmens atlikėja Gabija Jaraminaitė.

Ji (akt. Gabija Jaraminaitė) – desperatiškai tobulą šeimą kurianti moteris. Jis (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, jos nenorui vis sugrįžtantus į mylimą filmavimo aikštelę. Ir MAŽOJI JI (akt. Eila Grybinaitė) – jų dukra, neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga, policijai pasakiusi, kad jie – nėra jos tėvai. Bet moteris neapsiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti.

Filmo „Amžinai kartu“ režisierės Linos Lužytės vardas jau ne kartą nuskambėjo pasaulinėje kino arenoje. Jos trumpametražis filmas ,,Jau puiku, tik dar šiek tiek” (2009) ir dokumentinis filmas ,,Igruški” (2012) apkeliavo daugelį tarptautinių festivalių ir nuskynė ne vieną svarbų prizą. Kūrybinėje komandoje gausu ir kitų tarptautinei bei Lietuvos publikai gerai žinomų vardų. Filmo operatorius Olegas Mutu yra nufilmavęs Kanų kino festivalyje apdovanotus kino šedevrus „Pono Lazaresku mirtis“, „4 mėnesiai, 3 savaitės ir 2 dienos“, „Už kalvų“, jis taip pat dirbo su Sergejumi Loznica, Aleksandru Mindadze ir kitais žymiais šių dienų režisieriais. Aktorių kostiumus kūrė garsus Lietuvos stilistas, vienas iš įvaizdžio namų „Kukla Beauty Box“ vadovų Kęstas Rimdžius, kuriam šis darbas tapo debiutu didžiajame kine.

Nacionalinė premjera – 2017 m. sausio 13 d.
Cenzas N-13

Režisierė Lina Lužytė (,,Jau puiku, tik dar šiek tiek”, „Igruški“)

Operatorius Olegas Mutu („Pono Lazaresku mirtis“, „4 mėnesiai, 3 savaitės ir 2 dienos“, „Už kalvų“)

Kostiumų dailininkas Kęstas Rimdžius

Prodiuserė Dagnė Vildžiūnaitė („Nesamasis laikas“, „Meistras ir Tatjana“, „Aš už tave pakalbėsiu)

Vaidina: Gabija Jaraminaitė („Kolekcionierė“, „Nereikalingi žmonės“, ,,Jau puiku, tik dar šiek tiek”), Dainius Gavenonis („Artimos šviesos“, „Senekos diena“), Giedrius Savickas („Valentinas vienas“, „Kaip pavogti žmoną“), jaunoji kino debiutantė Eila Grybinaitė, o taip pat Arūnas Sakalauskas, Rasa Samuolytė ir kiti.

Filmo naujienas sekite čia www.facebook.com/amzinaikartu.lt/
Filmo anonsus rasite čia https://youtu.be/R5pqsJ2tYz4 ir https://youtu.be/fsD0tv4KeCM

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis