Holivudo žvaigždės, kurios pasakė alkoholiui NE

Šou pasaulį sunku įsivaizduoti be audringų vakarėlių, kuriuose kokteiliai liejasi upėmis, o linksmybės tęsiasi iki ryto. Vis dėlto vis daugiau žvaigždžių kratosi žalingų įpročių, pasuka sveikesnės gyvensenos link ir sako griežtą NE alkoholiui.

Bradley Cooperis

Vida Press

Aktorius neslepia turėjęs rimtų problemų su svaigiaisiais gėrimais. Žurnalui GQ vyras prisipažino, kad būdamas 29-erių suprato, kad jei nenustos vartoti alkoholio, jo gyvenimas taps labai problematiškas. Bradley pajuto, kad tai gali pakenkti ne tik sveikatai, bet ir karjerai, tad jau ko ne dešimtmetį nebevartoja svaigalų.

Tyra Banks

Vida Press

Supermodelis prisipažino savo gerbėjams, kad jai labai pasisekė, jog neturi polinkio į priklausomybes. Nors mados pasaulis garsėja pomėgiu svaigintis, gražuolė tikina niekada nevartojusi narkotikų. Kaip pati teigia, alkoholio ji paragavo būdama vos 12, tačiau tai jai paliko labai prastą įspūdį ir mergina daugiau nebegrįžo prie svaigiųjų gėrimų.

Kristin Davis

Vida Press

Kultinio serialo ir filmo „Seksas ir miestas“ žvaigždė kurį laiką kovojo su priklausomybe nuo alkoholio ir šis kėlė rimtą grėsmę jos tolimesnei karjerai. Moteris prisipažino žurnalui „Marie Claire“, kad įžengusi į ketvirtą dešimtį buvo nuolat kamuojama pagirių. Tai trukdė jai sėkmingai studijuoti aktorystę. Tada ji sau pasakė, kad reikia rinktis – alkoholis ar karjera. Abu dalykus suderinti buvo neįmanoma.

Robertas Downey jaunesnysis

Vida Press

Ilgą laiką aktorius garsėjo kaip Holivudo lėbautojas ir triukšmadarys. Ne kartą vyras turėjo ir rimtų problemų su teisėsauga, teko lankytis areštinėje ir dienas leisti belangėje. Skaudi patirtis paliko savų pėdsakų ir aktorius nusprendė rimtai kovoti su žalingais įpročiais. Interviu žurnalui „Vanity Fair“ Robertas teigia esantis blaivus jau daugiau nei dešimtmetį.

Christina Ricci

Vida Press

Šios aktorės blaivios gyvensenos pasirinkimas – logiškas ir racionaliai apgalvotas sprendimas. „Kaip ir dauguma paauglių ir dvidešimtmečių, vartojau alkoholį ir sunkiai įsivaizdavau laisvalaikį be jo. Tačiau vieną dieną nusprendžiau, kad tai – ne man. Noriu tinkamai pasirūpinti savo gyvenimu ir sveikata“, – atvirauja moteris.

Naomi Campbel

Kita podiumų deivė, supermodelis Naomi Cambel ilgą laiką buvo tikra elitinių mados vakarėlių liūtė. Prieš ketverius metus moteris nusprendė pasukti blaivystės keliu. „Be alkoholio jaučiuosi gerokai laimingesnė“, – taip savo sprendimą komentuoja Naomi.

Lana Del Ray

Vida Press

Ši muzikos pasaulio žvaigždė su alkoholio priklausomybe susidūrė dar ankstyvoje paauglystėje. Mergina buvo ne juokais įklimpusi ir prireikė kelerių metų, kol sugebėjo atsispirti šiam žalingam įpročiui. Sulaukusi 20-ies Lana jautėsi pasveikusi ir išvyko į Niujorką siekti dainininkės karjeros.

Leona Lewis

Vida Press

Kita muzikos žvaigždė, dainininkė Leona Lewis teigia, kad paprasčiausiai nekenčia alkoholio skonio. „Kai mano daina „Bleeding love“ pasiekė topų viršūnės, atšvenčiau šį įvykį keldama nealkoholinio šampano taurę“, – prisipažįsta dainininkė.

Eva Mendes

Vida Press

2008-aisias, po ilgalaikio piktnaudžiavimo alkoholiu, kino žvaigždė papuolė į reabilitacijos kliniką. Ši patirtis visam laikui pakeitė moters požiūrį į svaigalus. Jau devyneri metai Eva nevartoja alkoholio ir šį sprendimą vadina vienu protingiausių savo gyvenime.

Danielis Redcliffe'as

Vida Press

Kultinio filmo apie Harį Poterį žvaigždė ilgai negalėjo atsisakyti priklausomybės nuo alkoholio. Filmavimai atimdavo daug jėgų ir energijos, tad alkoholis ilgai padėdavo atsipalaiduoti ir atsikratyti įtampos. Tol, kol tai netapo problema. Kelias blaivystės link užtruko apie porą metų. Dabar vyras teigia retai net bepagalvojantis apie alkoholį.

Benas Afleckas

Vida Press

Aktoriaus kova su alkoholiu dar nėra laimėta. Tai tęsiasi ne vienerius metus. Metų pradžioje savo Facebook paskyroje vyras teigė tęsiantis gydimą ir siekia visiškai atsisakyti priklausomybės. Jis nori tapti geresniu tėvu ir vyru. Vyras net pasiėmė blaivystės instruktorių į šiųmetinius „Oskarų“ apdovanojimus. Šis padėjo išvengti pagundų ir suvaldyti savo potraukį.

Blake Lively

Vida Press

2012 m. interviu žurnalui „Allure“ aktorė teigė niekada nevartojusi narkotikų ir alkoholio. Šie svaigalai tiesiog niekada jos netraukė ir nebuvo nė menkiausio noro juos išbandyti.

Bradas Pittas

Vida Press

Po skyrybų su aktorė Angelina Jolie vyras atvirai prisipažino, kad daugelio šeimyninių problemų priežastimi buvo alkoholis. Jis gadino santykius su žmona ir vaikais. Bradas nusprendė iš pagrindų keisti savo gyvenimą ir susigrąžinti ryšį su savo atžalomis. Pirmu žingsniu tapo alkoholio atsisakymas.

Jennifer Lopez

Vida Press

Ši scenos gražuolė alkoholio ir cigarečių atsisakė grožio sumetimais. Anot moters tai labiausiai kenkia odai. Tad viena jos stulbinančios išvaizdos ir jaunystės paslapčių – jokių svaigalų kasdieniame gyvenime. Tiesa, ypatingomis progomis žvaigždė pakelia taurę šampano, tačiau nugeria vos porą gurkšnių.

Matthew Perry‘is

Vida Press

Serialo „Draugai“ žvaigždė ilgą laiką kentė nuo alkoholizmo ir nevengė apie tai kalbėti. Laimei vyrui pavyko įveikti priklausomybę ir dabar jis stengiasi padėti kitiems. Ne tik atvirai dalina interviu ir pasakoja savo istoriją, bet ir užleido vieną iš savo namų tiems, kurie bando laikytis blaivumo įžadų. „Mano gyvenimas įgavo prasmę. Kai prie manęs prieina alkoholikas ir paklausia, ar galėčiau jam padėti visada sutinku, nes žinau kaip“, – pasakoja aktorius.

Jimas Carrey

Vida Press

Vienas žymiausių Holivudo komikų labai rimtai nusiteikęs prieš priklausomybes ir stengiasi jų vengti kiekviename žingsnyje. Aktorius net negeria kavos. Neleidžia sau pagalvoti apie alkoholį, tabaką ar narkotikus. „Gyvenimas per daug gražus, kad jį teršti šiuo šlamštu“, – drąsiai teigia Jimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis