Visa tiesa apie moteris pagal Zodiako ženklą

Nors astrologija tiki ne visi, tačiau tikrai negalime teigti, kad tai – visiškas prasimanymas. Žinant, koks yra jūsų Zodiako ženklas, galima pasakyti, koks esate žmogus – tikėtina, kad šios savybės atitiks jūsų asmenybę. Taigi, kaip galima būtų apibūdinti kiekvieno ženklo moteris?

Moteris AvinasShutterstock nuotr.Avino ženklo moteris suprasti nėra lengva. Po šiuo ženklu gimusios moterys atrodo šaltos, dažnai – antipatiškos, tačiau tai tėra maskuotė. Avinukė yra puiki aktorė, galinti apsimesti kuo tik norinti, ji labai prieštaringa ir įvairiapusiška. Vyrai privalo taikytis su jos norais, nes kitaip nepavyks palaikyti darnių santykių. Jai labai svarbu, kad aplinkiniai jos klausytųsi – ši moteris turi griežtą nuomonę ir ją visada išsako tiesiai į akis. Į kompromisus dažniausiai nesileidžia, nes ji mėgsta kurti savo taisykles (ir, žinoma, pati jas laužyti). Nors Avino moteris sunkiai nuspėjama, tačiau klaidinga manyti, kad ji – lengvabūdiška. Bendraudamos su joms brangiais žmonėmis Avinukės visada užjaus ir patars. Su jomis lengva bendrauti, nes visada išsakys tai, ką galvoja, - jums nereikės svarstyti, ką ji nori nuslėpti. Bėgant metams Avinukės nepraranda savo seksualumo – jos tampa dar patrauklesnės.


Moteris JautisShutterstock nuotr.Jautukės paprastai yra ramios ir santūrios, jas sunku išmušti ir vėžių. Jos nemėgsta prieštarauti kolegoms, tačiau namuose jos visada primes savo tvarką. Iš prigimties šio ženklo atstovės yra linkusios į komercinę veiklą, ir tai joms puikiai sekasi. Taip pat puikių rezultatų jos gali pasiekti literatūroje ir mene. Jos – puikios bičiulės, mėgstančios daug laiko praleisti su savo draugėmis. Užmegzti naujus ryšius Jautukėms – vieni juokai, jos lengvai padaro puikų įspūdį. Jautukės yra jautrios ir empatiškos, lengvai prisitaiko prie esamų situacijų, moka darniai dirbti kolektyve. Joms patinka gražūs daiktai ir tvarka, kartais Jautės būna tikros pedantės. Vertina dėmesį, tačiau nesureikšmina brangių dovanų – jas gali nudžiuginti įvairios rankų darbo smulkmenos ar gėlių puokštė.


Moteris DvyniaiShutterstock nuotr.Po Dvynių ženklu gimusios moterys yra nepaprastai smalsios, jos nori viską sužinoti, viską pamatyti bei patirti. Dažnai Dvynių ženklo moterys viskuo užsiima tik paviršutiniškai, tačiau tai leidžia spėti pamatyti ir patirti kuo daugiau. Jos puikios pašnekovės, galinčios palaikyti pokalbį net ir su didžiausiai tyleniais. Vis dėlto, savo draugus šio ženklo atstovės vertina gana kritiškai, ir ne visada joms pavyksta užmegzti ilgai trunkančius santykius. Pažįstantys Dvynių ženklo moteris žino, kaip jos gali erzinti. Moterys Dvyniai retai siekia karjeros, nes joms svarbiau išbandyti kuo daugiau naujų dalykų. Geriausiai sekasi mokytis kalbų, užsiimti menais. Labai vertina nepriklausomybę, joms sunku įsipareigoti. Vis dėlto, sukūrusios šeimą jos tampa puikiomis šeimininkėmis, kurios pačios prižiūri namų ūkį.


Moteris VėžysShutterstock nuotr.Tai – pats moteriškiausias Zodiako ženklas. Vėžio ženklo moterys yra labai praktiškos, tačiau dažnai mėgsta kaupti visiškai nereikalingus daiktus. Jos puikiai tvarkosi savo gyvenimą, ir dažnai gali patarti kitiems. Šio ženklo moterims būdinga stipri valia, imlumas, laki vaizduotė, jos moka bendrauti su publika ir įtaigiai išsakyti savo nuomonę. Motiniškas instinktas paprastai būna itin stiprus, jos bet kokia kaina nori sukurti šeimą, dažnai – gana ankstyvame amžiuje. Jos moka išgyventi net ir didžiausius sukrėtimus, po kurių jos tampa dar stipresnės. Vyrus žavi tai, kad šio ženklo atstovės yra labai savarankiškos, nors ir reiklios kitiems. Vėžiukės neretai užima aukštas pareigas, kurios netrukdo siekti asmeninės laimės.


Moteris LiūtasShutterstock nuotr.Liūto ženklo moterys paprastai yra išdidžios, šiek tiek pasipūtusios ir kaprizingos. Joms patinka būti dėmesio centre ir to visada siekia. Liūtukėms nepatinka fizinis darbas, todėl jos stengiasi to išvengti. Geriausiai sekasi vadovaujamas darbas. Užimdamos aukštas pareigas jos jaučiasi reikalingos ir vertinamos. Draugus renkasi panašius į save. Bendraudamos su draugėmis jos yra nuoširdžios ir užjaučiančios. Nors santykius kartais užmezga dėl savanaudiškų tikslų, tačiau jos dažnai būna pasiaukojančios – dėl brangių žmonių gali padaryti praktiškai viską. Liūtukės supranta, kad yra patrauklios ir gali manipuliuoti vyrais. Joms svarbu, kad vyras būtų veiklus ir siektų karjeros, tačiau tuo reikalavimai neapsiriboja – Liūtukės tikisi, kad vyrai atliks ir visus buities darbus.


Moteris MergelėShutterstock nuotr.Mergelės ženklo moteris gali būti kritiška, nusiteikusi pesimistiškai, nerami ir nervinga, tačiau taip pat ji gali būti pasiaukojanti ir gera klausytoja. Vyrams Mergelės daro didelę įtaką, nors ir slepiasi po bejėgiškumo kiautu. Mergelės yra labai moteriškos ir tvarkingos, dažnai būna pedantiškos. Jos kelia itin aukštus reikalavimus sau ir kitiems, joms įtikti gali tikrai ne kiekvienas. Mergelės paprastai būna seksualios, rūpinasi savo išvaizda iki pat senatvės, todėl ir būdamos vyresnio amžiaus traukia akį. Santykiuose jos visada siekia tobulumo, augindamos vaikus nustato aiškias taisykles, kurių privalu laikytis. Visuomet palaiko vyrą, tačiau jai svarbu, kad vyras visada eitų į priekį. Vyras, kuris stovi vietoje, joms netiks.


Moteris SvarstyklėsShutterstock nuotr.Svarstyklių ženklo moterims sunku priimti sprendimus, joms tenka ilgai galvoti, įvertinti privalumus ir trūkumus. Vis dėlto, priimti sprendimai paprastai būna teisingi, ir dėl jų gailimasi tikrai nedažnai. Skubinti Svarstyklių nereikėtų, nes tai dažnai iššaukia neigiamą reakciją. Šio ženklo moterys paprastai yra nepriklausomos ir savarankiškos, tačiau bendravimas su kitais žmonėmis joms yra gyvybiškai būtinas. Svarstyklės yra svetingos, jos mielai priima svečius į savo namus, niekada neatsisako pagelbėti, jei draugus ištinka bėda. Šio ženklo atstovės labai moteriškos ir koketiškos, todėl visada traukia vyrų dėmesį. Santykiuose jos labai atsidavusios, tačiau įsipareigoti neskuba. Vis dėlto, jei pavyktų užkariauti šios moters širdį, ji atsiduos visu savo kūnu ir siela.


Moteris SkorpionasShutterstock nuotr.Po Skorpiono ženklu gimusios moterys dažniausiai renkasi tokias profesijas, kurios reikalauja tam tikrų taktinių įgūdžių. Jos turi labai gerą nuojautą, kuri nuvilia itin retai. Šio ženklo moterys visada išlieka galantiškos, o jų išmintis visuomet stebina aplinkinius. Jos nepripažįsta jokių autoritetų, nes juo gali laikyti tik save pačią. Draugai Skorpiones vertina dėl besąlygiško atsidavimo ir nuoširdumo. Savo draugams jos visada yra dėmesingos, niekada nepalieka bėdoje. Vis dėlto, įsiplieskus ginčui, joms labai sunku nusileisti, ir Skorpionės nežada ieškoti kompromisų. Šio ženklo moterys yra labai patrauklios ir seksualios, tačiau savo partneriams yra be galo reiklios. Namuose jos mėgsta kurti savo tvarką, dažnai apsiima daugiau darbų nei spėja, retai prašo kitų žmonių pagalbos.


Moteris ŠaulysShutterstock nuotr.Šaulio ženklo moterys pasižymi dideliu gyvenimo džiaugsmu, ir naujas patirtis priima atvira širdimi. Jos moka užsiimti keliais dalykais iš karto, ir niekada nepraranda pusiausvyros. Joms puikiai sekasi darbai, susiję su turizmu ir viešbučių administravimu, taip pat jos gali būti puikios pedagogės, auklėtojos, medikės ar menininkės. Bendraudamos su kitais žmonėmis Šaulio ženklo atstovės nestokoja optimizmo, pasižymi puikiu humoro jausmu. Su artimiausiais bičiuliais yra labai nuoširdžios, dalijasi intymiausiomis paslaptimis. Ieškodamos sau tinkamo partnerio jos didžiausią dėmesį skiria emociniam suderinamumui. Jos gali būti puikios vyrų draugės, nes visada išklauso ir gali duoti vertingų patarimų. Ištekėjusios jos visiškai atsiduoda šeimai, yra labai motiniškos ir rūpestingos.


Moteris OžiaragisShutterstock nuotr.Po Ožiaragio ženklu gimusios moterys profesinėje veikloje yra labai gerbiamos, joms puikiai sekasi lipti karjeros laiptais ir dirbti vadovaujamą darbą. Šio ženklo atstovės pasižymi išskirtiniu sąžiningumu, jos niekada nesirinks sukčiavimo ar išdavystės, kad galėtų pasiekti savo tikslus. Ožiaragės tampa puikiomis gydytojomis, pedagogėmis ar teisininkėms, jos myli savo darbą, ir jam atsiduoda visa širdimi. Draugai šio ženklo atstovėms atskleidžia didžiausias paslaptis, nesibaimindami, kad jos gali išplepėti. Jos labai patikimos, geros klausytojos, kuriomis tikrai galima pasikliauti. Šio ženklo moterys labai greitai įsimyli, tačiau išlaikyti pastovius santykius joms gali būti labai sudėtinga. Jos yra didelės svajotojos, kurios siekia idealių santykių. Ožiaragės turi labai gerą skonį, yra patrauklios ir gundančios, ne vienam vyrui gali greitai apsukti galvą.


Moteris VandenisShutterstock nuotr.Vandenio ženklo atstovės yra laisvos ir nepriklausomos, joms patinka išsiskirti iš minios. Bendraudamos su bičiuliais jos yra draugiškos ir atsidavusios, tačiau nepažįstamiems atrodo pernelyg keistos ir paslaptingos. Vyrus traukia jų nenuspėjamas būdas ir moteriškumas. Vandenė susižavės tik tokiu vyru, kuris yra inteligentiškas ir išsilavinęs. Šio ženklo moterims patinka permainos, jos negali ilgai išbūti vienoje vietoje, visada siekia naujovių ir nepatirtų išgyvenimų. Šeimininkavimas namuose – ne joms, Vandenės mieliau renkasi kūrybinę veiklą, kuri leidžia pailsėti. Šio ženklo atstovės visada siekia idealumo, jos nuolat rezga planus, kaip tam tikrus darbus galima atlikti geriau. Lengvai priima konstruktyvią kritiką, ir nuolat nori tobulėti. Su šio ženklo atstove niekada nebus nuobodu – jos galvoje knibždėte knibžda įvairių sumanymų, kurios jos nori nedelsiant įgyvendinti.


Moteris ŽuvysShutterstock nuotr.Po Žuvų ženklu gimusios moterys pasižymi puikia intuicija ir gera atmintimi. Jos neretai tampa mokslininkėmis, aktorėmis ar dailininkėmis. Profesinė veikla joms sekasi itin gerai, ir dažnai jos visą savo gyvenimą pašvenčia būtent darbui. Bendravimas yra vienas didžiausių Žuvų pomėgių, paprastai jos yra apsuptos bičiulių, kurių ratas tikrai platus. Nors Žuvų nuotaika dažnai keičiasi, tačiau tai netrukdo susirasti naujų draugų. Žuvys moka laikyti paslaptis, todėl draugai gali drąsiai joms išsipasakoti. Santuokai jos renkasi ramų ir patikimą vyrą, kuris lengvai pasiduotų jos įtakai. Šio ženklo atstovės ne itin mėgsta buities darbus, todėl joms visada reikia pagalbininkų. Maisto gaminimas joms atrodo bereikšmis laiko gaišimas, jos daug mieliau užsiimtų kitokia veikla, kuri duotų kur kas didesnius rezultatus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis