Atskleidė, kokios šukuosenos bus madingos kitąmet

Žinomos moterys bandė įminti tobulų plaukų paslaptį.

Plaukų priežiūros priemonių parduotuvė „InHair“ paskelbė „Tobulų Plaukų Dieną“ ir pristatė naujas šukuosenų tendencijas. Renginio metu meistrė Rima Berdnikovienė susirinkusiems svečiams pademonstravo kaip greitai ir nesudėtingai sutvarkyti plaukus, dalino plaukų puoselėjimo patarimus.

Šukuosenas demonstravo modelis ir laisvalaikio drabužių kūrėja Simona Starkutė ir tituluota gražuolė „Miss Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė. Renginį vedė aktorė Skaistė Anusevičiūtė.

Organizatorių nuotr.

„Plaukai, kaip ir oda reikalauja priežiūros: šveitimo, drėkinimo, maitinimo, todėl ypatingai svarbu mokėti atsirinkti priemones, reikalingas konkrečiai jūsų plaukams vyraujančiu sezonu. Pavyzdžiui, šaltuoju metų laiku reikia naudoti nenuplaunamą kondicionierių, nes net ir nedidelis jo kiekis apsaugo plaukus nuo šalčio ir temperatūros svyravimų“, - pasakojo „InHair“ parduotuvių vadovė Asta Milašiūtė.

Organizatorių nuotr.

Paprašyta atskleisti savo gražių plaukų paslaptį, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė teigė jog norėdama išvengti plaukų išsausėjimo, pirmiausia plaukų galus išplauna balzamu, ir tik tuomet plaukų šaknis plauna šampūnu. Simona Starkutė atsakė vengianti plaukus džiovinti džiovintuvu ir leidžia jiems išdžiūti natūraliai.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu šukuosenų meistrė R. Berdnikovienė pasakojo, jog 2017/2018 metais itin madinga plaukus rišti į uodegą: aukštai, žemai, tvarkingai ir glotniai bei netvarkingai. Taip pat madinga šukuoti plaukus atgal, ant šono. Populiarios natūralios garbanos, bangos, įdomūs netvarkingi pynimai, smulkios kasytės, lygūs glotnūs plaukai ir atvirkščiai - sugofruoti plaukai. Svarbu - natūralumą pabrėžiančios šukuosenos.

Organizatorių nuotr.

Paklausta, kokias šukuosena mėgsta vyrai, specialistė nedvejojo: „Be jokios abejonės, patinka palaidi, švarūs plaukai“.

Organizatorių nuotr.

„InHair“ vadovė A. Milašiūtė pasakojo, jog visuomet siekia detaliai išsiaiškinti klientų įpročius ir poreikius, o kilus klausimams, gali apžiūrėti galvos odą ir plaukus specialia didinančia kamera, parodančia plaukų būklę ir leidžiančia tiksliausiai parinkti tinkamą priemonę.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis