I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė: vertingiausia dovana ta, į kurią įdėta daug meilės

Kaip sutikti šventes, kokias dovanas išrinkti, kaip jas supakuoti, kokį kvapą rinktis kalėdiniu laikotarpiu, – tai ir dar daugiau buvo galima sužinoti apsilankius šventiniame „L'ccitane“ vakarėlyje.

Antradienio vakarą šventiškai išpuoštame sostinės restorane „La Boheme“ vyko prancūzų kosmetikos „L'Occitane“ kvapnia magija dvelkiantis kalėdinis vakarėlis.

DELFI / Kiril Čachovskij

Į šventinį sūkurį įsisuko TV žurnalistė Asta Stašaitytė-Masalskienė, aktorės Valda Bičkutė ir Justė Zenkevičiūtė, tinklaraštininkė Mažena Gorelova-Absentta, žurnalistė bei rašytoja Laima Lavaste, Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, dizainerė Milda Bordeaux, bankininkė Laura Prušinskaitė ir kt.

Organizatorių nuotr.

Išskirtinį renginį vedė ir šventinę nuotaiką visiems svečiams dalino žavioji Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. „Kalėdinė nuotaika į namus kasmet ateina ne nušvitus lempučių girliandoms ar papuošus eglutę, šventė prasideda kartu su artimiausiais žmonėmis", – šiais žodžiais renginį pradėjo I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Indrė Morkūnienė (c.)
Indrė Morkūnienė (c.)
DELFI / Kiril Čachovskij

Vakaro metu skambėjo Lietuvoje jau septynerius metus gyvenančios prancūzų aktorės ir dainininkės Clotilde Solange Rigaud dainos. Vilniuje įsikūrusi prancūzė, čia baigė ne tik muzikinio teatro studijas, bet ir vaidina filmuose, kuria dainas, įvairius projektus bei moko prancūzų kalbos. Praėjusių metų nacionalinio kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ C.S.Rigaud buvo nominuota, kaip Metų geriausia antraplanio vaidmens aktorė.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu svečiai susipažino su „L'Occitane“ specialiai žiemos šventėms atnaujinta kolekcija „Terre de Lumiere“ (šviesos žemė - liet.), įvilkta į spindinčią auksinę pakuotę. Gurmaniški kvepalai dvelkia migdolais bei medumi. Aromatas neabejotinai pavergs saldžius aromatus mėgstančių gyvenimo gurmanių, norinčių sukurti neišdildomą įspūdį ir pabrėžti savo žavesį, sielas.

Organizatorių nuotr.

Vakaro dalyviams taip pat buvo pristatyta ir limituoto leidimo šventinė linija „Joyeuses Fêtes“. Naujasis aromatas – tai lyg rožinių gėlių pieva, kuri žiemos viduryje pražysta nuostabaus grožio žiedais, ore pasklinda magiškas, užburiantis kvapas. Naujasis tualetinis vanduo alsuoja raudonųjų uogų, rožių ir bijūnų žiedų natomis, sudėtyje dera Damasko rožių ekstraktas.

Organizatorių nuotr.

„Vertingiausia dovana ta, į kurią buvo įdėta daug meilės. Kalėdinės karštinės metu linkiu nepamiršti, jog Kalėdos negali būti tiesiog supakuotos į dovanų popierių. Jos gyvena mūsų ir mylimų žmonių širdyse", – įsitikinusi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Justė Zenkevičiūtė
Justė Zenkevičiūtė
DELFI / Kiril Čachovskij

Žinomai moteriai šįmet buvo patikėta misija savo nuožiūra atrinkti ir paruošti „L'Occitane“ parduotuvėse dovanų rinkinius, skirtus mamai, tėčiui, mylimajai, mylimajam bei artimiausiai draugei. Dailios juostelės, šiugždantis šilkinis popierius, pakuotės, kurios primena saldainių dėžutes, akį traukiantys ryškiaspalviai burbulai, kuriuose slepiasi įvairių kolekcijų produktai, pasak Indrės, padės nudžiuginti dovanojančio artimąjį.

Organizatorių nuotr.

„Aš mėgstu dovanoti, manęs nevargina dovanų ieškojimas. Visus „L'Occitane“ kvapus kuo puikiausiai pažįstu ir mėgstu jau seniai, tad pasiūlyti savo dovanų variantus nebuvo sunku. Tikiuosi, rasiu bendraminčių, ir mano dovanų rinkiniai pakvips ne vienuose namuose", – šypsojosi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė, vakaro metu pristačiusi net du „L'Occitane“ Advento kalendorius, kurio 24 dureles atvėrus, galima rasti tiek pat kvapnių produktėlių.

Vakaro akimirkos:

Robertino Valiulio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis