Paskutinės minutės mugė po vienu stogu suburs kalėdinių dovanų kūrėjus ir pirkėjus

Kasmet kylančią dilemą – ką gi dovanoti draugams ir artimiesiems – išspręsti padės prieš artėjančias Kalėdas vyksiančios mugės, po vienu stogu subursiančios originalių dovanų kūrėjus bei per šventes artimuosius nudžiuginti norinčius lankytojus. Viena jų – jau tradicine tapusi paskutinės minutės mugė Vilniuje.

Jau pradėjusieji sukti galvą, ką gi šiemet per Kalėdas dovanoti mažiems ir dideliems, šeimai ir draugams, mylimiesiems ir netgi pačiam sau – gali ramiau atsipūsti. Šventiniu laikotarpiu į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ grįš Kalėdinė dovanų ir dizaino mugė „Uptown Christmas“. Kaip visada, paskutinės minutės kalėdinė mugė vyks prieš pat šventes – šiemet net tris dienas – gruodžio 21-23 d.


Organizatorių nuotr.

Jau ketvirtus metus vyksianti Kalėdinė mugė tradicijų nelaužo ir vilniečius bei miesto svečius į prieššventinį laikotarpį kviečia žiūrėti džiugiai ir be rūpesčių. „Pamirškite karštligišką lakstymą iš vieno prekybos centro į kitą ir sunkias dilemas renkant dovaną išrankiam tėčiui ar vyrui – šventinėje mugėje viską ko reikia bus galima rasti po vienu stogu. Šiltai, jaukiai ir be streso, nes rinktis bus galima iš tūkstančio dovanų idėjų, kurias mugės lankytojams pristatys įdomiausi originalių ir vienetinių rankų darbo lietuviškų dizaino, drabužių, interjero ir net gurmaniškų delikatesų kūrėjai. Šios mugės išskirtinumas – ne tik originalių dovanų pasirinkimo gausa, bet ir draugiškos kainos. Prieš šventes galvos skausmu tampa ne tik dovanų paieška, bet ir biudžetas, kai pradžiuginti norisi ne vieną, bet nesinori ir prie Kalėdinio stalo likti alkanam, todėl šioje mugėje bus galima rasti visko: ir vos kelis eurus kainuojančių ir brangesnių dovanėlių“, – pasakoja viena mugės įkūrėjų Živilė Diawara.

Kalėdinės mugės dalyvių įvairovė bus išties įspūdinga. Joje dalyvaus daugiau nei 100 drabužių ir aksesuarų dizainerių, namų interjero detalių, kosmetikos ir netgi dovanų augintiniams kūrėjų. Naujausias juvelyrikos ir aksesuarų kolekcijas pristatys „Simona Samojauskaitė Jewelry“, „Mo Ceramics“, „Make Heads Turn“, „Bobriq“, „Monai“, „No More“, „Kamanė“ ir kiti. Pasipuošti patiems ir papuošti brangius žmones siūlys drabužių dizaineriai „March Design“, „The Basic Clothes“, „Koppa“, „My Face“, „Laud Clothing“, „Hello Moon“, „3.14“ ir kiti.


Organizatorių nuotr.

Daugelis guodžiasi, kad išrinkti originalią dovaną vyrams – itin sudėtingas uždavinys. Mugėje pasirinkimo, ką dovanoti tėčiui, vyrui, broliui ar tiesiog geram bičiuliui tikrai nepritrūks. Vyriškų dovanų idėjas pristatys natūralumą pabrėžiančius aksesuarus telefonams ir kompiuteriams kuriantys „WoodWe“, lietuviškų gamtos motyvų įkvėptų drabužių bei galvos aksesuarų kūrėjai „Tram Trys“, išskirtinių peteliškių dizaineriai „Magnetico“ ir kiti.

Jei sukate galvą, ką padovanoti gurmanams – idėjų mugėje taip pat nepristigsite: nuo veganiško šokolado „Ach Vegan“ iki natūralių, Lietuvos pievose surinktų žolelių arbatos iš „Gamtos galios“ arba kraftinio sidro ir kalvadoso ekspertų „Sarkozy“ meniu. Kalėdos – šeimos šventė, o labiausiai jos laukia mažieji, todėl „Uptown Christmas“ mugėje bus pasirūpinta ir jais: nuo gausybės dovanėlių idėjų iki pramogų pačioje mugėje. Vaikų lauks tikrų tikriausias Kalėdų senelis, kuriam šie galės išduoti slapčiausius savo troškimus, o kol tėveliai, išklausę Kalėdų senio patarimų, ieškos dovanų, mažieji galės žiūrėti nuotaikingus filmus vaikų kino teatre.


Organizatorių nuotr.

„Taip pat visų lauks natūrali, rankų darbo kosmetika, išskirtinės namų interjero detalės, didžiulis Kalėdinių aksesuarų pasirinkimas, meno kūriniai, knygos ir dar daug daug visko. Mugėje nebus pamiršti net ir keturkojai draugai – pasiūlysime dovanų idėjų ir jiems: nuo skanėstų iki puošnių antkaklių“, – pasakoja Ž. Diawara.

Ši mugė iš kitų panašių Kalėdinių renginių išsiskiria ir pramogomis. Jau antrus metus joje veiks „Uff“ grožio salonas be kainoraščio. Jame bus galima apsikirpti ar padailinti barzdą ir už šias paslaugas sumokėti tiek, kiek pačiam atrodys tinkama. Menų fabrike „Loftas“ vykstanti mugė neįsivaizduojama ir be muzikos – vis tris dienas skambės kruopščiai didžėjų atrinkti šventiniai kūriniai, vyks gyvo garso muzikos koncertai. Ieškoti dovanų tuščių skrandžiu negalima, todėl mugėje praalkusiųjų ir ištroškusiųjų lauks gardus gatvės stiliaus (angl. street food) maistas ir užkandžiai, karštas vynas ir kalėdinė kavinė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis