Žymios moterys, pamilusios jaunesnius vyrus

 (9)
Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad kuo mažesnis amžiaus skirtumas yra tarp partnerių, tuo daugiau galimybių, kad santykiai bus ilgalaikiai. Statistiką vis bando paneigti žinomų žmonių poros, čia didelis amžiaus skirtumas visai nėra keistas dalykas. Kiek labiau suklūstama tik tada, kai poroje vyresnis yra ne vyras, bet moteris.
Šios žymios moterys pamilo jaunesnius vyrus
© Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atrinkome septynias gražias žymios vyresnės moters ir jaunesnio vyro poras, kurios įrodė, kad amžius – tik skaičius.

Sam Taylor-Johnson (50 m.) ir Aaronas Taylor-Johnsonas (27 m.)

Amžiaus skirtumas: 23 metai

Sam Taylor-Johnson ir Aaron Taylor-Johnson
Sam Taylor-Johnson ir Aaron Taylor-Johnson
© Vida Press

Išskirtinė pora pradėjo susitikinėti 2009-aisiais, tuomet, kai Aaronas buvo atrinktas vaidinti Sam režisuotame filme „Nowhere Boy“. Filmo premjeroje buvo paskelbta apie jų sužadėtuves, o 2012-aisiais įvyko ir vestuvės. Pora augina dvi dukras: Wylda Rae (7 m.) ir Romy Hero (5 m.).

Brigitte Macron (64 m.) ir Emmanuelis Macronas (39 m.)

Amžiaus skirtumas: 25 metai

Brigitte Macron ir Emmanuel Macron
Brigitte Macron ir Emmanuel Macron
© Vida Press

Emmanueliui Macronui tapus Prancūzijos prezidentu, visas dėmesys kliuvo ne jo politiniams pasiekimams, bet santykiams su smarkiai vyresne moterimi. Jie susipažino, kai būsimajam prezidentui buvo vos 15-a, o Brigitte buvo jo mokytoja. Kadangi B. Macron turi dukrą, kurios amžius – toks kaip Emmanuelio, jo tėvai galvojo, kad ji susitikinėja su ja. Poros santykiai nugalėjo visas priešiškas jėgas ir 2007-aisiais buvo sutvirtinti santuoka.

Julianne Moore (56 m.) ir Bartas Freundlichas (47 m.)

Amžiaus skirtumas: 9 metai

Julianne Moore ir  Bartas Freundlichas
Julianne Moore ir Bartas Freundlichas
© Vida Press

Aktorė Julianne Moore garsėja kaip labai privatus žmogus, vertinantis normalų, ne žvaigždės gyvenimo būdą. 2003-aisiais ji susituokė su režisieriumi Bartu Freundlichu, pora susilaukė dviejų vaikų. Apie savo šeimos gyvenimą aktorė yra kartą prasitarusi: „Mes esame tvirta šeima ir tai man teikia labai daug pasitenkinimo.“

Courtney Cox (53 m.) ir Johnny McDaid (41 m.)

Amžiaus skirtumas: 12 metų

Courtney Cox  ir Johnny McDaid
Courtney Cox ir Johnny McDaid
© Vida Press

Seriale „Draugai“ išgarsėjusi aktorė Courtney Cox turbūt visada bus siejama su žodžiu „puma“, mat vaidino seriale „Cougar town“ (ang. Pumų miestas). Ji buvo susituokusi su septyneriais metais jaunesnius aktoriumi Davidu Arquettu, o dabar jau kurį laiką palaiko santykius su grupės „Snow Patrol“ nariu Johnniu McDaidu. 2014-taisiais pora susižadėjo.

Cameron Diaz (45 m.) ir Benji Maddenas (38 m.)

Amžiaus skirtumas: 7 metai

Cameron Diaz ir Benji Madden
Cameron Diaz ir Benji Madden
© Vida Press

Cameron Diaz ilgai mezgė santykius su žymiais aktoriais, sporto pasaulio žvaigždėmis bei muzikantais. Tačiau 2015-aisiais aktorė visus nustebino paskelbusi apie savo ir rokerio Benji Maddeno vestuves, kurios įvyko po septynių mėnesių susitikinėjimo ir vos 17-os dienų sužadėtuvių. Šiemet pora atšventė antrąsias vestuvių metines.

Deborra-Lee Furness (61 m.) ir Hugh Jackmanas (48 m.)

Amžiaus skirtumas: 12 metų

Deborra-Lee Furness ir Hugh Jackman
Deborra-Lee Furness ir Hugh Jackman
© Vida Press

Ši australų pora kartu ir jau 15 metų. Po to, kai aktorei bei prodiuserei Deborrai net kelis kartus nepavyko išnešioti kūdikio (moteris patyrė du persileidimus), jie įsivaikino du vaikus: Oscarą (17 m) ir Avą (12 m.). Žinisklaidoje ne kartą sklandė gandai apie atšalusius poros santykius, tačiau ilgalaikis Deborros ir Hugh ryšys rodo, kad visi jie buvo neteisingi.

Eva Mendes (43 m.) and Ryanas Goslingas (36 m.)

Amžiaus skirtumas: 6 metai

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
© Vida Press

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas yra viena slapčiausių Holivudo porų: jie kartu nesirodo viešuose renginiuose ar ant raudonojo kilimo, vengia būti užklupti paparacų ir su pasauliu niekada nesidalina intymiomis šeimos akimirkomis. Tad ir jų santykių trukmė nėra visiškai aiški. Kalbama, kad pora kartu yra nuo 2011-ųjų. Iki šiol nesusituokę, jie susilaukė dviejų dukrų: Esmeraldos (3 m.) ir Amados (1 m.)

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Patricija Belousova: „Miss International“ konkurse labai stipriai pajutau konkurenciją (13)

Praėjusią savaitę Tokijuje, Japonijoje vykusiame tarptautiniame grožio konkurse „Miss International“ „Mis Lietuva“ Patricija Belousova (22 m.) savo grožiu atstovavo mūsų šalį. Mergina papasakojo apie intensyvų pasiruošimą konkursui, savo grožio bei stiliaus gudrybes ir tai, kas jai padėjo išsiskirti iš kitų gražuolių.

Beata Nicholson: priimdama sprendimus, labiau klausau širdies nei proto (12)

Lietuvių virtuvės guru Beata Nicholson (37 m.) – puikiausias pavyzdys, kad motinyste galima mėgautis neaukojant nei mėgstamos veiklos, nei figūros, nei sau skiriamo laiko. Vos prieš 5 mėnesius trečią vaiką pagimdžiusi žurnalistė ir kulinarė neria į naujos veiklos sūkurį.

Prieš 20 metų Niujorke atsidūręs menininkas V. Jankūnas: pradėjau kaip visi – statybose (2)

Dažais ištepti džinsai. Žaižaruojančios kelnės metalinėje metro traukinio plynėje. Pro langą skriejanti vienatvė. Sprogstančios šlaunys prie šalto stulpo. Knyga rankoje. Akinių rėmas. Ausinės. Rankinė. Niujorke daugiau nei dvidešimtį metų gyvenantis ir kuriantis menininkas Vytenis Jankūnas be proto mėgsta detales. Iš jų narplioja dokumentinį pasakojimą apie traukinių žmones. „Esu vienas iš jų, gal tik matau šiek tiek daugiau“, – ištarė Vytenis Vilniuje, kai mudu įsitaisėme pritemdytame meno mugės „Art Vilnius“ bare.

Eimuntas Nekrošius grįžta į jaunystės teatrą. Po 26-erių metų!

Jaunimo teatras ruošiasi neeilinei premjerai. Į savo jaunystės teatrą grįžta režisierius Eimuntas Nekrošius. Jo naujas spektaklis - „Cinkas (Zn)“ pagal baltarusių rašytojos Nobelio premijos laureatės Svetlanos Aleksijevič knygas.

Muzikantas J. Kulikauskas: violončelė turi neišsemiamas galimybes

„TheAmazing Cello“ - tai vienas geriausių pasaulyje efektų pedalus naudojančių muzikantų, violončelininkas Justas Kulikauskas.

Regimantas Adomaitis: jau nebevaikštau į teatrą, užsiimu kulinarija (17)

„Scanoramoje“ aktorius pristatė prieš 50 metų sukurtą lietuvišką filmą „Suaugusių žmonių žaidimai“, kuriame jis atliko lovelaso vaidmenį.

Vėlyva motinystė? Kodėl gi ne – žvaigždės, susilaukusios vaikų po 40-ies (9)

Šiuolaikinės moters gyvenime nuolat iškyla pasirinkimo dilemos. Karjera ir šeima konkuruoja dėl pirmaplanio vaidmens. Vis dėlto daugelis moterų nemato problemų planuodamos savo gyvenimą: sukūrusios sėkmingą karjerą pasineria į vėlyvą motinystę.

Žmogaus teisių aktyvistė E. Pizzey: man liko nedaug laiko, bet dar labai norėčiau pamatyti feminizmo žlugimą (111)

Pirmosios pasaulyje moterų prieglaudos įkūrėjai rašytojai, žmogaus teisių aktyvistei Erin Pizzey teko sulaukti grasinimų mirtimi, judėti su policijos apsauga ir netgi emigruoti, tačiau ji niekada neatsižadėjo savo įsitikinimų. Šią legendinę asmenybę pakalbino žurnalistė Jolanta Miškinytė.

Už italo ištekėjusi lietuvė: jam dėl manęs teko ilgai kovoti (22)

Kai Italijos mados pramonei prireikia naujų meistrų, akys nukrypsta į Lečę – nedidelį miestą pietryčių Italijoje, kur Cordellų šeima daugiau nei 200 metų puoselėja aukštosios mados tradicijas. Ir moko meistrystės pradedančiuosius dizainerius, stilistus, modeliuotojus, mados fotografus.

Į Lietuvą grįžusi D. Grigienė: Amerikoje lietuvybę išlaikyti būtų buvę sunku (10)

„Iki pasaulyje įsivyraus vyrų ir moterų lygybė, tol šioje srityje bus ką veikti“, – neabejoja „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkė Dovilė Grigienė (40 m.). Ji visiškai tikra, kad lygios galimybės komandoje įžiebia kūrybiškumo ugnį, kuria ypatingą darbo aplinką, dėl to pasiekiama daug geresnių rezultatų. Į vyrų bankininkų pasaulį įsiveržusi Dovilė įsitikino, kad lyderystė turi prasmę. Lyderiai formuoja visuomenę ir visų mūsų ateitį.