Žymios moterys, pamilusios jaunesnius vyrus

 (9)
Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad kuo mažesnis amžiaus skirtumas yra tarp partnerių, tuo daugiau galimybių, kad santykiai bus ilgalaikiai. Statistiką vis bando paneigti žinomų žmonių poros, čia didelis amžiaus skirtumas visai nėra keistas dalykas. Kiek labiau suklūstama tik tada, kai poroje vyresnis yra ne vyras, bet moteris.
Šios žymios moterys pamilo jaunesnius vyrus
© Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atrinkome septynias gražias žymios vyresnės moters ir jaunesnio vyro poras, kurios įrodė, kad amžius – tik skaičius.

Sam Taylor-Johnson (50 m.) ir Aaronas Taylor-Johnsonas (27 m.)

Amžiaus skirtumas: 23 metai

Sam Taylor-Johnson ir Aaron Taylor-Johnson
Sam Taylor-Johnson ir Aaron Taylor-Johnson
© Vida Press

Išskirtinė pora pradėjo susitikinėti 2009-aisiais, tuomet, kai Aaronas buvo atrinktas vaidinti Sam režisuotame filme „Nowhere Boy“. Filmo premjeroje buvo paskelbta apie jų sužadėtuves, o 2012-aisiais įvyko ir vestuvės. Pora augina dvi dukras: Wylda Rae (7 m.) ir Romy Hero (5 m.).

Brigitte Macron (64 m.) ir Emmanuelis Macronas (39 m.)

Amžiaus skirtumas: 25 metai

Brigitte Macron ir Emmanuel Macron
Brigitte Macron ir Emmanuel Macron
© Vida Press

Emmanueliui Macronui tapus Prancūzijos prezidentu, visas dėmesys kliuvo ne jo politiniams pasiekimams, bet santykiams su smarkiai vyresne moterimi. Jie susipažino, kai būsimajam prezidentui buvo vos 15-a, o Brigitte buvo jo mokytoja. Kadangi B. Macron turi dukrą, kurios amžius – toks kaip Emmanuelio, jo tėvai galvojo, kad ji susitikinėja su ja. Poros santykiai nugalėjo visas priešiškas jėgas ir 2007-aisiais buvo sutvirtinti santuoka.

Julianne Moore (56 m.) ir Bartas Freundlichas (47 m.)

Amžiaus skirtumas: 9 metai

Julianne Moore ir  Bartas Freundlichas
Julianne Moore ir Bartas Freundlichas
© Vida Press

Aktorė Julianne Moore garsėja kaip labai privatus žmogus, vertinantis normalų, ne žvaigždės gyvenimo būdą. 2003-aisiais ji susituokė su režisieriumi Bartu Freundlichu, pora susilaukė dviejų vaikų. Apie savo šeimos gyvenimą aktorė yra kartą prasitarusi: „Mes esame tvirta šeima ir tai man teikia labai daug pasitenkinimo.“

Courtney Cox (53 m.) ir Johnny McDaid (41 m.)

Amžiaus skirtumas: 12 metų

Courtney Cox  ir Johnny McDaid
Courtney Cox ir Johnny McDaid
© Vida Press

Seriale „Draugai“ išgarsėjusi aktorė Courtney Cox turbūt visada bus siejama su žodžiu „puma“, mat vaidino seriale „Cougar town“ (ang. Pumų miestas). Ji buvo susituokusi su septyneriais metais jaunesnius aktoriumi Davidu Arquettu, o dabar jau kurį laiką palaiko santykius su grupės „Snow Patrol“ nariu Johnniu McDaidu. 2014-taisiais pora susižadėjo.

Cameron Diaz (45 m.) ir Benji Maddenas (38 m.)

Amžiaus skirtumas: 7 metai

Cameron Diaz ir Benji Madden
Cameron Diaz ir Benji Madden
© Vida Press

Cameron Diaz ilgai mezgė santykius su žymiais aktoriais, sporto pasaulio žvaigždėmis bei muzikantais. Tačiau 2015-aisiais aktorė visus nustebino paskelbusi apie savo ir rokerio Benji Maddeno vestuves, kurios įvyko po septynių mėnesių susitikinėjimo ir vos 17-os dienų sužadėtuvių. Šiemet pora atšventė antrąsias vestuvių metines.

Deborra-Lee Furness (61 m.) ir Hugh Jackmanas (48 m.)

Amžiaus skirtumas: 12 metų

Deborra-Lee Furness ir Hugh Jackman
Deborra-Lee Furness ir Hugh Jackman
© Vida Press

Ši australų pora kartu ir jau 15 metų. Po to, kai aktorei bei prodiuserei Deborrai net kelis kartus nepavyko išnešioti kūdikio (moteris patyrė du persileidimus), jie įsivaikino du vaikus: Oscarą (17 m) ir Avą (12 m.). Žinisklaidoje ne kartą sklandė gandai apie atšalusius poros santykius, tačiau ilgalaikis Deborros ir Hugh ryšys rodo, kad visi jie buvo neteisingi.

Eva Mendes (43 m.) and Ryanas Goslingas (36 m.)

Amžiaus skirtumas: 6 metai

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
© Vida Press

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas yra viena slapčiausių Holivudo porų: jie kartu nesirodo viešuose renginiuose ar ant raudonojo kilimo, vengia būti užklupti paparacų ir su pasauliu niekada nesidalina intymiomis šeimos akimirkomis. Tad ir jų santykių trukmė nėra visiškai aiški. Kalbama, kad pora kartu yra nuo 2011-ųjų. Iki šiol nesusituokę, jie susilaukė dviejų dukrų: Esmeraldos (3 m.) ir Amados (1 m.)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Aktorė Jūratė Onaitytė: scenoje negali nepamilti partnerio + VIDEO

O taip reta teatre moterų aktorių, kurios jaustųsi laimingos savo karjera.

Lina Anušauskienė apie santuoką: dvi stiprios asmenybės vienuose namuose negalėtų gyventi

Seimo nario Arvydo Anušausko ir kone 27 metais jaunesnės jo žmonos Linos meilės istorija visuomenėje sukėlė daug prieštaringų reakcijų.

Aktorė ir režisierė Ieva Jackevičiūtė: ir aš likau visai viena su savo vaikais

Ieva Jackevičiūtė prieš šešerius metus buvo visur: vedė TV laidas, dalyvavo šokio projektuose, vaidino ir šoko didžiosiose Lietuvos teatro scenose, užsiėmė edukologine veikla. Šiandien, augindama 5,5 m. dukrą ir 2,5 m. sūnų, Ieva dalinasi savo motinystės patirtimi ir išgyvenimais, padėjusiais atrasti balansą tarp profesinės savirealizacijos ir namų gerovės.

Aktorė Eglė Gabrėnaitė: apie ilgesį ir didelę didelę boružę (1)

Vilniaus mažasis teatras švenčia – Lietuvos šimtmečio išvakarėse aktorė Eglė Gabrėnaitė apdovanojama Nacionaline kultūros ir meno premija.

Detektyvu virtusi meilės drama atskleidžia kitą mūsų istorijos pusę

Literatūroje išaukštinta Barboros Radvilaitės ir didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto meilė nepalieka lietuvių sąmonėje vietos jokiai kitai Renesanso laikų meilės istorijai. Bet gyvenimas vyko ne vien karalių ir didikų rūmuose.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė: pertraukos gyvenime labai reikalingos ir naudingos (3)

Viena ryškiausių ir mylimiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė kurį laiką buvo pasitraukusi iš viešumos. Dukrelę auginanti moteris sako, kad tai buvo trumpas jos profesinis atsikvėpimas, po kurio ji vėl žengia į eterį.

Karininkė Lina Jieznienė: linkėčiau kariuomenėje patarnauti visiems trims savo vaikams

Lietuvos kariuomenės kapitonė Lina Jieznienė (31 m.) viena iš nedaugelio moterų mūsų šalyje išdrįso vadovauti karių būriui ir netgi kuopai. Dar nuostabiau yra tai, kad pelnyti karių pagarbą jai pavyksta nekeliant balso ir neprarandant šypsenos.

Karolis Vyšniauskas: siekiame padėti žmonėms lengviau išgyventi šiandieniame pasaulyje

Tinklalaidės NYLA autorius ir vedėjas Karolis Vyšniauskas (28 m.) 2017 metų rudenį kartu su šiuolaikinių medijų agentūros „Nanook“ žurnalistų komanda pradėjo rengti pokalbius, kurių galima klausytis internetu arba mobiliuoju telefonu. Apie šį naują projektą kalbasi žurnalistė Virginija Majorovienė.

A. Kumža: mano knyga – apie žmones, kurie kankinosi, buvo beveik dugne, bet šiandien vėl džiaugiasi gyvenimu

Ambasadorius Algirdas Kumža teigia, kad Vakarų pasaulio žmonės be reikalo ignoruoja senąją Rytų išmintį.

Vaikus globojanti Kristina: žinojau nuo pat vaikystės, ką reiškia būti vienišam ir paliktam (2)

Dar visai neseniai Kristina Svitojienė (38 m.) su vyru buvo palaidoję viltį susilaukti antro vaiko, nes gydytojai moteriai diagnozavo ankstyvąją menopauzę. Dabar šeima čiūčiuoja 1,4 metų biologinę dukrą ir globojamą kūdikį. Gali būti, kad pastarųjų bus ne vienas, mat Kristina dirba socialine globėja.