Žymios moterys, pamilusios jaunesnius vyrus

 (9)
Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad kuo mažesnis amžiaus skirtumas yra tarp partnerių, tuo daugiau galimybių, kad santykiai bus ilgalaikiai. Statistiką vis bando paneigti žinomų žmonių poros, čia didelis amžiaus skirtumas visai nėra keistas dalykas. Kiek labiau suklūstama tik tada, kai poroje vyresnis yra ne vyras, bet moteris.
Šios žymios moterys pamilo jaunesnius vyrus
© Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atrinkome septynias gražias žymios vyresnės moters ir jaunesnio vyro poras, kurios įrodė, kad amžius – tik skaičius.

Sam Taylor-Johnson (50 m.) ir Aaronas Taylor-Johnsonas (27 m.)

Amžiaus skirtumas: 23 metai

Sam Taylor-Johnson ir Aaron Taylor-Johnson
Sam Taylor-Johnson ir Aaron Taylor-Johnson
© Vida Press

Išskirtinė pora pradėjo susitikinėti 2009-aisiais, tuomet, kai Aaronas buvo atrinktas vaidinti Sam režisuotame filme „Nowhere Boy“. Filmo premjeroje buvo paskelbta apie jų sužadėtuves, o 2012-aisiais įvyko ir vestuvės. Pora augina dvi dukras: Wylda Rae (7 m.) ir Romy Hero (5 m.).

Brigitte Macron (64 m.) ir Emmanuelis Macronas (39 m.)

Amžiaus skirtumas: 25 metai

Brigitte Macron ir Emmanuel Macron
Brigitte Macron ir Emmanuel Macron
© Vida Press

Emmanueliui Macronui tapus Prancūzijos prezidentu, visas dėmesys kliuvo ne jo politiniams pasiekimams, bet santykiams su smarkiai vyresne moterimi. Jie susipažino, kai būsimajam prezidentui buvo vos 15-a, o Brigitte buvo jo mokytoja. Kadangi B. Macron turi dukrą, kurios amžius – toks kaip Emmanuelio, jo tėvai galvojo, kad ji susitikinėja su ja. Poros santykiai nugalėjo visas priešiškas jėgas ir 2007-aisiais buvo sutvirtinti santuoka.

Julianne Moore (56 m.) ir Bartas Freundlichas (47 m.)

Amžiaus skirtumas: 9 metai

Julianne Moore ir  Bartas Freundlichas
Julianne Moore ir Bartas Freundlichas
© Vida Press

Aktorė Julianne Moore garsėja kaip labai privatus žmogus, vertinantis normalų, ne žvaigždės gyvenimo būdą. 2003-aisiais ji susituokė su režisieriumi Bartu Freundlichu, pora susilaukė dviejų vaikų. Apie savo šeimos gyvenimą aktorė yra kartą prasitarusi: „Mes esame tvirta šeima ir tai man teikia labai daug pasitenkinimo.“

Courtney Cox (53 m.) ir Johnny McDaid (41 m.)

Amžiaus skirtumas: 12 metų

Courtney Cox  ir Johnny McDaid
Courtney Cox ir Johnny McDaid
© Vida Press

Seriale „Draugai“ išgarsėjusi aktorė Courtney Cox turbūt visada bus siejama su žodžiu „puma“, mat vaidino seriale „Cougar town“ (ang. Pumų miestas). Ji buvo susituokusi su septyneriais metais jaunesnius aktoriumi Davidu Arquettu, o dabar jau kurį laiką palaiko santykius su grupės „Snow Patrol“ nariu Johnniu McDaidu. 2014-taisiais pora susižadėjo.

Cameron Diaz (45 m.) ir Benji Maddenas (38 m.)

Amžiaus skirtumas: 7 metai

Cameron Diaz ir Benji Madden
Cameron Diaz ir Benji Madden
© Vida Press

Cameron Diaz ilgai mezgė santykius su žymiais aktoriais, sporto pasaulio žvaigždėmis bei muzikantais. Tačiau 2015-aisiais aktorė visus nustebino paskelbusi apie savo ir rokerio Benji Maddeno vestuves, kurios įvyko po septynių mėnesių susitikinėjimo ir vos 17-os dienų sužadėtuvių. Šiemet pora atšventė antrąsias vestuvių metines.

Deborra-Lee Furness (61 m.) ir Hugh Jackmanas (48 m.)

Amžiaus skirtumas: 12 metų

Deborra-Lee Furness ir Hugh Jackman
Deborra-Lee Furness ir Hugh Jackman
© Vida Press

Ši australų pora kartu ir jau 15 metų. Po to, kai aktorei bei prodiuserei Deborrai net kelis kartus nepavyko išnešioti kūdikio (moteris patyrė du persileidimus), jie įsivaikino du vaikus: Oscarą (17 m) ir Avą (12 m.). Žinisklaidoje ne kartą sklandė gandai apie atšalusius poros santykius, tačiau ilgalaikis Deborros ir Hugh ryšys rodo, kad visi jie buvo neteisingi.

Eva Mendes (43 m.) and Ryanas Goslingas (36 m.)

Amžiaus skirtumas: 6 metai

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
Eva Mendes ir Ryanas Goslingas
© Vida Press

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas yra viena slapčiausių Holivudo porų: jie kartu nesirodo viešuose renginiuose ar ant raudonojo kilimo, vengia būti užklupti paparacų ir su pasauliu niekada nesidalina intymiomis šeimos akimirkomis. Tad ir jų santykių trukmė nėra visiškai aiški. Kalbama, kad pora kartu yra nuo 2011-ųjų. Iki šiol nesusituokę, jie susilaukė dviejų dukrų: Esmeraldos (3 m.) ir Amados (1 m.)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

43-ejų amerikiečių aktorė Eva Longoria susilaukė pirmagimio

Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė pagimdė berniuką, savo portale skelbia žurnalas „Hola! USA“.

Natalija Martinavičienė: šiuo metu esu pačiame gražiausiame amžiuje

Verslininkė bei prekės ženklo „Natali De Lyrik“ įkūrėja Natalija Martinavičienė (40 m.) sako, kad ji nėra užsispyrusi karjeristė, pirmoje vietoje yra vaikai, todėl po darbų iš karto lekia namo ruošti pietus bei rūpintis namais.

Leidėja Eglė Jokužytė: kai susidūriau su neregių pasauliu, pasikeitė ir mano pačios gyvenimas

Ji paima vaiką, kuris niekada nematė šviesos, už rankos ir veda. Nori jam daug papasakoti apie pasaulį, spalvas ir knygas, į kurias žmonės sudeda išmintį. Būti neregių vaikų akimis – toks šiandien yra leidyklos „Verslas ar menas“ vadovės Eglės Jokužytės pašaukimas.

Seniai viešumoje bematyta Alma Adamkienė pasirodė Vilniaus festivalio baigiamajame koncerte

Pasiklausyti Vilniaus festivalio baigiamojo koncerto rinkosi meno elitas.

Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė: bijau nespėti per man skirtą gyvenimą nuveikti to, ko noriu (1)

Kai laidų, renginių vedėjos Eglės Daugėlaitės-Kryževičienės paklausiau, kokių silpnybių ši turinti, nesitikėjau atsakymo: „Vėluoti“. Kaip jai sekasi nepavėluoti į vedamą televizijos laidą „Labas rytas“, kaip įveikia darbe patiriamą stresą, apie santuoką, prasmingo gyvenimo receptus, svajones, baimes ir kalbėjausi su ja.

Blake Mycoskie – verslininkas, batais apdovanojęs skurdžiausių šalių vaikus

Vieną sėkmingiausių pasaulio socialinių verslų, kompaniją „Toms“ įkūręs Blake Mycoskie įrodė, kad įmanoma darant gera dirbti pelningai. Išskirtiniame interviu mūsų portalui jis pasidalino savo verslo istorija.

Džordana Butkutė apie artimuosius: aš juos labai myliu, tačiau dažnai pasimatyti negalime

Kitą savaitgalį Džordana sugrįš į savo vaikystės miestą Šakius ir būtinai apkabins artimuosius. O tai padaryti ji gali retai...

Jonas Nainys: savo vaikus norėčiau auklėti kaip mama – kliaudamasis nuojauta (2)

Televizijos ir radijo laidų vedėjas, grupės „Radistai“ narys Jonas Nainys (34 m.) kiekvieną rytą pradeda skambučiu savo mamai Laimai Nainienei (64 m.). Pasvalyje gyvenanti moteris sūnų tiesiogiai mato retokai, užtat laikas, kai jis veda televizijos laidas, šventas – namie turi būti visiška tyla.

„Sidabrinių gervių“ raudonuoju kilimu žengė kultūros elitas

11-ieji „Sidabrinės gervės“ apdovanojimai prasidėjo.

„Sidabrinių gervių“ apdovanojimuose – filmo „Stebuklas“ triumfas

Trečiadienio vakarą iškilmingoje ceremonijoje išdalintos „Sidabrinių gervių“ statulėlės.