Vienas dalykas, kurio Meghan Markle turės atsisakyti po vedybų su princu Harry

 (3)
Su karališkuoju titulu princo Harry sužadėtinė Meghan Markle (36 m.) gaus ne tik ypatingų privilegijų, bet ir nemažai apribojimų bei pareigų.
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šios savaitės pradžioje Didžiosios Britanijos karališkieji rūmai paskelbė džiugią žinią – princas Harry ir amerikiečių aktorė Meghan Markle susižadėjo!

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Viešai aptarta kiekviena detalė: nuo įspūdingo princesės Dianos deimantais puošto sužadėtuvių žiedo (jo dizainą princas Harry sukūrė pats, o žiedą pagamino karališkosios šeimos juvelyrai), iki būsimų vestuvių datos (jos įvykti turėtų kitų metų pavasarį).

Tiesa, kitaip nei 2010-aisiais tokį pat visuotinį dėmesį išgyvenusi Kembridžo hercogienė Kate Middleton, M. Markle jau yra pratusi prie viešumos. Ji jau daugiau nei dešimtmetį vysto sėkmingą karjerą Holivude, yra populiari amerikiečių aktorė žiūrovams geriausiai žinoma iš serialo apie teisininkų gyvenimą „Suits“ (angl. „Kostiumai“).

Sakoma, kad Meghan gyvenimas yra kiekvienos merginos svajonė: paprastoje šeimoje gimusi amerikietė taps britų karališkosios šeimos nare! Tačiau tokia svarbi rolė neapsieis be asmeninių moters aukų. Jai teks atsisakyti karjeros.

Prieš ištekėdama už princo Williamo K. Middleton taip pat dirbo – pradžioje prekių ženklo „Jigsaw“ aksesuarų pirkimų vadove, vėliau padėjo tėvams jų švenčių dekoravimo priemonių versle. Ji karjeros atsisakė dar iki vestuvių ir atsidavė šeimyniniam gyvenimui bei karališkosioms pareigoms. Atrodo, jos pėdomis seks ir M. Markle. Pirmajame bendrame Meghan ir princo Harry interviu, duotame britų televizijai „BBC“, moteris atskleidė, kad po septynerių metų, praleistų dirbant seriale, atėjo laikas iš jo pasitraukti.

„Į tai nežiūriu kaip į kažko atsisakymą. Tai pokytis. Nauja gyvenimo dalis. Nepamirškite, kad šiame šou dirbau septynerius metus. Mums labai pasisekė, kad dirbome taip ilgai gyvuojančiame seriale. Kai pasiekėme šimtąją seriją, pamaniau, kad labai didžiuojuosi nuveiktu darbu, tačiau dabar atėjo laikas dirbti komandoje su Harry'iu,“ – apie karjeros televizijoje pabaigą kalbėjo M. Markle.

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Tai, kad M. Markle atsisakys karjeros nestebina, princesės ir aktorės pozicijos yra sunkiai suderinamos. Be to, būdama karališkosios šeimos nare ji turės daugybę pareigų bei įsipareigojimų.

Turbūt maloniausia jų dalis moteriai bus labdaringa veikla. M. Markle ja užsiėmė ir iki šiol – ji yra dirbusi su įvairiomis labdaringomis organizacijomis, vyko į humanitarinę misiją Ruandoje.

„Suprantu, kad turi galimybę ir balsą, kurio žmonės nori klausytis, tai atkeliauja su daug atsakomybės, į tai žiūriu labai rimtai,“ – minėtame interviu minėjo M. Markle.

Po vestuvių M. Markle netaps princese, manoma, kad naujasis jos titulas bus toks pat, kaip ir K. Middleton – „Hercogienė“. Sklando gandai, kad būsimi jaunavedžiai gaus Sasekso arba Bekingemo hercogų titulus, mat šie šiuo metu nėra užimti.

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Dainininkė Beata: po dvejų skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Jaunoji mokslininkė Auksė Gaižauskaitė: 90 procentų mūsų darbo sudaro rutina ir nesėkmės

Mamos šiems mokslininkams vis dar priekaištauja dėl nemiegotų naktų. Išties, pergalė prestižiniame tarptautiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ jaunajai mokslininkei Auksei Gaižauskaitei (23 m.) ir visai studentų komandai kainavo dešimt mėnesių atkaklaus darbo.

Jubiliejų švenčiantis aktorius Algirdas Pintukas: kiek ten man? Vos per trisdešimt!

Gražaus jubiliejaus - 75 metų - šią savaitę sulaukęs Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Algirdas Pintukas daugiau nei 50 metų praleido teatro scenoje, džiugindamas žiūrovus ryškiais, linksmais ar graudžiais personažais.

Milijonierius Benediktas Gylys: ne partnerio išdavystė ar pinigų netektis buvo vienas sunkiausių dalykų gyvenime (4)

Benediktas Gylys (28 m.) pirmą milijoną užsidirbo būdamas 23-ejų metų ir iškart įkūrė savo vardo paramos fondą jaunų žmonių verslumui, kūrybiškumui skatinti. Pats Benediktas važinėja senu opeliu, iki šiol klausosi kasetinių įrašų ir pinigų tuščiai nešvaisto.

Rimvydas Širvinskas-Makalius: jei pavykdavo nusipirkti mėsos, mama ją atiduodavo man (1)

Penktadienio vakarą LNK televizijos eteryje dėl kilnaus tikslo susivienys ryškiausios Lietuvos žvaigždės. „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame labdaros telemaratone skambės ne tik žinomiausios dainos, bet ir atviros įžymybių gyvenimo istorijos.

„Kino pavasaris“ surengė grandiozinę atidarymo šventę

23-iajį „Kino pavasarį“ atidarė muzikantė, žmogaus teisių aktyvistė Silvana Imam: „Šis vakaras man labai daug reiškia“.

Vytauto Kernagio našlė: iki šiol atsimenu paskutinius vyro žodžius

Jaudinanti pirmoji Vytauto Kernagio našlės išpažintis.

Eskedar Maštavičienė: man sunku suvokti, kodėl jūsų patogiuose namuose neatsiranda vietos vaikams ir seneliams (10)

Prieš 10 metų į  Lietuvą iš  Etiopijos atvykusi pabėgėlė Eskedar Tilahun Maštavičienė (32 m.) jau seniai neprašo mūsų šalies pagalbos. Moteris pati ją teikia. Kitaip ir negalėtų – juk užaugo bendruomenėje, kur meilė ir rūpestis šalia esančiaisiais yra savaime suprantami dalykai.

12 menininkų pagerbti Vyriausybė kultūros ir meno premijomis

Pirmadienį Vyriausybės rūmuose dvylikai 2018-ųjų laureatų įteiktos Vyriausybės kultūros ir meno premijos.

Edmundas Jakilaitis: įspėjau žmoną dėl vieno dalyko

Nepatogius ir aštrius klausimus kas dieną tv laidoje užduodantis žurnalistas Edmundas Jakilaitis neslepia, kad jam yra tekę sulaukti ir grasinimų.