Vienas dalykas, kurio Meghan Markle turės atsisakyti po vedybų su princu Harry

 (3)
Su karališkuoju titulu princo Harry sužadėtinė Meghan Markle (36 m.) gaus ne tik ypatingų privilegijų, bet ir nemažai apribojimų bei pareigų.
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šios savaitės pradžioje Didžiosios Britanijos karališkieji rūmai paskelbė džiugią žinią – princas Harry ir amerikiečių aktorė Meghan Markle susižadėjo!

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Viešai aptarta kiekviena detalė: nuo įspūdingo princesės Dianos deimantais puošto sužadėtuvių žiedo (jo dizainą princas Harry sukūrė pats, o žiedą pagamino karališkosios šeimos juvelyrai), iki būsimų vestuvių datos (jos įvykti turėtų kitų metų pavasarį).

Tiesa, kitaip nei 2010-aisiais tokį pat visuotinį dėmesį išgyvenusi Kembridžo hercogienė Kate Middleton, M. Markle jau yra pratusi prie viešumos. Ji jau daugiau nei dešimtmetį vysto sėkmingą karjerą Holivude, yra populiari amerikiečių aktorė žiūrovams geriausiai žinoma iš serialo apie teisininkų gyvenimą „Suits“ (angl. „Kostiumai“).

Sakoma, kad Meghan gyvenimas yra kiekvienos merginos svajonė: paprastoje šeimoje gimusi amerikietė taps britų karališkosios šeimos nare! Tačiau tokia svarbi rolė neapsieis be asmeninių moters aukų. Jai teks atsisakyti karjeros.

Prieš ištekėdama už princo Williamo K. Middleton taip pat dirbo – pradžioje prekių ženklo „Jigsaw“ aksesuarų pirkimų vadove, vėliau padėjo tėvams jų švenčių dekoravimo priemonių versle. Ji karjeros atsisakė dar iki vestuvių ir atsidavė šeimyniniam gyvenimui bei karališkosioms pareigoms. Atrodo, jos pėdomis seks ir M. Markle. Pirmajame bendrame Meghan ir princo Harry interviu, duotame britų televizijai „BBC“, moteris atskleidė, kad po septynerių metų, praleistų dirbant seriale, atėjo laikas iš jo pasitraukti.

„Į tai nežiūriu kaip į kažko atsisakymą. Tai pokytis. Nauja gyvenimo dalis. Nepamirškite, kad šiame šou dirbau septynerius metus. Mums labai pasisekė, kad dirbome taip ilgai gyvuojančiame seriale. Kai pasiekėme šimtąją seriją, pamaniau, kad labai didžiuojuosi nuveiktu darbu, tačiau dabar atėjo laikas dirbti komandoje su Harry'iu,“ – apie karjeros televizijoje pabaigą kalbėjo M. Markle.

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Tai, kad M. Markle atsisakys karjeros nestebina, princesės ir aktorės pozicijos yra sunkiai suderinamos. Be to, būdama karališkosios šeimos nare ji turės daugybę pareigų bei įsipareigojimų.

Turbūt maloniausia jų dalis moteriai bus labdaringa veikla. M. Markle ja užsiėmė ir iki šiol – ji yra dirbusi su įvairiomis labdaringomis organizacijomis, vyko į humanitarinę misiją Ruandoje.

„Suprantu, kad turi galimybę ir balsą, kurio žmonės nori klausytis, tai atkeliauja su daug atsakomybės, į tai žiūriu labai rimtai,“ – minėtame interviu minėjo M. Markle.

Po vestuvių M. Markle netaps princese, manoma, kad naujasis jos titulas bus toks pat, kaip ir K. Middleton – „Hercogienė“. Sklando gandai, kad būsimi jaunavedžiai gaus Sasekso arba Bekingemo hercogų titulus, mat šie šiuo metu nėra užimti.

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Primabalerina Haruka Ohno: Lietuvoje pasijutau reikalinga

„Nesu apdovanota išskirtiniu talentu, viskas, ką pasiekiau, – sunkaus darbo rezultatas“, – su japonams įprastu kuklumu sako Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Haruka Ohno (27 m.). Klausydamasi nejučiomis imi gėrėtis šios moters iki svajonės išsipildymo atvedusia tvirto charakterio ir trapaus grakštaus kūno derme.

Ką karališkosios šeimos nariai vilkėjo į princo Louiso krikštynas?

Karališkoji šeima susirinko švęsti savo naujausio nario – mažojo princo Louiso.

Saulius Urbonavičius-Samas: Panevėžys turi kažką tokio, ko žodžiais nenusakysi (2)

Prie Nevėžio ir Skaistakalnio parke jaunas dienas leidęs TV laidų prodiuseris, grupės „Bix“ siela Saulius Urbonavičius-Samas prisipažįsta, kad jo gimtasis Panevėžys – neatpažįstamai pasikeitęs. Atsikračius sovietinio palikimo šiandien jame daugiau spalvų, tvarkos ir grožio, bet miesto ateitis priklauso nuo daug didesnių dalykų.

10 keistų taisyklių, kurių turi laikytis Meghan Markle (3)

Kai priklausai britų monarchijai, neabejotinai tenka laikytis tam tikrų taisyklių. Kai kurios jų yra griežtos, kai kurios – neįprastos, o kitos – tiesiog neįtikėtinos.

Indrė Trakimaitė: tėčio situacija man parodė, kad negalima atidėlioti gyvenimo

Visi žino, kad ekologiškiausia yra keliauti po savo šalį. Vietinio turizmo entuziastė ir aktyvi skatintoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė (40 m.) nemažai prisidėjo prie to, kad kasmet vis daugiau lietuvių savo šalį atranda iš naujo. Beje, atradimų netrūksta ir pačiai Indrei.

Kodėl po Mindaugo daugiau karalių nebebuvo?

Lietuvos karalystė egzistavo tik 10 metų: nuo Mindaugo vainikavimo 1253 m. liepą iki jo nužudymo 1263 metais. Vėliau žinomi dar du mėginimai sukurti Lietuvos karalystę.

Karalius Mindaugas: iš pradžių pamirštas, vėliau – nevertintas

1413 metais ginčo dėl Žemaitijos tarp Vytauto ir Jogailos bei Vokiečių ordino įkarštyje lietuvių oponentai priminė vieną epizodą iš tolimos Lietuvos praeities. Ordino atstovai tarpininko teismui pateikė „lietuvių karaliaus“ Mindaugo (~1200–1263 m.) dokumentus, pagal kuriuos šis perleidęs Ordinui Žemaitijos žemes ir kitas teritorijas. Lietuvos valdovų atsakymas buvo netikėtas, esą nėra žinoma, ar toks karalius apskritai kada nors gyveno.

Jonas Mekas: man nerūpi, kad ir Vakaruose būčiau pripažintas

Jonas Mekas (95 m.) mažiausiai nori kalbėti apie praeitį. „Mano požiūris į gyvenimą – kaip kameros objektyvo. Noriu fiksuoti tik tai, kas vyksta dabar prieš mano akis. Man įdomu tik dabartis“, – sako pasaulyje bene geriausiai žinomas Lietuvos menininkas, kai susitinkame Londono knygų mugėje. Sulig šiais žodžiais jis išsitraukia iš kišenės kamerą ir pradeda mus filmuoti.

Kaune įvyko iškilmingas Dainų šventės atidarymas (FOTO)

Paskutinę birželio dieną į Kauną susirinkę Lietuvos meno kolektyvai iš Lietuvos ir kitų šalių paliudijo, kad Dainų švenčių gyvybė neblėsta, veikiau - „dega mūsų širdyse“. Pagal neseną tradiciją, pirmas Dainų šventės renginys, kaip ir ankstesniais metais, įvyko Kaune.

Rygoje gimusi Dainų dienos Kaune režisierė V. Streiča: Latvijoje tos šventės – kitokios

Senųjų ąžuolų apsuptame Dainų slėnyje šeštadienio rytą vyks nacionalinės Lietuvos šimtmečio Dainų šventės renginio, skirto Kaunui, - Dainų dienos - generalinė repeticija.