Štai kodėl princas Harry ir Meghan Markle turėjo grąžinti didžiąją dalį savo vestuvių dovanų

Manoma, kad jų vertė – daugiau nei 7 milijonai svarų sterlingų.
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įprasta gyvenimą kartu pradedantiems jaunavedžiams dovanoti tai, kas palengvintų jų buitį ar pradžiugintų vestuvių dieną. Vis dėlto karališkosios vestuvės turi savas taisykles. Prieš savo vestuvių dieną, princas Harry ir Meghan Markle prašė jiems nieko nedovanoti, o vietoj to paaukoti pinigų vienai iš jų pasiūlytų labdaros organizacijų.

Meghan Markle ir princo Harry vestuvių svečiai
Meghan Markle ir princo Harry vestuvių svečiai
© Vida Press

Nepaisant to, įvairūs verslo atstovai nepakluso šiam prašymui ir, siekdami gauti viešumo, į Keningstono rūmus atsiuntė savo prekių ženklų dovanų už daugiau nei 7 milijonus svarų sterlingų.

Kadangi naujoji Sasekso hercogienė yra žinoma dėl savo puikaus stiliaus, o jos vilkimi drabužiai bei pasirinkti aksesuarai akimirksniu apskrieja žiniasklaidos priemones ir tampa hitais, kompanijos tikisi, kad atsiuntusios savo gaminius, gaus taip norimo viešumo ir sulauks sėkmės.

Vis dėlto tokiems planams nelemta pavykti. Karališkoji pora paprasčiausiai negali priimti tokio tipo dovanų. Viskas dėl griežtų saugumo taisyklių.

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Štai dar prieš vestuves buvo apibrėžtos gairės, draudžiančios į vestuvių šventės vietą patekti su krepšiais ar mobiliaisiais telefonais. Be to, svečiams buvo nurodyta, kad dovanos negali būti įneštos į Šventojo Džordžo koplyčią arba Windsoro pilį, kur vyko šventė.

Kaip skelbia portalas „Express“, Keningstono rūmai išleido pranešimą, skelbiantį, kad jokia dovana negali būti priimta, jei įtariama, kad ji buvo siųsta dėl komercinių tikslų. Remiantis karališkuoju protokolu, priimtos gali būti tik tos verslo atstovų dovanos, kurios yra suvenyrai, skirti tam tikrai progai ar oficialiam vizitui pažymėti.

Taip pat, dovanos, atsiųstos Jungtinėje Karalystėje gyvenančių asmenų, kurių asmeniškai nepažįsta nė vienas karališkosios šeimos narys negali būti priimtos nuogąstaujant dėl tos dovanos siuntėjo motyvų, nebent tai būtų tam tikri maisto produktai ar gėlės (bet ir šie negali kainuoti daugiau nei 150 svarų sterlingų).

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
© Vida Press

Tiesa, šios griežtos taisyklės negaliojo karališkųjų vestuvių svečiams. Be kitų dovanų, jie laimingajai porai dovanojo įvairių namų apyvokos daiktų, kurie pravers dekoruojant naujuosius namus – šiuos princui Harry ir M. Markle padovanojo karalienė. Tai – dar viena karališkoji tradicija, dosnioji Elizabeth II būstu apdovanojo ir princą Williamą bei Kate Middleton, kai šie susituokė 2011-aisiais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Modelis Ditė Antanaitytė podiumą iškeitė į gamtos prieglobstį

Kelionės, klajonės išaugina sparnus. Į nuotykių, pažinimo, lėto ar kūrybiškai intensyvaus buvimo kelią kviečia ir liepos mėnesio „Moters“ žurnalo herojai: modelis Ditė Antanaitytė, menininkai Nomeda ir Gediminas Urbonai, režisierė Emilija Škarnulytė, muziklogas Viktoras Gerulaitis, dainų autorė ir vokalistė Dovilė Filmanavičiūtė-Mis Sheep ir kiti.

3 metų Lietuvą palikusi našlaitė Rasa Niujorke tapo režisiere ir grįžo į gimtinę pristatyti spektaklio

„Pinigai yra Holivude, o  menas  – Niujorke“, – sako aktorė ir režisierė Rasa Allan Kazlas (77 m.). 1970-aisiais su dviem lagaminais ir 500 dolerių rankinėje ji pamėgino užkariauti savo svajonių miestą.

43-ejų amerikiečių aktorė Eva Longoria susilaukė pirmagimio

Serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė pagimdė berniuką, savo portale skelbia žurnalas „Hola! USA“.

Natalija Martinavičienė: šiuo metu esu pačiame gražiausiame amžiuje

Verslininkė bei prekės ženklo „Natali De Lyrik“ įkūrėja Natalija Martinavičienė (40 m.) sako, kad ji nėra užsispyrusi karjeristė, pirmoje vietoje yra vaikai, todėl po darbų iš karto lekia namo ruošti pietus bei rūpintis namais.

Leidėja Eglė Jokužytė: kai susidūriau su neregių pasauliu, pasikeitė ir mano pačios gyvenimas

Ji paima vaiką, kuris niekada nematė šviesos, už rankos ir veda. Nori jam daug papasakoti apie pasaulį, spalvas ir knygas, į kurias žmonės sudeda išmintį. Būti neregių vaikų akimis – toks šiandien yra leidyklos „Verslas ar menas“ vadovės Eglės Jokužytės pašaukimas.

Seniai viešumoje bematyta Alma Adamkienė pasirodė Vilniaus festivalio baigiamajame koncerte

Pasiklausyti Vilniaus festivalio baigiamojo koncerto rinkosi meno elitas.

Turtingos, gražios, populiarios, tačiau meilėje joms nesiseka (1)

Gražios, turtingos, žymios ir geidžiamos. Jos turi viską, išskyrus tą vienintelį, su kuriuo namuose galėtų dalintis savo džiaugsmais ir liūdesiu. Kodėl šioms Holivudo žvaigždėms nesiseka meilėje?

Eglė Daugėlaitė-Kryževičienė: bijau nespėti per man skirtą gyvenimą nuveikti to, ko noriu (1)

Kai laidų, renginių vedėjos Eglės Daugėlaitės-Kryževičienės paklausiau, kokių silpnybių ši turinti, nesitikėjau atsakymo: „Vėluoti“. Kaip jai sekasi nepavėluoti į vedamą televizijos laidą „Labas rytas“, kaip įveikia darbe patiriamą stresą, apie santuoką, prasmingo gyvenimo receptus, svajones, baimes ir kalbėjausi su ja.

Blake Mycoskie – verslininkas, batais apdovanojęs skurdžiausių šalių vaikus

Vieną sėkmingiausių pasaulio socialinių verslų, kompaniją „Toms“ įkūręs Blake Mycoskie įrodė, kad įmanoma darant gera dirbti pelningai. Išskirtiniame interviu mūsų portalui jis pasidalino savo verslo istorija.

Džordana Butkutė apie artimuosius: aš juos labai myliu, tačiau dažnai pasimatyti negalime

Kitą savaitgalį Džordana sugrįš į savo vaikystės miestą Šakius ir būtinai apkabins artimuosius. O tai padaryti ji gali retai...