Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu

 (14)
Daugiau nei metus trunkančioje žymiausios Holivudo poros skyrybų dramoje vis dar nepadėtas galutinis taškas. Nepaisant sudėtingų aplinkybių bei tarpusavio nesutarimų, sutuoktiniai stengiasi išlaikyti ramius santykius, siekia, kad skyrybos neigiamai nepaveiktų jų atžalų.
© AFP / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ne taip seniai pasklido žinia, kad Brangelinos skyrybų byla sustabdyta ir sutuoktiniai siekia taikaus juos užklupusių problemų sprendimo. Kad problemų būta iš abiejų pusių, pripažįsta tiek Angelina, tiek Bradas. Vyras buvo itin atviras. Spaudoje pasirodė jo atviras interviu, kuriame jis pripažįsta turėjęs problemų su alkoholiu, netinkamai bendravęs su vaikais, savo vaikystės traumas perkėlęs į dabartinę šeimą.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© AFP / Scanpix

Daug susirūpinimo kėlė ir Angelinos Jolie emocinė bei fizinė būklė. Moteris smarkiai sulyso, atrodo išsekusi ir liūdna.

Panašu, kad nutraukti santuoką sunku abiem pusėms ir abu aktoriai ieško būdu grįžti į normalų šeimyninį gyvenimą. Bradas lankosi pas psichologus, išbraukė alkoholį iš savo gyvenimo ir stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su vaikais.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© AFP / Scanpix

Tuo tarpu Angelina prasitarė žinanti būdą, kuris vėl padėtų suartėti su mylimuoju. „Mudu susipažinome filmavimo aikštelėje. Mums sekasi dirbti drauge. Norėčiau vėl drauge kurti rimtą filmą. Manau tai padėtų mums bendrauti, išsiaiškinti santykius. Filmavimo aikštelėje daug ko išmokstame, tai padeda kasdieniame gyvenime“, – atviravo aktorė.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

Priminsime, kad Bradas su Angelina susipažino filmuodamiesi kino juostoje „Ponas ir ponia Smitai“. Nors Bradas tuo metu buvo vedęs aktorę Jennifer Aniston, netrukus po filmo premjeros buvo pranešta apie poros skyrybas ir karščiausio Holivudo romano pradžią.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

Vėliau, filme „Prie jūros“ sutuoktiniai kartu vaidino santykių krizę išgyvenančią porą. Scenarijaus autorė ir režisierė buvo pati Angelina Jolie. Filme skausmingai kalbama apie poros susvetimėjimą, alkoholio problemas, nesusikalbėjimą ir vienatvę. Tai buvo pranašiški vaidmenys, nes neilgai trukus spaudoje pasirodė ir pirmosios žinutės apie pašlijusius jų santykius. Pristatydama filmą moteris teigė, kad dalis situacijų buvo paimtos iš jų gyvenimo.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

„Menas gali gydyti sielą arba komplikuoti gyvenimą. Džiaugiuosi, kad drauge sukūrėme šį filmą. Šie vaidmenys leido mums išgyventi tam tikras problemas, jas pripažinti ir pamatyt iš šono. Atvirai viską išsakėme vienas kitam“, – pasakojo Angelina. Tikėtina, kad pora jau kuria rimtus planus drauge grįžti į filmavimo aikštelę ir tokiu būdu pamėginti atgaivint griūvančią santuoką.

Nuotraukos – „Scanpix“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Dainininkė Beata: po dvejų skyrybų likau viena su dviem vaikais

Legendinės grupės „Funky” vokalistę Beatą Wilkin dabar atpažįsta ne kiekvienas jaunas lietuvis, nors kadaise ją buvo galima vadinti viena geidžiamiausių Lietuvos merginų.

Jaunoji mokslininkė Auksė Gaižauskaitė: 90 procentų mūsų darbo sudaro rutina ir nesėkmės

Mamos šiems mokslininkams vis dar priekaištauja dėl nemiegotų naktų. Išties, pergalė prestižiniame tarptautiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ jaunajai mokslininkei Auksei Gaižauskaitei (23 m.) ir visai studentų komandai kainavo dešimt mėnesių atkaklaus darbo.

Jubiliejų švenčiantis aktorius Algirdas Pintukas: kiek ten man? Vos per trisdešimt!

Gražaus jubiliejaus - 75 metų - šią savaitę sulaukęs Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Algirdas Pintukas daugiau nei 50 metų praleido teatro scenoje, džiugindamas žiūrovus ryškiais, linksmais ar graudžiais personažais.

Milijonierius Benediktas Gylys: ne partnerio išdavystė ar pinigų netektis buvo vienas sunkiausių dalykų gyvenime (4)

Benediktas Gylys (28 m.) pirmą milijoną užsidirbo būdamas 23-ejų metų ir iškart įkūrė savo vardo paramos fondą jaunų žmonių verslumui, kūrybiškumui skatinti. Pats Benediktas važinėja senu opeliu, iki šiol klausosi kasetinių įrašų ir pinigų tuščiai nešvaisto.

Rimvydas Širvinskas-Makalius: jei pavykdavo nusipirkti mėsos, mama ją atiduodavo man (1)

Penktadienio vakarą LNK televizijos eteryje dėl kilnaus tikslo susivienys ryškiausios Lietuvos žvaigždės. „Gelbėkit vaikus“ organizuojamame labdaros telemaratone skambės ne tik žinomiausios dainos, bet ir atviros įžymybių gyvenimo istorijos.

„Kino pavasaris“ surengė grandiozinę atidarymo šventę

23-iajį „Kino pavasarį“ atidarė muzikantė, žmogaus teisių aktyvistė Silvana Imam: „Šis vakaras man labai daug reiškia“.

Vytauto Kernagio našlė: iki šiol atsimenu paskutinius vyro žodžius

Jaudinanti pirmoji Vytauto Kernagio našlės išpažintis.

Eskedar Maštavičienė: man sunku suvokti, kodėl jūsų patogiuose namuose neatsiranda vietos vaikams ir seneliams (10)

Prieš 10 metų į  Lietuvą iš  Etiopijos atvykusi pabėgėlė Eskedar Tilahun Maštavičienė (32 m.) jau seniai neprašo mūsų šalies pagalbos. Moteris pati ją teikia. Kitaip ir negalėtų – juk užaugo bendruomenėje, kur meilė ir rūpestis šalia esančiaisiais yra savaime suprantami dalykai.

12 menininkų pagerbti Vyriausybė kultūros ir meno premijomis

Pirmadienį Vyriausybės rūmuose dvylikai 2018-ųjų laureatų įteiktos Vyriausybės kultūros ir meno premijos.

Edmundas Jakilaitis: įspėjau žmoną dėl vieno dalyko

Nepatogius ir aštrius klausimus kas dieną tv laidoje užduodantis žurnalistas Edmundas Jakilaitis neslepia, kad jam yra tekę sulaukti ir grasinimų.