Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu

 (13)
Daugiau nei metus trunkančioje žymiausios Holivudo poros skyrybų dramoje vis dar nepadėtas galutinis taškas. Nepaisant sudėtingų aplinkybių bei tarpusavio nesutarimų, sutuoktiniai stengiasi išlaikyti ramius santykius, siekia, kad skyrybos neigiamai nepaveiktų jų atžalų.
© AFP / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ne taip seniai pasklido žinia, kad Brangelinos skyrybų byla sustabdyta ir sutuoktiniai siekia taikaus juos užklupusių problemų sprendimo. Kad problemų būta iš abiejų pusių, pripažįsta tiek Angelina, tiek Bradas. Vyras buvo itin atviras. Spaudoje pasirodė jo atviras interviu, kuriame jis pripažįsta turėjęs problemų su alkoholiu, netinkamai bendravęs su vaikais, savo vaikystės traumas perkėlęs į dabartinę šeimą.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© AFP / Scanpix

Daug susirūpinimo kėlė ir Angelinos Jolie emocinė bei fizinė būklė. Moteris smarkiai sulyso, atrodo išsekusi ir liūdna.

Panašu, kad nutraukti santuoką sunku abiem pusėms ir abu aktoriai ieško būdu grįžti į normalų šeimyninį gyvenimą. Bradas lankosi pas psichologus, išbraukė alkoholį iš savo gyvenimo ir stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su vaikais.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© AFP / Scanpix

Tuo tarpu Angelina prasitarė žinanti būdą, kuris vėl padėtų suartėti su mylimuoju. „Mudu susipažinome filmavimo aikštelėje. Mums sekasi dirbti drauge. Norėčiau vėl drauge kurti rimtą filmą. Manau tai padėtų mums bendrauti, išsiaiškinti santykius. Filmavimo aikštelėje daug ko išmokstame, tai padeda kasdieniame gyvenime“, – atviravo aktorė.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

Priminsime, kad Bradas su Angelina susipažino filmuodamiesi kino juostoje „Ponas ir ponia Smitai“. Nors Bradas tuo metu buvo vedęs aktorę Jennifer Aniston, netrukus po filmo premjeros buvo pranešta apie poros skyrybas ir karščiausio Holivudo romano pradžią.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

Vėliau, filme „Prie jūros“ sutuoktiniai kartu vaidino santykių krizę išgyvenančią porą. Scenarijaus autorė ir režisierė buvo pati Angelina Jolie. Filme skausmingai kalbama apie poros susvetimėjimą, alkoholio problemas, nesusikalbėjimą ir vienatvę. Tai buvo pranašiški vaidmenys, nes neilgai trukus spaudoje pasirodė ir pirmosios žinutės apie pašlijusius jų santykius. Pristatydama filmą moteris teigė, kad dalis situacijų buvo paimtos iš jų gyvenimo.

Angelina Jolie prasitarė, kas galėtų atgaivinti jos santuoką su Bradu Pittu
© Reuters / Scanpix

„Menas gali gydyti sielą arba komplikuoti gyvenimą. Džiaugiuosi, kad drauge sukūrėme šį filmą. Šie vaidmenys leido mums išgyventi tam tikras problemas, jas pripažinti ir pamatyt iš šono. Atvirai viską išsakėme vienas kitam“, – pasakojo Angelina. Tikėtina, kad pora jau kuria rimtus planus drauge grįžti į filmavimo aikštelę ir tokiu būdu pamėginti atgaivint griūvančią santuoką.

Nuotraukos – „Scanpix“.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Agnė Jagelavičiūtė: gal ne visada pavyksta gyventi labai harmoningai, bet visada galima pasistengti (3)

Agnė Jagelavičiūtė šiais metais pateko į įtakingiausių Lietuvos pramogų pasaulio žmonių dešimtuką, kuriame buvo vienintelė moteris. Ji populiari nuo dvidešimt vienerių, yra laimėjusi ne vieną televizijos projektą ir papuošusi tikriausiai visų įmanomų Lietuvos žurnalų viršelius.

Aktorė Eglė Mikulionytė: sovietmečiu džiaugėmės, kad žengiame į atgimstantį pasaulį (1)

Daug įsimintinų ir stiprių vaidmenų teatre sukūrusi, vakar savo 53-ąjį gimtadienį atšventusi Eglė Mikulionytė debiutavo kine – pirmą kartą jai teko pagrindinis moters vaidmuo.

Vytautas Šerėnas: mūsų namuose lėkštės niekada nedūžta, nes mano žmona yra suvalkietė (2)

Televizijos ekrane jį visi įpratę matyti šmaikštų ir nestokojantį gero humoro. Tačiau koks garsusis „dviratininkas“ Vytautas Šerėnas yra užsivėrus namų durims?

7 vaikų mama tinklaraštininkė Sabina Daukantaitė pristatė netradicinio žanro knygą

Antradienio vakarą, Vilniaus Antakalnio bendruomenės namuose „Miesto laboratorija“, populiari tinklaraštininkė, komunikacijos specialistė, 7 vaikų mama, 2016-asiais išrinkta veikliausia Lietuvos moteris Sabina Daukantaitė pristatė debiutinę savo knygą „Vandeninės moterys“.

Ingrida Šimonytė: humoro jausmas man padeda nesusireikšminti (79)

Ekonomistė Ingrida Šimonytė (42 m.) – vienas unikalesnių reiškinių Lietuvos politikos padangėje. Net tai, kad, dirbdama finansų ministre per krizę, pritarė diržų veržimo politikai, jos populiarumo nesumažino. Netgi atvirkščiai – ne vienas prisipažįsta norintis šią moterį matyti ir Prezidento poste.

Aktorius Marius Repšys: mirties aš nebijau. Bijau prarasti savo šeimą (7)

M. Repšys pasakoja apie sunkumus šeimoje: santykiai buvo ties skyrybų riba.

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė rašytoja D. Kalinauskaitė: kam esu dėkinga už rašymo meistrystę (1)

Rašytoja Danutė Kalinauskaitė – šiųmetės Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė. Spaudiname interviu su rašytoja, kurį MOTERIS publikavo 2016-aisiais.

Filmo „Stebuklas“ premjerai – didžiulis žiūrovų dėmesys (3)

Penktadienio vakarą į kino teatrą sugūžėjo kino mėgėjai – jie šventė Eglės Vertelytės tragikomedijos „Stebuklas“ premjerą didžiuosiuose Lietuvos ekranuose.

Ekstravagantiškiausios žvaigždžių dovanos siekia ir kelis milijonus (1)

Pinigai gali nupirkti viską, išskyrus laimę. Prabangios kalėdinės dovanos negarantuoja nei šeimyninės laimės, nei tvarios meilės. Vis dėlto smalsu žvilgtelėti, kaip savo buvusius ar esamus mylimuosius švenčių proga stebina jų antrosios pusės.

Knygoje “Lyderiai” - 16 lyderystės ir įkvėpimo istorijų

Unikalios skirtingų Lietuvos lyderių patirtys sugulė į ką tik lentynas pasiekusią knygą “Lyderiai”. Joje - ne tik įkvepiančios istorijos, bet ir vertingi vadovavimo, lyderystės, asmeninio augimo patarimai. Šiandien knyga pristatyta galerijoje “Vartai”.