Amžinos meilės paslaptis: žvaigždžių poros atskleidė, kaip pavyko išlaikyti ilgalaikius santykius

 (1)
Holivudo garsenybės dažnai įsimyli, tampa poromis, tik deja, ne visi santykiai ištveria laiko išbandymą. Štai kodėl daugiau nei dešimtmetį kartu praleidusi pora jau laikoma išskirtine ir verta ne tik pagarbos, bet ir pasigėrėjimo. Nieko stebėtino, kad į šią kategoriją patekusių porų klausiama, kokia jų ilgos ir laimingos partnerystės paslaptis. Jūsų dėmesiui – garsenybių porų patarimai, kaip laimingai gyventi santuokoje.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Matthew McConaughey ir Camila Alves

Matthew McConaughey ir Camila Alves kartu – 11 metų, o susituokę – penkerius metus. Duodama interviu leidiniui „Ocean Drive“ C. Alves pasakojo , kaip jų pora įneša šviežumo ir šventiškumo į savo gyvenimą: „Kartais tiesiog apsistojame vienai nakčiai viešbutyje, esančiame už 15 min. kelio nuo namų. Tačiau susikrauni ir išsikrauni daiktus. Eini vakarienės. Kalbiesi, nakvoji. Pasivaikštai, kartu papusryčiauji ir papietauji.“

Matthew McConaughey ir Camila Alves
Matthew McConaughey ir Camila Alves
© Scanpix

Cindy Crawford ir Rande‘as Gerberis

C. Crawford ir R. Gerberis susituokė 1998 m., susilaukė dviejų vaikų. Jų santykių pagrindas – draugystė. „Iš pradžių buvome draugai ir likome draugai, – pasakojo R. Gerberis „Entertainment Tonight“ 2015 m. – Reikia išsaugoti draugystę ir linksmumą santykiuose.“

Cindy Crawford su vyru
Cindy Crawford su vyru
© Vida Press

Victoria Beckham ir Davidas Beckhamas

Per 18 metų trukusią santuoką Victoria ir Davidas Beckhamai daug patyrė (taip pat ir skandalą dėl neištikimybės), tačiau jų santykiai tvirti kaip niekada. Victoria yra sakiusi, kad jie stengiasi kokybiškai pabūti kartu – o tai reiškia „atidėti į šalį mobiliuosius ir kartais tiesiog pasikalbėti“.

Victoria ir David'as Beckham'ai
Victoria ir David'as Beckham'ai
© Vida Press

Goldie Hawn ir Kurtas Russellis

G. Hawn ir K. Russellis yra laimingai nesusituokę 34 metus. Interviu leidiniui „People“ G. Hawn atskleidė laimingos jų sąjungos paslaptis: „Meilė, dėkingumas, užuojauta, juk kartais kiekvienas vyras ar kiekviena moteris varo savo partnerį iš proto. Šeima. Smagumas. Juokas. Seksas, – sakė G. Hawn. – Jei viso to nepuoselėji, santykiams galas.“

Amžinos meilės paslaptis: žvaigždžių poros atskleidė, kaip pavyko išlaikyti ilgalaikius santykius
© Reuters / Scanpix

Meryl Streep ir Donas Gummeris

Daugybę apdovanojimų pelniusi aktorė ir skulptorius susituokė 1978 m., susilaukė keturių vaikų (tarp jų ir aktorės Mamie ir Grace Gummer). Dažnai cituojama M. Streep laimingos santuokos paslaptis – „geranoriškumas, pasiryžimas nusileisti ir karts nuo karto patylėti“.

Meryl Streep ir Don Gummer
Meryl Streep ir Don Gummer
© Vida Press

Tomas Hanksas ir Rita Wilson

T. Hanksas ir R. Wilson susituokė 1988 m., jie turi du vaikus (T. Hanksas turi dar du vaikus iš ankstesnės santuokos). Vienos iš žaviausių Holivudo porų dažnai klausia, kokia jų santuokos paslaptis. Aktorius sako: „Mes laimės būnant kartu paslaptį sužinojome seniai – visada sakyti tiesą.“

Rita Wilson ir Tomas Hanksas
Rita Wilson ir Tomas Hanksas
© AFP/Scanpix

Kevinas Baconas ir Kyra Sedgwick

K. Baconas ir K. Sedgwick susiejo gyvenimus 1988 m. Išgyvenę santuokoje beveik 30 metų, jie vienas kitam socialiniuose tinklalapiuose rašo sveikinimus sukakčių proga, net yra rodę, kaip atrodo kasdienis jų susirašinėjimas. Tad kokia gi jų paslaptis? „Na – mūsų vaikai nesmagiai pasijus – seksas svarbus, – 2012 m. „Redbook“ sakė K. Sedgwick. – Seksas tikrai svarbus. Geismas tebėra stiprus.“ Vyras ją vis dar stipriai traukia: „Kai jis įeina į kambarį, man suspurda širdis ir aš galvoju: „Koks jis žavus, koks jis seksualus.“ Pirmiausia apie tai pagalvoju. Galite paklausti filmavimo aikštelėje dirbančių žmonių – tai akivaizdu. Man jis tebėra paslaptis. Kartu senti yra baugu ir įdomu.“

Amžinos meilės paslaptis: žvaigždžių poros atskleidė, kaip pavyko išlaikyti ilgalaikius santykius
© Reuters / Scanpix

Na o K. Bacono patarimas klausiantiems jų laimingos santuokos paslapčių toks: „Kad ir ką darote, neklausykite garsenybių patarimų, kaip išsaugoti santuoką. Štai tokia mano paslaptis.“

Jamie Lee Curtis ir Christopheris Guestas

Žavi aktorė J. L. Curtis ir puikus režisierius Ch. Guestas yra susituokę 33 metus, jų sutuoktuvės įvyko 1984 m. J. L. Curtis patarimas, kaip išsaugoti santuoką, gali patikti ne visiems. „Nesiskirkite, – sakė ji 2015 m. laidoje „US Today show“. – Tai nuostabu. Galėčiau parašyti knygą apie santuoką, kuri vadintųsi „Neišeik“.

Christopher Guest ir Jamie Lee Curtis
Christopher Guest ir Jamie Lee Curtis
© Vida Press

Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith

Jie susituokė 1997 m. J. P. Smith vadina jų santuoka netradicine, bet mano, kad jų meilės pagrindas – potraukis. „Manau, mes su Willu jaučiame potraukį įvairiais lygiais. Mums patinka kartu juoktis, mums patinka kartu mokytis, mes mylime vienas kitą“, – sakė ji laidoje „Watch What Happens Live“.

Jada Pinkett Smith
Jada Pinkett Smith
© Vida Press

Hugh Jackmanas ir Deborra Lee Furness

H. Jackmanas ir D. Furness susituokė 1996 m. ir įsivaikino du vaikus. Paklaustas, kokia jų ilgos santuokos paslaptis, H. Jackmanas atsakė „People“ korespondentui: „Meditavimas.“ D. L. Furness paantrino: „Mes kartu medituojame. Kartais pasikviečiame ir draugų pamedituoti. Miela sekmadienio ryto tradicija. Ateina svečių, paskui pusryčiaujame.“

Amžinos meilės paslaptis: žvaigždžių poros atskleidė, kaip pavyko išlaikyti ilgalaikius santykius
© Reuters / Scanpix

Keithas Richardsas ir Patti Hansen

Roko žvaigždė Keithas Richardsas ir modelis Patti Hansen susituokė 1983 m. Kaip 2014 m. K. Richardsas pasakojo „USA Today“, jo žmona labai supratinga. „Viskas gana paprasta. Mes mylime vienas kitą, – sakė jis. – Ji sugeba mane priimti. Šiaip labai sunku rasi moterį, ypač tokią gražią kaip ji, kuri priimtų mane, bent jau mano gyvenimo būdą ir mano darbo pobūdį. Nesakau, kad tai sunku, bet tai reikalauja supratimo.“

Keithas Richardsas ir Patti Hansen
Keithas Richardsas ir Patti Hansen
© Vida Press
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Princas Williamas Kate įteikė itin simbolišką dovaną

Kembridžo hercogienė pademonstravo pribloškiantį citrino žiedą – teigiama, kad juo princas Williamas išreiškė padėką už trečiąjį vaiką.

Primabalerina Haruka Ohno: Lietuvoje pasijutau reikalinga

„Nesu apdovanota išskirtiniu talentu, viskas, ką pasiekiau, – sunkaus darbo rezultatas“, – su japonams įprastu kuklumu sako Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Haruka Ohno (27 m.). Klausydamasi nejučiomis imi gėrėtis šios moters iki svajonės išsipildymo atvedusia tvirto charakterio ir trapaus grakštaus kūno derme.

Ką karališkosios šeimos nariai vilkėjo į princo Louiso krikštynas?

Karališkoji šeima susirinko švęsti savo naujausio nario – mažojo princo Louiso.

Saulius Urbonavičius-Samas: Panevėžys turi kažką tokio, ko žodžiais nenusakysi (3)

Prie Nevėžio ir Skaistakalnio parke jaunas dienas leidęs TV laidų prodiuseris, grupės „Bix“ siela Saulius Urbonavičius-Samas prisipažįsta, kad jo gimtasis Panevėžys – neatpažįstamai pasikeitęs. Atsikračius sovietinio palikimo šiandien jame daugiau spalvų, tvarkos ir grožio, bet miesto ateitis priklauso nuo daug didesnių dalykų.

10 keistų taisyklių, kurių turi laikytis Meghan Markle (4)

Kai priklausai britų monarchijai, neabejotinai tenka laikytis tam tikrų taisyklių. Kai kurios jų yra griežtos, kai kurios – neįprastos, o kitos – tiesiog neįtikėtinos.

Indrė Trakimaitė: tėčio situacija man parodė, kad negalima atidėlioti gyvenimo

Visi žino, kad ekologiškiausia yra keliauti po savo šalį. Vietinio turizmo entuziastė ir aktyvi skatintoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė (40 m.) nemažai prisidėjo prie to, kad kasmet vis daugiau lietuvių savo šalį atranda iš naujo. Beje, atradimų netrūksta ir pačiai Indrei.

Kodėl po Mindaugo daugiau karalių nebebuvo?

Lietuvos karalystė egzistavo tik 10 metų: nuo Mindaugo vainikavimo 1253 m. liepą iki jo nužudymo 1263 metais. Vėliau žinomi dar du mėginimai sukurti Lietuvos karalystę.

Karalius Mindaugas: iš pradžių pamirštas, vėliau – nevertintas

1413 metais ginčo dėl Žemaitijos tarp Vytauto ir Jogailos bei Vokiečių ordino įkarštyje lietuvių oponentai priminė vieną epizodą iš tolimos Lietuvos praeities. Ordino atstovai tarpininko teismui pateikė „lietuvių karaliaus“ Mindaugo (~1200–1263 m.) dokumentus, pagal kuriuos šis perleidęs Ordinui Žemaitijos žemes ir kitas teritorijas. Lietuvos valdovų atsakymas buvo netikėtas, esą nėra žinoma, ar toks karalius apskritai kada nors gyveno.

Jonas Mekas: man nerūpi, kad ir Vakaruose būčiau pripažintas

Jonas Mekas (95 m.) mažiausiai nori kalbėti apie praeitį. „Mano požiūris į gyvenimą – kaip kameros objektyvo. Noriu fiksuoti tik tai, kas vyksta dabar prieš mano akis. Man įdomu tik dabartis“, – sako pasaulyje bene geriausiai žinomas Lietuvos menininkas, kai susitinkame Londono knygų mugėje. Sulig šiais žodžiais jis išsitraukia iš kišenės kamerą ir pradeda mus filmuoti.

Kaune įvyko iškilmingas Dainų šventės atidarymas (FOTO)

Paskutinę birželio dieną į Kauną susirinkę Lietuvos meno kolektyvai iš Lietuvos ir kitų šalių paliudijo, kad Dainų švenčių gyvybė neblėsta, veikiau - „dega mūsų širdyse“. Pagal neseną tradiciją, pirmas Dainų šventės renginys, kaip ir ankstesniais metais, įvyko Kaune.