2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos

Štai sąrašas šiais metais iširusių santuokų ir ilgalaikių draugysčių, apie kurias buvo kalbama daugiausia.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Scarlett Johansson ir Romainas Dauriacas

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Kaip rašo „Vanity Fair“, po šių metų sausio mėn. pasirodžiusio pirmojo pranešimo apie jųdviejų sprendimą pasukti skirtingais keliais kovo mėn. paaiškėjo, kad S. Johansson pateikė skyrybų dokumentus, kuriuose tikino, kad jos santuoka yra nepataisomai žlugusi. Po mėnesius trukusių gandų skleidimo neseniai aktorė viešumoje pasirodė su nauju mylimuoju – televizijos laidų vedėju Colinu Jostu.

Amber Heard ir Elonas Muskas

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Po metus trukusios draugystės šių metų rugpjūčio mėn. jiedu išsiskyrė. Pora susipažino 2013 m. filmavimų aikštelėje, o pora tapo po to, kai 2016 m. A. Heard išsiskyrė su Johnny Deppu. Žiniasklaida teigia, kad „Tesla“ vadovas E. Muskas siekė A. Heard ilgą laiką ir netgi nupirko jai automobilį „Tesla“.

The Weeknd ir Selena Gomez

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Du muzikantai skirtingais keliais pasuko šių metų rudenį, o pirmieji pranešimai apie išsiskyrimą pasirodė spalio mėn., praėjus 10 mėn. nuo jųdviejų draugystės pradžios. Viešai susikibę rankomis jie pasirodė gegužės mėn. ant raudonojo kilimo „Met Gala“ renginyje. Tada muzikantas The Weeknd prieš kameras pabučiavo S. Gomez į skruostą.

Jennifer Lawrence ir Darrenas Aronofsky

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

„Oskarų“ statulėlės laimėtoja J. Lawrence ir režisierius D. Aronofsky tyliai ir ramiai susitikinėjo metus, o lapkričio mėn. pabaigoje paaiškėjo, kad jiedu išsiskyrė. „Paprastai nemėgstu žmonių iš Harvardo, nes jie negali išlaukti poros minučių nepaminėję, kad jie mokėsi Harvarde, bet jis ne toks.“ – meiliai apie dabar jau buvusį širdies draugą leidiniui „Vogue“ kalbėjo aktorė.

Olivia Munn ir Aaronas Rodgersas

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Vos tik pasigirdo kalbų apie jųdviejų sužadėtuves po trejus metus trukusios draugystės balandžio mėn. paaiškėjo, kad pora išsiskyrė. Rugpjūčio mėn. interviu A. Rodgersas papasakojo su O. Munn išsiskyręs po ne vieną mėnesį trukusio padidinto visuomenės dėmesio jųdviejų santykiams. „Kai santykiai klostosi visiems stebint, tai neabejotinai yra sudėtinga, - konstatavo jis. – Tai tapo papildoma kliūtimi, nes atsirado kitų nuomonių apie santykius, kaip tai atspindi darbą, na, žinote, visokios netinkamos sąsajos.“

Cuba Goodingas jaunesnysis ir Sara Kapfer

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Praėjus beveik 2,5 metų po to, kai po 22 metus trukusios santuokos 2014 m. jo žmona pateikė prašymą juos išskirti, C. Goodingas jaunesnysis pats nusprendė su žmona išsiskirti. „Oficialiai vis dar esu vedęs. Žinote, kaip kartais būna su tomis santuokomis. Būna, kad prireikia vienos ar dviejų pertraukų. Tik noriu pasakyti, kad dabar svarbiausias yra mano gyvenimas. – interviu 2016 m. sakė jis. – Kitą dieną nuėjome kartu žiūrėti filmo. Juk turime vaikų, todėl privalome būti kartu.“

Jane Fonda ir Richardas Perry

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

„Oskarų“ statulėlės laimėtoja ir muzikos industrijos magnatas santykius po aštuonerius metus trukusios draugystės nutraukė šių metų sausio mėn. Panašu, kad R. Perry nebuvo linkęs pripažinti, kad santykiai negrįžtamai baigėsi. „Negaliu pakęsti, kai tenka sakyti, kad draugystė baigėsi. Mes neabejotinai esame neįtikėtinai geri draugai. – sakė jis. – Kartu darome įvairius dalykus, rūpinamės vienas kitu. Na, kalbant apie romantiškus santykius, laikinai tai yra patraukta į antrąjį planą, nes ji, kaip jau turbūt žinote, nusprendė ir vėl pasišvęsti agitacijoms. Mes neabejotinai jaučiame vienas kitam didelę meilę.“ Panašu, kad J. Fonda gruodžio mėn. kuo puikiausiai jautėsi tiek dėl agitacijų, tiek ir dėl savo vienišės statuso. „Esu vieniša ir tai man suteikia daug laimės.“ – leidiniui „Vanity Fair“ sakė ji.

Janet Jackson ir Wissamas Al Mana

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

2012 m. susituokę J. Jackson ir W. Al Mana 2017 m. balandžio mėn. pripažino nusprendę išsiskirti. Toks sprendimas buvo priimtas praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai sausio mėn. ji pagimdė jųdviejų vaiką. Žiniasklaida rašo, kad santuoka iširo dėl religinių skirtumų ir su jais susijusių nesutarimų dėl sūnaus auginimo. W. Al Mana tapo trečiuoju J. Jackson sutuoktiniu.

Leonardo DiCaprio ir Nina Agdal

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Garsusis aktorius pirmą kartą viešumoje su N. Agdal pastebėtas 2017 m. gegužės mėn. Niujorke. Tiesa, šiuo metu jiedu jau ne kartu.

Nicki Minaj ir Meekas Millas

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Šiuo atveju neprireikė jokio žiniasklaidos įsikišimo, nes pati N. Minaj socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pranešė esanti vieniša, nes išsiskyrė su reperiu M. Millu. Interviu Filadelfijos radijo stočiai „Power 99“ šių metų liepos mėn. M. Millas atvirai papasakojo apie įvykusias skyrybas. „Žinoma, išsiskyrimas su žmogumi, kurį myli, visada yra netektis.“ – pripažino jis.

Mariah Carey ir Bryanas Tanaka

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Po 2016 m. rudenį įvykusių M. Carey ir milijardieriaus iš Australijos Jameso Packerio skyrybų dainininkė šiltus jausmus ėmė rodyti savo šokėjui B. Tanakai. Panašu, kad pastarasis tapo puikia proga M. Carey prasiblaškyti su skausmingų skyrybų. Vis tik M. Carey ir B. Tanakai romanas nesutrukdė ir toliau dirbti kartu. Lapkričio mėn. pasklido žinia, kad būtent B. Tanaka tapo naujuoju dainininkės vadybininku.

Katy Perry ir Orlando Bloomas

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Po itin sparčiai besivysčiusios draugystės, trukusios vienerius metus, daugybės pasirodymų viešumoje, šių metų kovo mėn. K. Perry ir O. Bloomas, deja, pranešė apie išsiskyrimą. „Esame draugai, viskas yra gerai, - balandžio mėn. žurnalistams sakė jis. – Juk visi esame suaugę žmonės, Geriau rodyti tinkamą pavyzdį vaikams, kad išsiskyrimai nebūtinai turi būti kupini neapykantos.“

Anna Faris ir Chrisas Prattas

2017-uosius apžvelgiant – garsiausios skyrybos
© Vida Press

Penkerių metų sūnų Jacką auginanti pora apie skyrybas po aštuonerius metus trukusios santuokos pranešė šių metų rugpjūčio mėn. pradžioje. „Gyvenimas per trumpas palaikyti santykius, kurie, tavo manymu, nėra visiškai tinkami, neverta būti su žmogumi, kuris tavęs negina ar nevertina. Nebijokite jaustis nepriklausomi, jei ne viskas yra gerai.“ – sakė A. Faris, kalbėdama apie skyrybas su Ch. Prattu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Veidai

Princas Williamas Kate įteikė itin simbolišką dovaną

Kembridžo hercogienė pademonstravo pribloškiantį citrino žiedą – teigiama, kad juo princas Williamas išreiškė padėką už trečiąjį vaiką.

Primabalerina Haruka Ohno: Lietuvoje pasijutau reikalinga

„Nesu apdovanota išskirtiniu talentu, viskas, ką pasiekiau, – sunkaus darbo rezultatas“, – su japonams įprastu kuklumu sako Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Haruka Ohno (27 m.). Klausydamasi nejučiomis imi gėrėtis šios moters iki svajonės išsipildymo atvedusia tvirto charakterio ir trapaus grakštaus kūno derme.

Ką karališkosios šeimos nariai vilkėjo į princo Louiso krikštynas?

Karališkoji šeima susirinko švęsti savo naujausio nario – mažojo princo Louiso.

Saulius Urbonavičius-Samas: Panevėžys turi kažką tokio, ko žodžiais nenusakysi (3)

Prie Nevėžio ir Skaistakalnio parke jaunas dienas leidęs TV laidų prodiuseris, grupės „Bix“ siela Saulius Urbonavičius-Samas prisipažįsta, kad jo gimtasis Panevėžys – neatpažįstamai pasikeitęs. Atsikračius sovietinio palikimo šiandien jame daugiau spalvų, tvarkos ir grožio, bet miesto ateitis priklauso nuo daug didesnių dalykų.

10 keistų taisyklių, kurių turi laikytis Meghan Markle (4)

Kai priklausai britų monarchijai, neabejotinai tenka laikytis tam tikrų taisyklių. Kai kurios jų yra griežtos, kai kurios – neįprastos, o kitos – tiesiog neįtikėtinos.

Indrė Trakimaitė: tėčio situacija man parodė, kad negalima atidėlioti gyvenimo

Visi žino, kad ekologiškiausia yra keliauti po savo šalį. Vietinio turizmo entuziastė ir aktyvi skatintoja Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė (40 m.) nemažai prisidėjo prie to, kad kasmet vis daugiau lietuvių savo šalį atranda iš naujo. Beje, atradimų netrūksta ir pačiai Indrei.

Kodėl po Mindaugo daugiau karalių nebebuvo?

Lietuvos karalystė egzistavo tik 10 metų: nuo Mindaugo vainikavimo 1253 m. liepą iki jo nužudymo 1263 metais. Vėliau žinomi dar du mėginimai sukurti Lietuvos karalystę.

Karalius Mindaugas: iš pradžių pamirštas, vėliau – nevertintas

1413 metais ginčo dėl Žemaitijos tarp Vytauto ir Jogailos bei Vokiečių ordino įkarštyje lietuvių oponentai priminė vieną epizodą iš tolimos Lietuvos praeities. Ordino atstovai tarpininko teismui pateikė „lietuvių karaliaus“ Mindaugo (~1200–1263 m.) dokumentus, pagal kuriuos šis perleidęs Ordinui Žemaitijos žemes ir kitas teritorijas. Lietuvos valdovų atsakymas buvo netikėtas, esą nėra žinoma, ar toks karalius apskritai kada nors gyveno.

Jonas Mekas: man nerūpi, kad ir Vakaruose būčiau pripažintas

Jonas Mekas (95 m.) mažiausiai nori kalbėti apie praeitį. „Mano požiūris į gyvenimą – kaip kameros objektyvo. Noriu fiksuoti tik tai, kas vyksta dabar prieš mano akis. Man įdomu tik dabartis“, – sako pasaulyje bene geriausiai žinomas Lietuvos menininkas, kai susitinkame Londono knygų mugėje. Sulig šiais žodžiais jis išsitraukia iš kišenės kamerą ir pradeda mus filmuoti.

Kaune įvyko iškilmingas Dainų šventės atidarymas (FOTO)

Paskutinę birželio dieną į Kauną susirinkę Lietuvos meno kolektyvai iš Lietuvos ir kitų šalių paliudijo, kad Dainų švenčių gyvybė neblėsta, veikiau - „dega mūsų širdyse“. Pagal neseną tradiciją, pirmas Dainų šventės renginys, kaip ir ankstesniais metais, įvyko Kaune.