Žvaigždės žino geriau: jūsų likimas ir jo valdymo galimybės

 (4)
Astrologijamokslas apie žvaigždes, dangaus kūnus, kurių nekintantys judėjimo dėsniai leidžia aprašyti permainingą gyvenimo tėkmę. Mokslas apie kosmoso amžinumą ir būties begalybę kelia daug klausimų ir prieštaringų interpretacijų. Neretai žmonės kreipiasi į astrologus su viltimi sužinoti daugiau nei leidžia jų pasąmonė.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastarieji teigia, kad žvaigždės gali nulemti mūsų ateitį, santykius su artimaisiais, sveikatos būklę ir sėkmę. Žvaigždžių mokslas yra kupinas paslapčių ir nuostabą keliančių simbolikų, tad nestebina tai, kad astrologijos pažinimas traukia žmogų ir tampa jo gyvenimo dalimi. Astrologijos mokytoja Rima Gustytė domisi šiuo paslaptingu mokslu nuo pat jaunystės, o noras padėti kitiems suprasti planetų astrologinę simboliką, sudaryti patiems savo gimimo horoskopą, suprasti šios sistemos principus, paskatino įkurti Astrologijos mokyklą.

Astrologijos galia

„Kiekvienas žmogus yra vienintelis, išskirtinis ir ypatingas. Kiekvieno žmogaus gyvenimas turi unikalų kelią, kuriame įvykiai kertasi tik vieną kartą – tokia pati gyvenimo istorija niekada nesikartoja. Žmogus, kuris gyvena ir vykdo gamtos galią yra nuostabus ir vertas dėmesio. Astrologija – tai verpetas, įtraukia tave ir iš jo nebeištrūksi. Tai liga, kuria susergi ir, kaip nebūtų keista, nesinori pasveikti”. – šypsosi pašnekovė.

Astrologijos mokyklą įkūrusi moteris yra įsitikinusi, kad susipažinę su planetų prigimtimi galime nustatyti žmogaus charakteristiką: jo būdo bruožus ir poelgių šablonus, santykį su materialiais ir dvasiniais dalykais, namų vertinimą bei meilės santykių poreikį. Be to, gerai sudarytas horoskopas gali padėti priimti svarbius gyvenimo sprendimus.

„Gyvenime neretai jaučiamės pasimetę, nežinome, kuriuo keliu pasukti. Prisiminkite, kaip dažnai mes esame draskomi vidinių prieštaravimų, kai širdis, rodos, sako vienaip, o protas liepia dar kitaip. O kur dar artimieji ar tėvai, stipriai įsitikinę, kad žino, ko mums reikia, kokį darbą turėtume dirbti. Gebėjimas perskaityti savo asmeninį „kosminį pasą“ – vienas iš teisingiausių kelių jūsų pasirinkimui, kai stovite gyvenimo kryžkelėje. Asmeninio gimimo horoskopo analizė nusako asmenybės bruožus, temperamentą, ypatingus sugebėjimus, talento potencialą, silpnąsias ir stipriąsias puses, kompleksus ir kaip juos įveikti, patobulinti. Pateikiami atsakymai apie tai, kokiam psichotipui priklauso žmogus, koks yra jo seksualumo poreikis. Analizuojama, ką pats gali duoti partneriui ir ko tikimasi sulaukti iš jo“, – aiškino R. Gustytė.

Ką pasako astrologinė prognozė?

Dažnai gyvenime tenka ieškoti atsakymų į iškilusias problemas ar abejones. Astrologijos mokytojos teigimu, individuali metinė astrologinė prognozė padeda pasirinkti svarbiausius veiksmų orientyrus, nusistatyti prioritetus, suvokti pokyčių priežastis ir charakterį, sužinoti harmoningus ir probleminius laikotarpius. Prognozė yra sudaroma atsižvelgiant į Jupiterio, Saturno, Urano, Neptūno, Plutono tranzitus per gimimo horoskopo astrologinius būstus. Planetų judėjimas analizuojamas sąryšyje su asmeniniu gimimo horoskopu, todėl įvykiai, kuriuos jos formuoja, yra būdingi tik kiekvienam asmeniškai.

„Jupiteris pritraukia laimingą šansą, pripildo tam tikrą gyvenimo aspektą ypatinga sėkme, siunčia rėmėjus. Saturnas parodo, kur yra jūsų pagrindinis darbas, ties kuo reikia sukoncentruoti visas jėgas ir kam skirti daugiausiai kantrybės ir išminties. Urano įtakoje įvyksta patys svarbiausi, neplanuoti ir nelaukti pokyčiai, pasikeitimai. Uranas parodo, kurioje gyvenimo sferoje galite atversti baltą lapą, surizikuoti. Uranas neduoda laiko pasiruošimui, jo įsijungimas visada tampa siurprizu, reikalaujančiu geros reakcijos. Neptūnas sukuria miražą, atneša chaosą. Būkite dėmesingi, kad klaidingos viltys nestumtelėtų jūsų į permainas, dėl kurių vėliau tektų gailėtis. Neptūno įtaka gali būti ir naudinga. Su juo siejami kūrybinių, seksualinių ekstazių momentai, neįprastos ir subtilios emocinės būsenos. Plutonas siejamas su situacijomis, kurios radikaliai keičia gyvenimą. Asmeninė valia gali atsiskleisti didžiuliuose siekiuose. Plutonas atneša griūtis, reikalingas transformacijai. Plutonas yra siejamas su paukščiu Feniksu – amžino atsinaujinimo simboliu“, – planetų tranzitus komentavo astrologijos mokytoja.


Rima Gustytė. Asmeninio albumo nuotr.

Santykiams įtakos turi ir žvaigždės

Net jei jums nerūpi jūsų pačių likimas, jūsų gyvenime būna momentų, kai būtina viską žinoti apie vieną ar kitą žmogų. Ypatingai tuo atveju, kai ruošiatės su juo dirbti ar užmegzti asmeninius santykius. Tokiais atvejais gali pagelbėti poros partnerystės suderinamumo horoskopas. „Poros partnerystės suderinamumo horoskopas – tai analizė, kurios metu yra nagrinėjamas poros suderinamumas. Nustatomas emocinis atitikimas, suvokimas, intuityvumas, jautrumas vienas kitam, grožio ir harmonijos pajutimas, abipusis simpatijos jausmas. Analizės metu atskleidžiamas konfliktiškumas, laimės pojūtis, aiškinamasi ilgalaikė ar trumpalaikė poros sąjunga“, – atskleidė R. Gustytė.

Atostogos pagal horoskopą

Sakoma, jog bent kartą į metus žmogus turėtų apsilankyti ten, kur niekada nebuvo. Tai puikus būdas pabėgti nuo kasdieninės rutinos, susipažinti su kitomis kultūromis bei užmegzti naujų pažinčių. Kaip bebūtų keista, malonus ir ilgai lauktas atostogų laikotarpis dažnai sukelia ir nemažą galvos skausmą. Ypač, kai reikia nuspręsti, kur keliauti.

Ar žinojote, jog apsispręsti gali padėti astrologai? Kiekvienam zodiako ženklui rekomendaujamos tam tikros šalys ir miestai, į kuriuos nuvykę galime pasijusti žymiai geriau, puikiai atsipalaiduoti, smagiai praleisti laiką ir atgauti jėgas. „Pavyzdžiui, Jaučiams itin svarbu skaniai pavalgyti bei jaustis patogiai, todėl jiems netinka dideli miestai. Šio ženklo atstovai taip pat domisi kultūra, mėgsta lankytis galerijose bei muziejuose. Astrologai Jaučiams rekomenduoja nukeliauti į Prahą, kuri tiesiog alsuoja turtingu kultūriniu paveldu. Tuo tarpu Liūtai – tikri karaliai. Jie pripažįsta tik aukščiausios klasės aptarnavimą ir nevengia prašmatnumo. Paryžius – vienas prašmatniausių pasaulio miestų, puikiai tinkančių aistringiems Liūtams“, – apie pasakojo astrologė Rima.

Iškilo klausimas – klausk astrologo

Chorarinės astrologijos pagalba, pasak R. Gustytės, esą galima sužinoti apie partnerio jausmus, išdavysčių galimybes, prarastus daiktus, siuntius ir pan. Kai reikia greito atsakymo į klausimą, tai ši astrologijos šaka gali ateiti mums į pagalbą. Tam net nereikia klausiančiojo gimimo datos, chorarinis horoskopas sudaromas atsižvelgiant į laiką, kada gimė klausimas.

„Astrologija padeda pažinti, pirmiausia, save. Suvokti, ką reikia savyje tobulinti, suteikia įrankius ieškant atsakymų, padeda tapti laimingesniais ir skatina padėti to siekti kitiems“, – sako astrologė Rima Gustytė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Kaip elgiasi įsižeidę Zodiako ženklai

Kiekvieną žmogų galima įskaudinti, įžeisti, bet kiekvienas žmogus nuoskaudą supranta savaip, skirtingai suvokia emocijas ir poelgius. Siūlome paskaityti, kaip įsižeidžia zodiako ženklai.

Ko tikėtis šiandien, balandžio 22-ąją

Balandžio 22-oji - Tarptautinė motinos Žemės diena.

Astrologinė prognozė balandžio 21-ajai: vardadieniai, horoskopai

Balandžio dvidešimt pirmoji, šeštadienis - 111-oji metų diena (šeštoji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 254 dienos.

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai: horoskopas ir vardadieniai

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis.

Horoskopas balandžio 19-ajai: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas.

Balandžio 18-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara.

Skaniausio šeimos kugelio receptas

Sako nebevartotinas toks šio patiekalo pavadinimas. Siūlo vadinti tarkainiu. Na, nežinau kaip jums, bet man šis pavadinimas neprilipo, o kadangi asmeninėje erdvėje dar galime rašyti ką beužsigeidžią, tebūnie tai klasikinis pavadinimas. Nes ir receptas, kurį aprašysiu, yra labiau klasikinis, nei modernus.

Astrologinė prognozė balandžio 17-ajai: vardadieniai, astrologija

Balandžio septynioliktoji, antradienis - 107-oji metų diena (antroji 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 258 dienos.

Apie besiskleidžiančias moteris ir ant sofos sėdinčius vyrus (1)

Tikiu, kad pažįstate ne vieną saviugda užsiimančią moterį. Galbūt ir Jūs pati esate viena jų. Visgi savo prigimtines savybes ugdančių vyrų, panašu, yra mažiau nei moterų. Ar gali moteris paskatinti vyrą tobulėti?

Balandžio 16-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys.