Astrologė N. G. Wolmer: 2017 metų prognozės ir horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

 (15)
Manau, 2017-ieji bus ryškūs, dinamiški, ugningi, gausūs staigių pokyčių, aistros, kūrybiškumo, bet ir kovingumo, skandalų, konfliktiškumo.
© Organizatorių nuotr.

Planetų įtaka

Juk tai, kad metai vadinasi „Raudonojo Gaidžio“ metais, reiškia, jog didžiąją jų dalį Jupiteris keliaus Svarstyklių ženklu, kurį valdo Venera bei Saturnas.

Dėl Veneros įtakos bus ypač svarbu mada, stilius, graži forma, padorumas, gebėjimas prisitaikyti prie visuomenėje priimtų normų, įsilieti į visuomenės gyvenimą, išmintingai bendrauti, gauti naudą iš ryšių bei informacijos. Šiems metams būdingas ypatingas „šarmas“, žavesys, charizma. Bus labiau vertinami žmonės, kurie turi šių savybių, o tai padės jiems iškilti.

Gaidžio metai susiję ir su Saturnu. O Saturnas - tai tvarka, struktūra, atsakomybė, disciplina, neretai - konservatyvizmas, formose: polinkis į klasiką. Taigi, ir Gaidžio metais, nežiūrint į ugninį įkarštį darbuose bei dinamiką, kai kuriose srityse ryškės polinkis į ypač ryškų konservatizmą, ypatingą pagarbą įvairiems susitarimams, visuomenėje priimtoms normoms.

Svarbu žinoti, jog Gaidžio metais ypač lengva kiršinti kitus žmones, siekiant savo tikslų, paskatinti juos lyg „gaidį garsiai rėkti“ nuo stogo. Todėl vertėtų susilaikyti nuo skubotų pareiškimų, neįsigilinus nuodugniau į tai, kas vyksta. Ko gero, šių metų išmintis būtų rinktis pusiausvyrą, vidurio kelią. Juk ne be reikalo ir Svarstyklių ženklo, kuriuo keliauja Jupiteris Gaidžio metais, simbolis taip stipriai susijęs su tvirta, stabilia šerdimi, gebėjimu pasverti, teisingai įvertinti, nejudėti nė į vieną pusę.

Būtent tai nurodo, jog šiais metais ypač svarbu atsigręžti į ilgalaikes vertybes, susivokti, kurios jų svarbiausios.

Sėkmingi ir prastesni periodai

Metuose bus ryškūs sėkmingesni periodai, kuomet galėsime efektyviai, produktyviai darbuotis, pradėti naujus darbus. Manau, tokie periodai - balandžio trečia dekada, gegužė, birželis, rugsėjis, spalis.

Bus ir prastesnių periodų - tai vasaris, kovo pirmos dvi dekados, kurias gali lydės prastesnės nuotaikos, niūrumas, liguistumas. Kovo pabaiga bei balandžio dvi pirmos dekados, nors ir dinamiškos, tačiau bus gana konfliktiškos.

Jei norite pradėti naujus darbus, manau, geriausia tą daryti gegužę, birželį, rugsėjį.

Ypač sudėtinga gali būti metų pabaiga - lapkričio antra pusė, gruodis. Manau, būtent šiuo metu labiausiai pajusime susitvenkusią įtampą tiek asmeniniuose, tiek tarptautiniuose santykiuose. Netikėtumais, tarptautiniais skandalais, konfliktais gali nustebinti ir pavasario pirma pusė, rugpjūtis.

Ko tikėtis 2017-aisiais pasaulyje

Didelė 2017 metų dinamika, vis dėlto, turėtų ne tik įkvėpti, bet ir priversti suklusti: problemos, kurios ėmė ryškėti praėjusiais metais, taip pat šių pradžioje, taps dar ryškesnės tiek Europoje, tiek Artimuosiuose Rytuose, tiek Jungtinėse Valstijose. Ko gero, tapsime liudininkais gilėjančio skilimo Europos sąjungoje, vis labiau siūbuojamo taptautinių santykių laivo.

Jei planuojate pradėti naujus svarbius darbus, būkite apdairūs investuodami, imdami kreditus. Metų pabaigoje galite susivokti, jog 2017 metai ekonomine bei finansine prasme yra panašūs į 2007 metus. Kaip ir tuomet, po jų gali sekti treji gerokai sudėtingesni, sunkesni metai. Prisiėmę didelius įsipareigojimus, vėliau galime jų nepanešti.

Ne mažiau rūpesčių Gaidžio metais kels ir sunkiai suvaldomos stichijos - tiek ugnies, tiek vandens. Vertėtų būti ypač atsargiems su ugnimi, o prie vandens telkinių – liepą bei rugpjūtį. Atsargiau, pasitelkę intuiciją, planuokite ir tolimas keliones - šiemet ne kartą išgirsime apie sprogimus, šaudymą, neramumus žmonių masinėse susibūrimo vietose.
Visgi 2017-ieji palankūs ne tik teisininkams, bet ir kūrėjams, menininkams, dizaineriams, sritims, puoselėjančioms grožį, taip pat visiems, kurie gauna naudą iš įvairių ryšių, harmoningų santykių.

2017 metai zodiako ženklams:

AVINAS

Didžiąją metų dalį Avinui labai svarbu skirti dėmesio partneriškiems santykiams puoselėti tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Per šią sritį ateis didžiosios galimybės, jei tik stengsitės bendradarbiauti, nepiršti savo nuomonės. Avinui šiais metais labai svarbu išmokti susiderinti, prisitaikyti, neprarandant savo esminių vertybių. Suformavus tinkamą įvaizdį, metai palankūs įgyti žinomumo, populiarumo.

JAUTIS

Šie metai jums išties neblogi, jei norite įsitvirtinti darbe ar surasti naują darbą. Skirkite dėmesio geriems santykiams su kolegomis palaikyti, tai padės pagerinti ir finansinę padėtį. Gegužė, birželis, rugsėjis palankūs naujiems darbams pradėti, tuoktis, keltis į naują gyvenamą vietą, pradėti vaiką. Ypač palankūs metai užsiimantiems grožio puoselėjimu, visuomenine veikla, socialine rūpyba.

DVYNIAI

Dvyniai šiemet – tarp sėkmingiausiųjų zodiako ženklų. Jums seksis pagerinti savo finansinius bei profesinius reikalus, jei dirbate žiniasklaidos, tarpininkavimo, logistikos srityse. Visgi, nuo birželio vidurio ypač išryškės tiesos, teisingo informacijos naudojimo aktualijos. Ypač svarbu bus etiškumas, informuotumas teisės, įstatymų srityse. Skirkite joms dėmesio, tai padės jūsų sėkmei.

VĖŽYS

Vėžiui šiais metais ypač svarbu išmintingai paskirstyti savo jėgas - vienu metu daug gyvenimo sričių reikalaus jūsų dalyvavimo, pagalbos. Atsirinkite svarbiausius darbus, mokėkite atsisakyti to, kas nebūtina, kitaip antroje metų pusėje pajusite, jog išeikvojote jėgas. Šiais metais gali tekti daugiau jėgų bei laiko skirti šeimai, nekilnojamojo turto reikalams - ši sritis tuo pačiu ir perspektyvi, ir reikalaujanti ypač daug dėmesio.

LIŪTAS

Liūtui šie metai ypatingi, ypač nuo gegužės mėnesio - kosminės energijos suteiks šio ženklo atstovams didžiulę inspiruojančią pokyčiams energiją, labai svarbu, kad į jūsų gyvenimą iš tiesų ateitų kažkas naujo, nauja kokybė. Iki spalio antros dekados liūtai šiemet tarp sėkmingiausiųjų zodiako ženklų. Vis gi, ir jiems svarbu teisingai įvertinti savo jėgas.

MERGELĖ

Mergelės, gebančios harmoningai bendrauti ir užmegzti vertingus ryšius, šiemet turės puikių galimybių pagerinti finansinę padėtį. Tačiau labai svarbu tinkamai išnaudoti turimą informaciją, visuomenės, kolektyvų bei įstatymų teikiamas galimybes. Vasaris bei kovas Mergelėms kritiškas metas, kuomet svarbu pasaugoti sveikatą, santykius. Gegužė, birželis, rugsėjis – geriausi mėnesiai.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms labai svarbu išnaudoti šių metų gerąsias galimybes – joms tai didelių naujų darbų, naujų santykių metai, svarbių sumanymų metas. Tačiau svarbu nelaukti per ilgai – geriausias metas prasidės nuo balandžio trečios dekados ir tęsis gegužę, birželį. Svarbu, kad sugebėtume nustoti svyruoti bei pasirinkti tarp daugelio galimybių, suvokdamos, jog tobulo varianto niekada nebus, svarbu imti gyventi…

SKORPIONAS

Skorpionui didžioji šių metų dalis – tai jūsų dvylikos metų ciklo pabaiga, pasiruošimas naujai pradžiai, kuri prasidės nuo spalio 10 dienos. Vertėtų skirti daugiau dėmesio anksčiau pradėtų darbų užbaigimui, naujų vertingų ryšių užmezgimui, „užnugario“ sustiprinimui. Šiais metais lengva įgyti stiprių slaptų priešų, todėl venkite konfliktuoti. Nuo spalio 10 dienos, Jupiteriui perėjus į Skorpiono ženklą, prasidės naujas dvylikos metų ciklas.

ŠAULYS

Šauliui šie metai nevienareikšmiški - nešantys ir dideles galimybes, ypač visuomeninėje, partinėje, kolektyvinėje veikloje, ir pavojų pervertinti jėgas, neteisingai įvertinti situaciją. Svarbiuose darbuose dažniau pasitelkite ištikimų draugų bei specialistų pagalbą, tai padės išvengti šių metų pavojų. Nuo spalio vertėtų elgtis ypač apdairiai, atsirinkti svarbiausius darbus, pasaugoti sveikatą.

OŽIARAGIS

Šie metai palankūs, sėkmingi Ožiaragiams, turintiems aiškius tikslus, nusistovėjusias vertybes, gausius ryšius visuomenėje. Kosminės energijos skatins griebtis daugelio darbų iš karto, kaitalioti nuomonę, tačiau sėkmę neš būtent gebėjimas išsaugoti savo esminę poziciją, vertybes, tikslus. Neleiskite sau skubėti, blaškytis, tuomet metai bus sėkmingi.

VANDENIS

Vandeniui šie metai bus ir atnešantys dideles galimybes, sėkmę, ir būtinybę giliau pažvelgti į gyvenimą, gražinti kai kurias skolas, atsisakyti dalies egoizmo. Sėkmingiausios sritys šiemet susijusios su kūryba, meile, bendravimu, savo veiklos visuomenei pristatymu. Geriausi periodai – balandis, gegužė birželis. Atsargiau vertėtų elgtis lapkritį, gruodį. Pasielgsite išmintingai, jei atsirinksite svarbiausius darbus, atsisakydami to, kas nebūtina.

ŽUVYS

Žuvys nuo gegužės mėnesio pajus palengvėjimą - jų ženklą po pusantrų metų kelionės pagaliau apleis Karminis Mėnulio mazgas Ketu, kėlęs nemažai problemų, vertęs gręžiotis į praeitį, į skolas, stabdęs jų iniciatyvą. Gegužę pajusite, jog pagaliau vėl norite visu tempu judėti į priekį, o apmaudžios kliūtys tam nebetrukdo. Visgi, sėkmei bus ypač svarbu pasirūpinti tinkamu įvaizdžiu, savo veiklos visuomenei platesniu pristatymu, giliau susipažinti su įstatymais, nevengti bendravimo.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Astrologiniai žmogaus gyvenimo etapai keičiasi kas 7 metai (1)

Per visą gyvenimą žmogus pereina 12 Zodiako ženklų etapų. Jie susideda iš 7 metų. Kodėl būtent iš 7? Dėl to, jog būtent kas 7 metus žmogaus gyvenime įvyksta ryškūs pasikeitimai. Kas jiems būdinga? Su kokiomis problemomis susiduriama vienu ar kitu laikotarpiu? Ir į ką reikėtų per juos atkreipti dėmesį?

Savaitės horoskopas: puikus metas ir santykiams, ir darbams

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 24-30 dienoms.

Naujas psichoterapijos metodas – rašymo terapija – padeda spręsti emocines problemas (1)

Žodis žeidžia, žodis gydo. Kas atsitinka, kai jausmus ir mintis išliejame juos užrašydami.

Lovoje pagal žvaigždes: seksualinis Zodiako ženklų suderinamumas (11)

Prieš ryždamiesi intymiam artumui, visų pirma pasitikrinkite, koks jūsų seksualinis suderinamumas pagal Zodiaką.

Astrologė Rima: kai flirtui neliksime abejingi

Marsas Dvyniuose išbus nuo balandžio 21 d. iki birželio 6 d.

Horoskopas: ko tikėtis šią savaitę

Astrologinė prognozė savaitei – balandžio 17-23 dienoms.

Kuo skiriasi lengvai prieinanti moteris nuo lengvai prieinamos? (3)

Jei nenorime likti vienos, laikas atsikratyti kai kurių susipažinimo ritualų stereotipų.

Eva Tombak: 10 gyvenimo pamokų, kurias visiems derėtų priimti ir išmokti (10)

Su taisyklėmis nėra paprasta. Pradžioje atrodo, kad gyvenimas – tai chaoso vandenynas, kuris vienus gainioja ir skandina, o kitus rūpestingai plukdo prie saugaus kranto. Vėliau ateina suvokimas, kad gyvenimas – tai pamokos, kurias turime nuolankiai priimti ir išmokti. Chaoso baubas tik regimas, o iš tikrųjų – ideali tvarka.

Savaitės horoskopas: kas prognozuojama šventiniam savaitgaliui

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 10-16 dienoms.

Savaitės horoskopas: laukiantiems meilės – geros naujienos

Astrologinė prognozė kitai savaitei, balandžio 3-9 dienoms.

Iš skirtingų planetų: 6 prasčiausi Zodiako ženklų deriniai (8)

Dažniausiai manoma, kad labiausiai tarpusavyje suderinami būna to pačios stichijos – ugnies, žemės, oro ar vandens – ženklų atstovai, o štai konfliktų priežastimi gali tapti labai prastas suderinamumas pagal Zodiako ženklą.

Balandžio mėnesio prognozė ir horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Šių metų balandžio astrologinį foną stipriai įtakos retrogradinių planetų gausa: Jupiteris visą mėnesį tęs savo jau pradėtą retro kelionę Svarstyklių zodiako ženklu, Venera iki balandžio 26 dienos vis dar tęs judėjimą atbulai, o Merkurijus keis judėjimo kryptį į retrogradinę nuo balandžio 10 dienos ir jame liks iki gegužės 4 dienos.

Savaitės horoskopas: jaunatis atneša geras naujienas

Astrologinė prognozė savaitei, kovo 27 - balandžio 2 dienoms.

Koks akmuo Zodiako ženklui neš sėkmę, apsaugos nuo neigiamos energijos (16)

Koks akmuo rekomenduojamas gimusiajam po Avino, Liūto ar Žuvų ženklu. Kas apsaugo nuo „blogos akies“, šmeižto ir pavydo, padeda atsipalaiduoti, skatina džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmą? Sužinokite!

Dar protėvių naudoti ritualai padės pasukti įvykius kita linkme (10)

Sakoma, kad labiau įsijautus į senųjų švenčių ir gamtos ratą, galima itin pagerinti savo kasdienybę.