3 į neištikimybę linkusių žmonių tipai – ar jūsų partneris yra tarp jų?

 (22)
Santykių ekspertas išskyrė tris pagrindinius žmonių, linkusių į neištikimybę tipus. Pasitikrinkite, galbūt vienam jų priklausote jūs arba jūsų partneris.
Neištikimybė – dažna nutrūkusių santykių priežastis
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Matthew Hussey – charizmatiškas vyras, kurio profesija yra kiek neįprasta. Jis padeda moterims, kurios susiduria su santykių problemomis ir pataria, kaip susirasti savo svajonių vyrą. Jam puikiai sekasi – savo gyvenimo aprašyme M. Hussey galėtų paminėti ne tik knygą, kuri tapo bestseleriu, bet ir televizijos laidą, daugybę sėkmingų seminarų. Su portalu bussinessinsider.com santykių specialistas pasidalino savo mintimis apie neištikimybę.

Matthew Hussey
Matthew Hussey
© Vida Press

Pasak M. Hussey, neištikimybė gali būti traktuojama įvairiai, tai priklauso nuo susitarimo poroje. Taigi su partneriu turėtumėte sutarti, kas jums yra priimtina ir kas ne, tuomet neištikimybe galėsite laikyti tos ribos peržengimą. „Neištikimybė yra tai, kai kažkokį jūsų veiksmą taip priima jūsų partneris. Atviruose santykiuose neištikimybe galėtų būti laikoma, kai yra permiegama su kažkuo ir tai nuslepiama nuo antrosios pusės,“ – aiškina santykių ekspertas.

Jis išskyrė tris žmonių tipus, kurie yra labiau linkę į neištikimybę, nei kiti.

NARCIZIŠKOS ASMENYBĖS

Turbūt nestebina tai, kad narciziškos asmenybės bruožų turintys žmonės yra linkę į neištikimybę. Jie visą dėmesį sutelkia į save, taip nori jaustis mylimi, kad jiems nebeužtenka tik vieno žmogaus meilės, reikia įrodymo, kad juos myli visi. Tas įrodymas narcizams atkeliauja užmezgus romaną.

„Jie tik tada jaučiasi įvertinti, kai kažkas kitas su jais flirtuoja, bučiuojasi, ar miega,“ – dėsto M. Hussey.

SAVIMI NEPASITIKINČIOS ASMENYBĖS

Pasirodo, į neištikimybę labiau linkę ne itin charizmatiški ir savimi pasitikintys, bet tie, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi. „Reikėtų saugotis savimi nepasitikinčių žmonių. Kalbu ne apie tą sveiką nepasitikėjimo ir abejojimo savimi lygį, kurio kažkiek turime kiekvienas iš mūsų. Greičiau apie tokį gilų nepasitikėjimą savimi ir meilės poreikį, kai negavęs meilės tuojau pat, žmogus iškeliauja jos ieškoti kitur – tai yra pavojinga,“ – aiškina santykių ekspertas.

M. Hussey pataria atkreipti dėmesį ir tuomet, kai vos gavęs mažiau dėmesio, partneris pradeda grasinti jo ieškosiantis kitur. Toks manipuliavimas taip pat gali baigtis neištikimybe.

SAVANAUDIŠKOS ASMENYBĖS

Savanaudiški žmonės galvoja tik apie save, taigi moralės standartai, kuriuos jie taiko santykiuose gali būti žemesni, nei tie, kuriuos jie taiko sau. „Jie žino, kad jei bus neištikimi savo partneriui, tai jį arba ją įskaudins, tačiau pasiduoda savo savanaudiškiems poreikiams,“ – aiškina M. Hussey.

Saugokitės savanaudiškų asmenybių, jei kils impulsas būti neištikimiems, jie gali juo pasinaudoti ir net nepagalvoti apie jus.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Kaip teisingai suprasti vyro kūno kalbą?

Atsakykite sau: „Ar aš suprantu vyro kūno kalbą?“. Jei taip, tuomet Jums pasisekė, jei ne – niekada nevėlu pasimokyti kūno kalbos ženklų reikšmės.

Kodėl Šv. Liucijos dieną namuose reikia įžiebti kuo daugiau šviesų (5)

Kuo ypatinga gruodžio 13-tąją minima šv. Liucijos diena ir kaip derėtų ją švęsti?

Horoskopas: kaip elgtis, kad ši savaitė būtų sėkminga

Astrologinė prognozė savaitei, gruodžio 11-17 dienoms.

Astrologė Rima pataria, kaip egtis šiuo neramiu laikotarpiu (4)

Marsas Skorpione bus nuo gruodžio 9 d. iki 2018 m. sausio 26 d.

Testas. Kokio tipo žmogus esate: veiklos, sistemos, idėjų ar santykių?

Sužinoję savo arba pavaldinių tipą, darbą galite paversti malonumu.

Astrologė Rima: meilė gali suliepsnoti kelionėje

Venera keliaus Šaulio zodiako ženklu nuo gruodžio 1 d. iki 25 d.

Savaitės horoskopas: kam šią savaitę pasiseks, o kam reikėtų pasisaugoti (1)

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 27-gruodžio 3 dienoms.

Meilės anatomija. Koks sekso poveikis sveikatai? (13)

Nepaisant to, kad per pastaruosius šimtą metų pasaulį supurtė net kelios seksualinės revoliucijos, vis dar įprasta manyti, kad seksas pirmiausia rūpi vyrams, o štai moterys neva gali be jo apsieiti ar net turėtų gėdyti troškimo patirti fizinį malonumą.

Savaitės horoskopas: laukia puiki savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 20-26 dienoms.