3 į neištikimybę linkusių žmonių tipai – ar jūsų partneris yra tarp jų?

 (22)
Santykių ekspertas išskyrė tris pagrindinius žmonių, linkusių į neištikimybę tipus. Pasitikrinkite, galbūt vienam jų priklausote jūs arba jūsų partneris.
Neištikimybė – dažna nutrūkusių santykių priežastis
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Matthew Hussey – charizmatiškas vyras, kurio profesija yra kiek neįprasta. Jis padeda moterims, kurios susiduria su santykių problemomis ir pataria, kaip susirasti savo svajonių vyrą. Jam puikiai sekasi – savo gyvenimo aprašyme M. Hussey galėtų paminėti ne tik knygą, kuri tapo bestseleriu, bet ir televizijos laidą, daugybę sėkmingų seminarų. Su portalu bussinessinsider.com santykių specialistas pasidalino savo mintimis apie neištikimybę.

Matthew Hussey
Matthew Hussey
© Vida Press

Pasak M. Hussey, neištikimybė gali būti traktuojama įvairiai, tai priklauso nuo susitarimo poroje. Taigi su partneriu turėtumėte sutarti, kas jums yra priimtina ir kas ne, tuomet neištikimybe galėsite laikyti tos ribos peržengimą. „Neištikimybė yra tai, kai kažkokį jūsų veiksmą taip priima jūsų partneris. Atviruose santykiuose neištikimybe galėtų būti laikoma, kai yra permiegama su kažkuo ir tai nuslepiama nuo antrosios pusės,“ – aiškina santykių ekspertas.

Jis išskyrė tris žmonių tipus, kurie yra labiau linkę į neištikimybę, nei kiti.

NARCIZIŠKOS ASMENYBĖS

Turbūt nestebina tai, kad narciziškos asmenybės bruožų turintys žmonės yra linkę į neištikimybę. Jie visą dėmesį sutelkia į save, taip nori jaustis mylimi, kad jiems nebeužtenka tik vieno žmogaus meilės, reikia įrodymo, kad juos myli visi. Tas įrodymas narcizams atkeliauja užmezgus romaną.

„Jie tik tada jaučiasi įvertinti, kai kažkas kitas su jais flirtuoja, bučiuojasi, ar miega,“ – dėsto M. Hussey.

SAVIMI NEPASITIKINČIOS ASMENYBĖS

Pasirodo, į neištikimybę labiau linkę ne itin charizmatiški ir savimi pasitikintys, bet tie, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi. „Reikėtų saugotis savimi nepasitikinčių žmonių. Kalbu ne apie tą sveiką nepasitikėjimo ir abejojimo savimi lygį, kurio kažkiek turime kiekvienas iš mūsų. Greičiau apie tokį gilų nepasitikėjimą savimi ir meilės poreikį, kai negavęs meilės tuojau pat, žmogus iškeliauja jos ieškoti kitur – tai yra pavojinga,“ – aiškina santykių ekspertas.

M. Hussey pataria atkreipti dėmesį ir tuomet, kai vos gavęs mažiau dėmesio, partneris pradeda grasinti jo ieškosiantis kitur. Toks manipuliavimas taip pat gali baigtis neištikimybe.

SAVANAUDIŠKOS ASMENYBĖS

Savanaudiški žmonės galvoja tik apie save, taigi moralės standartai, kuriuos jie taiko santykiuose gali būti žemesni, nei tie, kuriuos jie taiko sau. „Jie žino, kad jei bus neištikimi savo partneriui, tai jį arba ją įskaudins, tačiau pasiduoda savo savanaudiškiems poreikiams,“ – aiškina M. Hussey.

Saugokitės savanaudiškų asmenybių, jei kils impulsas būti neištikimiems, jie gali juo pasinaudoti ir net nepagalvoti apie jus.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Horoskopas: šią savaitę būkite atsargesni!

Astrologinė prognozė savaitei, rugpjūčio 14-20 dienoms.

Savaitės horoskopas: ne visos dienos bus sunkios

Astrologinė prognozė savaitei, rugpjūčio 7-13 dienoms.

7 didžiosios atostogų klaidos (2)

Kaip atostogauti, kad dar labiau nepavargtum?

Šiandien – Mėnulio užtemimas. Ką jis palies labiausiai? (13)

2017 metų rugpjūčio 7 dieną, 21:20 val Lietuvos laiku, išgyvensime dalinį Mėnulio užtemimą Vandenio zodiako ženkle.

Astrologė Rima: artėjantis užtemimas turi ir teigiamų aspektų (3)

2017 m. rugpjūčio 7 d. įvyks pusšešėlinis Mėnulio užtemimas.

Psichologė: jei dažnai jaučiate nerimą, baimę, abejones, vadinasi, pats metas lavinti savo šeštąjį pojūtį (4)

Informacijos gausa, beprotiška gyvenimo tempas, nuolat aplinkos keliami lūkesčiai būti geriausiu – visa tai priverčia mus didinti savo tempą, per viską slystant paviršiumi, prisitaikant prie aplinkybių ir taip pametant savo tikrąjį „aš“.

6 paslaptys, kurios iš naujo atgaivins priblėsusį jūsų intymų gyvenimą

Jau kelintą naktį jis švelniai atstumia jūsų ranką, atsargiai slenkančią papilve vyriško pasididžiavimo link. „Meile mano, aš pavargęs“, – sumurma per miegus ir nusisuka. Bet juk vakar sakė tą patį! Ir užvakar. Dūsaudama vartotės nuo šono ant šono: „Kodėl jis manęs nenori? Tapau jam nebepatraukli? O gal užmezgė romaną su kolege? Na, taip, jis manęs nebemyli...“

Savaitės horoskopas: rimtų problemų bus galima išvengti

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 31-rugpjūčio 6 dienoms.

Astrologė Rima: tai geriausias laikas kurti šeimą

Venera Vėžio zodiako ženklu keliaus nuo liepos 31 d. iki rugpjūčio 26 d.

3 į neištikimybę linkusių žmonių tipai – ar jūsų partneris yra tarp jų? (22)

Santykių ekspertas išskyrė tris pagrindinius žmonių, linkusių į neištikimybę tipus. Pasitikrinkite, galbūt vienam jų priklausote jūs arba jūsų partneris.