3 į neištikimybę linkusių žmonių tipai – ar jūsų partneris yra tarp jų?

 (22)
Santykių ekspertas išskyrė tris pagrindinius žmonių, linkusių į neištikimybę tipus. Pasitikrinkite, galbūt vienam jų priklausote jūs arba jūsų partneris.
Neištikimybė – dažna nutrūkusių santykių priežastis
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Matthew Hussey – charizmatiškas vyras, kurio profesija yra kiek neįprasta. Jis padeda moterims, kurios susiduria su santykių problemomis ir pataria, kaip susirasti savo svajonių vyrą. Jam puikiai sekasi – savo gyvenimo aprašyme M. Hussey galėtų paminėti ne tik knygą, kuri tapo bestseleriu, bet ir televizijos laidą, daugybę sėkmingų seminarų. Su portalu bussinessinsider.com santykių specialistas pasidalino savo mintimis apie neištikimybę.

Matthew Hussey
Matthew Hussey
© Vida Press

Pasak M. Hussey, neištikimybė gali būti traktuojama įvairiai, tai priklauso nuo susitarimo poroje. Taigi su partneriu turėtumėte sutarti, kas jums yra priimtina ir kas ne, tuomet neištikimybe galėsite laikyti tos ribos peržengimą. „Neištikimybė yra tai, kai kažkokį jūsų veiksmą taip priima jūsų partneris. Atviruose santykiuose neištikimybe galėtų būti laikoma, kai yra permiegama su kažkuo ir tai nuslepiama nuo antrosios pusės,“ – aiškina santykių ekspertas.

Jis išskyrė tris žmonių tipus, kurie yra labiau linkę į neištikimybę, nei kiti.

NARCIZIŠKOS ASMENYBĖS

Turbūt nestebina tai, kad narciziškos asmenybės bruožų turintys žmonės yra linkę į neištikimybę. Jie visą dėmesį sutelkia į save, taip nori jaustis mylimi, kad jiems nebeužtenka tik vieno žmogaus meilės, reikia įrodymo, kad juos myli visi. Tas įrodymas narcizams atkeliauja užmezgus romaną.

„Jie tik tada jaučiasi įvertinti, kai kažkas kitas su jais flirtuoja, bučiuojasi, ar miega,“ – dėsto M. Hussey.

SAVIMI NEPASITIKINČIOS ASMENYBĖS

Pasirodo, į neištikimybę labiau linkę ne itin charizmatiški ir savimi pasitikintys, bet tie, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi. „Reikėtų saugotis savimi nepasitikinčių žmonių. Kalbu ne apie tą sveiką nepasitikėjimo ir abejojimo savimi lygį, kurio kažkiek turime kiekvienas iš mūsų. Greičiau apie tokį gilų nepasitikėjimą savimi ir meilės poreikį, kai negavęs meilės tuojau pat, žmogus iškeliauja jos ieškoti kitur – tai yra pavojinga,“ – aiškina santykių ekspertas.

M. Hussey pataria atkreipti dėmesį ir tuomet, kai vos gavęs mažiau dėmesio, partneris pradeda grasinti jo ieškosiantis kitur. Toks manipuliavimas taip pat gali baigtis neištikimybe.

SAVANAUDIŠKOS ASMENYBĖS

Savanaudiški žmonės galvoja tik apie save, taigi moralės standartai, kuriuos jie taiko santykiuose gali būti žemesni, nei tie, kuriuos jie taiko sau. „Jie žino, kad jei bus neištikimi savo partneriui, tai jį arba ją įskaudins, tačiau pasiduoda savo savanaudiškiems poreikiams,“ – aiškina M. Hussey.

Saugokitės savanaudiškų asmenybių, jei kils impulsas būti neištikimiems, jie gali juo pasinaudoti ir net nepagalvoti apie jus.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Savaitės horoskopas: kai kurios dienos dovanos daug teigiamų emocijų

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 16-22 dienoms.

Astrologė Rima: įsimylėjėliai neturėtų praleisti šio laiko

Venera nuo spalio 14 d. iki lapkričio 7 d. keliaus Svarstyklių zodiako ženklu.

Janina Radvilė: o kaip jūs ketinate panaudoti savo 5800 val.?

Laikas kaip pinigai: nešvaistykite jo ir turėsite pakankamai.Gaston de Lévis

Savaitės horoskopas: atsargiai, neužkibkite ant kabliuko!

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 9-15 dienoms.

Nėriniuoti apatiniai? Pamirškite stereotipus apie tai, kas yra seksualu (2)

Šilkiniai apatiniai, aptempti drabužiai, tolygiai įdegęs kūnas ir miela šypsena? Šiuolaikinius vyrus jaudina kiti dalykai.

Savaitės horoskopas: kaip sudėtingas dienas pakreipti savo naudai (1)

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 2-8 dienoms.

Profesionalūs patarimai, kaip išsiderėti trokštamą algą

Kaip kalbėtis apie pinigus, pataria lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė Orinta Žvirzdinė, turinti daugiau nei 20 metų vadovavimo patirties tarptautinėse organizacijose.

Savaitės horoskopas: laukia itin nerami savaitė

Astrologinė prognozė savaitei, rugsėjo 25-spalio 1 dienoms.

Psichologai išvedė laimės formulę, kuriai pasiekti reikia laikytis 7 taisyklių (1)

Septyni paprasti žingsniai, kurie visiškai pakeis jūsų gyvenimą.