3 į neištikimybę linkusių žmonių tipai – ar jūsų partneris yra tarp jų?

 (22)
Santykių ekspertas išskyrė tris pagrindinius žmonių, linkusių į neištikimybę tipus. Pasitikrinkite, galbūt vienam jų priklausote jūs arba jūsų partneris.
Neištikimybė – dažna nutrūkusių santykių priežastis
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Matthew Hussey – charizmatiškas vyras, kurio profesija yra kiek neįprasta. Jis padeda moterims, kurios susiduria su santykių problemomis ir pataria, kaip susirasti savo svajonių vyrą. Jam puikiai sekasi – savo gyvenimo aprašyme M. Hussey galėtų paminėti ne tik knygą, kuri tapo bestseleriu, bet ir televizijos laidą, daugybę sėkmingų seminarų. Su portalu bussinessinsider.com santykių specialistas pasidalino savo mintimis apie neištikimybę.

Matthew Hussey
Matthew Hussey
© Vida Press

Pasak M. Hussey, neištikimybė gali būti traktuojama įvairiai, tai priklauso nuo susitarimo poroje. Taigi su partneriu turėtumėte sutarti, kas jums yra priimtina ir kas ne, tuomet neištikimybe galėsite laikyti tos ribos peržengimą. „Neištikimybė yra tai, kai kažkokį jūsų veiksmą taip priima jūsų partneris. Atviruose santykiuose neištikimybe galėtų būti laikoma, kai yra permiegama su kažkuo ir tai nuslepiama nuo antrosios pusės,“ – aiškina santykių ekspertas.

Jis išskyrė tris žmonių tipus, kurie yra labiau linkę į neištikimybę, nei kiti.

NARCIZIŠKOS ASMENYBĖS

Turbūt nestebina tai, kad narciziškos asmenybės bruožų turintys žmonės yra linkę į neištikimybę. Jie visą dėmesį sutelkia į save, taip nori jaustis mylimi, kad jiems nebeužtenka tik vieno žmogaus meilės, reikia įrodymo, kad juos myli visi. Tas įrodymas narcizams atkeliauja užmezgus romaną.

„Jie tik tada jaučiasi įvertinti, kai kažkas kitas su jais flirtuoja, bučiuojasi, ar miega,“ – dėsto M. Hussey.

SAVIMI NEPASITIKINČIOS ASMENYBĖS

Pasirodo, į neištikimybę labiau linkę ne itin charizmatiški ir savimi pasitikintys, bet tie, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi. „Reikėtų saugotis savimi nepasitikinčių žmonių. Kalbu ne apie tą sveiką nepasitikėjimo ir abejojimo savimi lygį, kurio kažkiek turime kiekvienas iš mūsų. Greičiau apie tokį gilų nepasitikėjimą savimi ir meilės poreikį, kai negavęs meilės tuojau pat, žmogus iškeliauja jos ieškoti kitur – tai yra pavojinga,“ – aiškina santykių ekspertas.

M. Hussey pataria atkreipti dėmesį ir tuomet, kai vos gavęs mažiau dėmesio, partneris pradeda grasinti jo ieškosiantis kitur. Toks manipuliavimas taip pat gali baigtis neištikimybe.

SAVANAUDIŠKOS ASMENYBĖS

Savanaudiški žmonės galvoja tik apie save, taigi moralės standartai, kuriuos jie taiko santykiuose gali būti žemesni, nei tie, kuriuos jie taiko sau. „Jie žino, kad jei bus neištikimi savo partneriui, tai jį arba ją įskaudins, tačiau pasiduoda savo savanaudiškiems poreikiams,“ – aiškina M. Hussey.

Saugokitės savanaudiškų asmenybių, jei kils impulsas būti neištikimiems, jie gali juo pasinaudoti ir net nepagalvoti apie jus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Psichologija

Išsiskyrimas – nevykėlių lemtis? Psichologės įžvalgos apie skyrybas

Išsiskyrimas – būtina ir neišvengiama santykių dalis, nes visi santykiai, kaip ir gyvenimas, turi pradžią ir pabaigą. Deja, šis filosofinis rakursas neišgelbsti nuo skausmo tų, kuriems tenka išgyventi išsiskyrimą. Vis dėlto, daugiau žinant apie šį procesą, ištverti darosi lengviau.

Astrologinė prognozė balandžio 27-ajai: vardadieniai, horoskopai

Balandžio dvidešimt septintoji, penktadienis - 117-oji metų diena (penktoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 248 dienos.

Astrologinė prognozė balandžio 26-ajai

Balandžio dvidešimt šeštoji, ketvirtadienis - 116-oji metų diena (ketvirtoji 17-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 249 dienos.

Horoskopas balandžio 25-ajai: horoskopas, vardadieniai

Balandžio 25-oji - šv. Morkus, Daržų diena, sėjos pradžia. Pasaulinė maliarijos diena. Pasaulinė pingvinų diena.

Balandžio 24-oji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 24-oji - Tarptautinė jaunimo solidarumo diena. DNR diena. Šuns diena.

Kaip elgiasi įsižeidę Zodiako ženklai

Kiekvieną žmogų galima įskaudinti, įžeisti, bet kiekvienas žmogus nuoskaudą supranta savaip, skirtingai suvokia emocijas ir poelgius. Siūlome paskaityti, kaip įsižeidžia zodiako ženklai.

Kunigas Arūnas Peškaitis: Žinau, kas yra perdegimo sindromas, gyvenime patyriau jį ne kartą

Net 53 proc. Lietuvos medikų yra perdegę, o ES įmonės kasmet patiria daugiau nei 20 mlrd. nuostolių, nes jų darbuotojai dėl perdegimo neatvyksta į darbą. Stresas yra antra pagal dažnumą pravaikštų priežastis. Ką daryti, kad ši statistika pasikeistų?

Horoskopas: kokiems darbams ši savaitė bus palanki

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 23-29 dienoms.

Balandžio 23-ioji: vardadieniai, astrologija

Balandžio 23-ioji - Jurginės, Šv. Jurgio, antrojo Lietuvos globėjo, diena. Ganiklio diena. Pasaulinė knygos ir autorių teisių diena. Anglų kalbos diena.

Ko tikėtis šiandien, balandžio 22-ąją

Balandžio 22-oji - Tarptautinė motinos Žemės diena.