Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė: savo dukters kambarį norėjau įrengti pati

Dainininkei Gintarei Karaliūnaitei pavasaris – ypatingas metas. Ne tik dėl gerėjančio oro, pakilesnės nuotaikos, bet ir galimybės išdailinti ir išpuošti savo namus.
© I.Taparauskaitės nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Atnaujinti savąją aplinką stengiuosi kasmet. Tik šįkart ėmiausi didesnių darbų nei įprastai“, - su šypsena pasakojo žinoma moteris.

Sunku patikėti, bet gležna ir itin moteriška dainininkė pati atnaujino savo dukters, mažosios Sofijos kambarį.

„Glaistas, tinkas, dažai, tapetai... Visa tai man gerai pažįstama. Ir artima. Niekam nenorėjau patikėti dukrelės kambario remonto, todėl viską padariau be kitų pagalbos“, - pasakojo pašnekovė, pati ne tik tinkavusi kambario sienas, bet ir ant jų pakabinusi lentynas.

Kad ji statybose turi pakankamai žinių, įsitikina ne vienas šia tema su G. Karaliūnaite diskutuojantis profesionalas.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė: savo dukters kambarį norėjau įrengti pati
© I.Taparauskaitės nuotr.

„Gerą meistrą rasti sunku. Ar žmogus padarys tai, ką pažada, ir kaip padarys, suprantu vien iš pokalbio su juo“, - sakė dainininkė.
Ji šypsosi – jei nebūtų pasirinkusi kūrybos kelio, mielai vadovautų statybininkų komandai. Nei dulkės, nei sunkus fizinis darbas, nei būtinybė keltis anksti ryte G. Karaliūnaitės nebaugina.

„Namų remontas man yra tarsi poilsis. Savotiška galimybė užsimiršti“, - sakė pašnekovė.

Jai svarbus ir namų interjeras bei jaukumas.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė: savo dukters kambarį norėjau įrengti pati
© I.Taparauskaitės nuotr.

„Reikia naujos kriauklės, kilimo, šviestuvų... Ne vieną mėnesį ieškojau rankų darbo, kokybiškų, išskirtinių akcentų, kol Kauno senamiestyje pravėriau naujo, visus mano iškeltus kriterijus atitikusio salono duris“, - kalbėjo G. Karaliūnaitė.

Romantiką vertinanti dainininkė salone „Interjere akcentai“ itin susidomėjo indiškais, skirtingų pynimų, moderniais, bet kokiam interjerui tinkančiais, natūralių medžiagų kilimais.

„Kiekvienos šalies kūrėjai turi savitą, įsimintiną braižą ir tas įdomu“, - kalbėjo dainininkė.

Ją sužavėjo ir šviestuvų gausa – pinti, metaliniai, stikliniai, mediniai iš Vokietijos, Ispanijos ar Prancūzijos.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė: savo dukters kambarį norėjau įrengti pati
© I.Taparauskaitės nuotr.

„Į nematytus, originalius savo srities žinovų darbus žiūrėti yra tikra palaima! Kartais apsispręsti dėl vieno ar kito daikto tampa sunku ne todėl, kad nežinau, ko nori, bet dėl kitos priežasties... “, - su šypsena įspūdžiais dalinosi G. Karaliūnaitė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Vertingi patarimai, kaip namuose visam laikui atsikratyti skruzdėlių

Visai neseniai Boreo saloje (Pietryčių Azija) mokslininkai atrado naują „sprogstančių“ skruzdėlių rūšį. Užpulta priešo ši skruzdėlė sprogsta, taip sunaikindama užpuoliką (-us) ir apsaugodama savo koloniją. Laimei, Lietuvoje ši rūšis neaptinkama, tačiau juodosios, faraoninės bei geliančios skruzdėlės, stiprios ir sumanios, šiltuoju metų laiku neretai tampa tikru iššūkiu.

Dizaineris: savo namuose išbandau netradicinius sprendimus, kuriuos vėliau pasiūlau ir savo klientams

Vilniečiui interjero dizaineriui Artūrui Čižiūnui (41 m.) savas būstas yra ne tik vieta, kurioje patogu gyventi. Namie jis išbando netikėtus, netradicinius sprendimus, kuriuos vėliau gali pasiūlyti ir parodyti savo klientams.

Vilniuje duris atvėrė 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs istoriniuose rūmuose senamiesčio širdyje

Vilniuje duris atveria penkių žvaigždučių „Pacų” viešbutis, įsikūręs didikų Pacų rūmuose. Tai pirmasis Baltijos šalyse esantis viešbutis, kuris priklauso tarptautiniam „Design Hotels” tinklui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė: savo dukters kambarį norėjau įrengti pati

Dainininkei Gintarei Karaliūnaitei pavasaris – ypatingas metas. Ne tik dėl gerėjančio oro, pakilesnės nuotaikos, bet ir galimybės išdailinti ir išpuošti savo namus.

10 auksinių daržo taisyklių, kad galėtumėte džiaugtis gausiu ir sveiku derliumi

Daržo specialistai primena auksines 10 taisyklių, kurios padės savo darže darbus atlikti lengviau ir taip, kad derlius tikrai būtų garantuotas.

Gydytojai muša pavojaus varpais: alerginė slogos atvejų daugėja, o priežastys slypi ir namuose

Nuo tada, kai žmonės pradėjo namus apstatyti minkštais baldais, dulkių erkutės veisiasi labai greitai.

Garsių dailininkų poros būstui – daugiau nei 100 metų (1)

Žinomi dailininkai sutuoktiniai Laisvydė Šalčiūtė ir Kęstutis Grigaliūnas net nesvarstė, kad jų būsto sienos galėtų būti nudažytos ne baltai. Tokio fono prašosi didelio formato ir dažnai ryškūs jųdviejų meno kūriniai. Inžinierių šeimoje užaugusi Laisvydė namų be paveikslų neįsivaizduoja.

Natūralios valymo priemonės, kurios neužterš namų pavojingomis medžiagomis

Įprastos cheminės valymo priemonės ne tik teršia namus pavojingomis cheminėmis medžiagomis, bet ir veikia kaip antibiotikai.

Dekoruoti mėgstanti dizainerė mažus stebuklus kuria iš paprastų dalykų (9)

Vilnietė spaudos dizainerė Rima Milaševičienė per savo gyvenimą kraustėsi bene penkis kartus, tačiau visuomet liko ištikima mėgstamam gimtajam sostinės rajonui Žirmūnams. Į namą, kuriame yra moters butas, ji po pertraukos grįžo antrąkart.

Dizainerė pataria, kaip serviruoti stalą Velykoms

Artėjant pavasario šventėms ne viena pagalvojame, kaip šįkart papuošti stalą, kad jis ne tik gražiai atrodytų, bet būtų išskirtinis, nustebintų artimuosius ir padėtų kurti smagią šventinę nuotaiką. Pataria salonų „Zara Home“ dizainerė Monika Jasionytė.