5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti

 (2)
Egzistuoja elementarių daiktų ir interjero sprendimų, kurie nuodija būstą. Daugeliui turbūt yra puikiai žinoma, kad fengšui praktikoje naudojama daugybė talismanų, o kambariai ir daiktai planuojami pagal energinę jų paskirtį.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vis tik be slaptų talismanų specialistai turi parengę ir juodąjį sąrašą daiktų, kurių namuose laikyti jokiais būdais negalima, nes jie trikdo harmoningą či energijos tėkmę. Atsikratykite šių trikdžių ir džiaukitės neblėstančia laime.

1. Sugedę ir sulaužyti daiktai

Vienas iš būdų pademonstruoti pagarbą namams – iš jų pašalinti visus neveikiančius objektus. Jei daiktai jums turi sakralios ar sentimentalios reikšmės, pamėginkite juos sutvarkyti ir sugrąžinti originalią formą.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Shutterstock

Dvasinių kinų praktikų specialistai rekomenduoja prieš išmetant tokį daiktą jam būtinai padėkoti už tą laiką, kurį jis jums teikė džiaugsmo. Tokiu būdu atlaisvinsite erdvę naujiems jausmams ir komfortiškam energijos pasiskirstymui.

2. Aštrūs objektai ar pavojingi kampai

Gyvūnų ragai, kandeliabrai ir netgi kardai – mažai kas mūsų dienomis namuose laiko tokius objektus. Vis dėlto nepakenks priminti, kad laiminguose šeimos namuose tokiems objektams vietos nėra.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Vida Press

Blogas ženklas – pernelyg didelis aštrių kampų kiekis interjere, liudijantis apie išorinę ir vidinę agresiją. Tokiuose namuose dažnai sergama ir reguliariai kyla konfliktų, vedančių emocinio išsekimo link. Nėra gerai, jei aštrus kampas nukreiptas į jūsų lovą ar darbo vietą – gali nukentėti karjera ir asmeninis gyvenimas. Sušvelninkite šį neigiamą poveikį panaudodami specialius kampų dengimo elementus.

3. Vanduo meilės kampe

Tolimiausias dešinėje esantis jūsų namų plotas (stovint nugara į duris) – tai meilės kampas. Jei norite pasiekti ir išsaugoti aistringą ryšį su tam tikru asmeniu, šiame plote jokiais būdais nestatykite skalbimo mašinos, akvariumo, vazos su gėlėmis ar didelio veidrodžio.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Vida Press

Jei vis tik išvengti šio nemalonumo neįmanoma, nes, pavyzdžiui, šiame plote yra vonios kambarys, duris į šią erdvę visada laikykite uždarytas.

4. Či energijos kliūtys:

* laiptai priešais lauko duris;
* tiesi linija, jungianti lauko ir galines duris (jei gyvenate užmiesčio name);
* balkiai ant miegamojo stogo;
* ilgas koridorius, kurio gale – miegamasis.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Shutterstock

Jei namuose yra vienas ar keli tokio pobūdžio kliuviniai, būtina sušvelninti neigiamą efektą pasitelkus veidrodį, kilimus ir kambarinius augalus.

5. Sunkūs daiktai miegamajame

Šalia lovos nelaikykite sunkių objektų. Nepatartina miegamajame kabinti paveikslų, kuriuose pavaizduoti žmonės. Interjerui kurti pageidautina naudoti neutralius ar pastelinius atspalvius (tik ne baltus).

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Shutterstock

Dar rekomenduojama naudoti ne daugiau nei du atspalvius. Jokiais būdais negali būti veidrodžių, į kuriuos įmanoma pažvelgti gulint lovoje. Geriausia veidrodžiui skirta vieta – spintoje arba kitame kambaryje. Idealiuoju atveju vertėtų rinktis lovą su aukštu galvūgaliu, suteikiančiu namams saugumo ir stimuliuojančiu malonų ir visavertį poilsį.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Kaunietės kuriamos lėlės tampa interjero puošmena (14)

Atsiradus socialiniams tinklams, turbūt daugelis nustebome – kiek daug rankdarbių kūrėjų ir puoselėtojų turime. Anksčiau, norėdami įsigyti originalių rankų darbo grožybių, sukdavome galvas, kur jų ieškoti, prašydavome patarimų iš draugų, o dabar... akys raibsta nuo jų gausos interneto erdvėje.

Nomeda Marčėnaitė buvusiame garaže įrengė gyvenamąją erdvę

Menininkė ir visuomenininkė Nomeda Marčėnaitė buvusiame garaže įrengė gyvenamąją erdvę. Jai apibūdinti tiktų šios moters vestų televizijos laidų pavadinimai: „Kitaip. Su Nomeda“ ir „Skanūs pokalbiai“.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti (2)

Egzistuoja elementarių daiktų ir interjero sprendimų, kurie nuodija būstą. Daugeliui turbūt yra puikiai žinoma, kad fengšui praktikoje naudojama daugybė talismanų, o kambariai ir daiktai planuojami pagal energinę jų paskirtį.

Lofte įrengtos menininkų dirbtuvės tapo antraisiais namais

Vilnietė tapytoja Eglė Gineitytė su vyru menininku Andriumi Leonavičiumi rado vietą, kurioje abu jaučiasi kaip namie ir dar laisvi kurti: Eglė – tapyti, Andrius – įgyvendinti su medžiu susijusias fantazijas. Lofte esančią 60 m2 studiją jiedu kuria kaip savo tikrus namus, su tokia pat meile.

3 svarbūs patarimai, į ką atkreipti dėmesį norint įsirengti palėpę (1)

Senamiesčio privalumus žino kiekvienas miestietis: puiki lokacija, nuostabus vaizdas ir veiklos – apsčiai. Tad norinčių čia gyventi niekuomet netrūksta. O kiekviena laisva erdvė – išmaniai išnaudojama.

5 fengšui paslaptys: kaip pasiekti ne tik profesinę sėkmę, bet ir didesnį atlyginimą (1)

Norite pagerinti situaciją darbe ir pakilti karjeros laiptais neišeinant iš namų? Čia gali padėti fengšui.

Namo šeimininkai: norėjome paprastų dalykų – kad būstas būtų estetiškas ir patogus

Prieš dešimtmetį statytas nuosavas Žanetos ir Arvydo Paunksnių namas Vilniuje suplanuotas taip, kad jame savo privačią erdvę turėtų kiekvienas nemažos šeimos narys.

Pinigų medis: svarbiausios priežiūros taisyklės (11)

Zamiokulkas – tai augalas, kitaip dar vadinamas pinigų medžiu. Jį pravartu turėti kiekvienuose namuose: mokslininkų teigimu pinigų medis padeda išvalyti patalpų orą ir pagerina jo kokybę, tokiu būdu pagerėja patalpoje būnančių žmonių protinė veikla, geriau išsimiegama.

Interjere – tapetų renesansas: sienas puošia garsiausi mados kūrėjai (1)

Mados pojūtis – daugiau negu apranga ir drabužių kolekcijos. Garsiausi dizaineriai savo kūrybinius sumanymus vis aktyviau išreiškia interjero dizaino sprendimais.

PATARIMAI: Ko negalima plauti indaplovėje?

Indaplovė nėra tas įrenginių tipas, be kurių sunku įsivaizduoti gyvenimą. Nes juk kur kas reikalingesnių – šaldytuvas ar skalbimo mašina.