5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti

 (2)
Egzistuoja elementarių daiktų ir interjero sprendimų, kurie nuodija būstą. Daugeliui turbūt yra puikiai žinoma, kad fengšui praktikoje naudojama daugybė talismanų, o kambariai ir daiktai planuojami pagal energinę jų paskirtį.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vis tik be slaptų talismanų specialistai turi parengę ir juodąjį sąrašą daiktų, kurių namuose laikyti jokiais būdais negalima, nes jie trikdo harmoningą či energijos tėkmę. Atsikratykite šių trikdžių ir džiaukitės neblėstančia laime.

1. Sugedę ir sulaužyti daiktai

Vienas iš būdų pademonstruoti pagarbą namams – iš jų pašalinti visus neveikiančius objektus. Jei daiktai jums turi sakralios ar sentimentalios reikšmės, pamėginkite juos sutvarkyti ir sugrąžinti originalią formą.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Shutterstock

Dvasinių kinų praktikų specialistai rekomenduoja prieš išmetant tokį daiktą jam būtinai padėkoti už tą laiką, kurį jis jums teikė džiaugsmo. Tokiu būdu atlaisvinsite erdvę naujiems jausmams ir komfortiškam energijos pasiskirstymui.

2. Aštrūs objektai ar pavojingi kampai

Gyvūnų ragai, kandeliabrai ir netgi kardai – mažai kas mūsų dienomis namuose laiko tokius objektus. Vis dėlto nepakenks priminti, kad laiminguose šeimos namuose tokiems objektams vietos nėra.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Vida Press

Blogas ženklas – pernelyg didelis aštrių kampų kiekis interjere, liudijantis apie išorinę ir vidinę agresiją. Tokiuose namuose dažnai sergama ir reguliariai kyla konfliktų, vedančių emocinio išsekimo link. Nėra gerai, jei aštrus kampas nukreiptas į jūsų lovą ar darbo vietą – gali nukentėti karjera ir asmeninis gyvenimas. Sušvelninkite šį neigiamą poveikį panaudodami specialius kampų dengimo elementus.

3. Vanduo meilės kampe

Tolimiausias dešinėje esantis jūsų namų plotas (stovint nugara į duris) – tai meilės kampas. Jei norite pasiekti ir išsaugoti aistringą ryšį su tam tikru asmeniu, šiame plote jokiais būdais nestatykite skalbimo mašinos, akvariumo, vazos su gėlėmis ar didelio veidrodžio.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Vida Press

Jei vis tik išvengti šio nemalonumo neįmanoma, nes, pavyzdžiui, šiame plote yra vonios kambarys, duris į šią erdvę visada laikykite uždarytas.

4. Či energijos kliūtys:

* laiptai priešais lauko duris;
* tiesi linija, jungianti lauko ir galines duris (jei gyvenate užmiesčio name);
* balkiai ant miegamojo stogo;
* ilgas koridorius, kurio gale – miegamasis.

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Shutterstock

Jei namuose yra vienas ar keli tokio pobūdžio kliuviniai, būtina sušvelninti neigiamą efektą pasitelkus veidrodį, kilimus ir kambarinius augalus.

5. Sunkūs daiktai miegamajame

Šalia lovos nelaikykite sunkių objektų. Nepatartina miegamajame kabinti paveikslų, kuriuose pavaizduoti žmonės. Interjerui kurti pageidautina naudoti neutralius ar pastelinius atspalvius (tik ne baltus).

5 fengšui taisyklės: daiktai, kurių namuose neturi būti
© Shutterstock

Dar rekomenduojama naudoti ne daugiau nei du atspalvius. Jokiais būdais negali būti veidrodžių, į kuriuos įmanoma pažvelgti gulint lovoje. Geriausia veidrodžiui skirta vieta – spintoje arba kitame kambaryje. Idealiuoju atveju vertėtų rinktis lovą su aukštu galvūgaliu, suteikiančiu namams saugumo ir stimuliuojančiu malonų ir visavertį poilsį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Rožių ūkio įkūrėjai: prieš 13 metų neturėjome net svajonių sukurti didelį verslą

Botanikai Dovilė (42 m.) ir Mindaugas (43 m.) Rylos daugiau kaip penkiolika metų Sibirkos kaime puoselėja rožių ūkį, čia kasmet išbando naujausias ir istorines, iki tol mūsų šalyje neaugintas veisles, kaupia Lietuvoje rastų senovinių rožių kolekciją.

4 būdai, kaip dauginti kambarines gėles

Prieš keletą savaičių svečiavausi pas draugę. Pamačius, kad ji augina augalą, kurio norėčiau savo augalų kolekcijoje, paprašiau jos su manimi juo pasidalinti ir ji mielai sutiko.

Erdvaus būsto Senamiestyje šeimininkė: įrengdama namus pasiklioviau savo skoniu (5)

Kompanijos „OVO Things“ bendraturtė vilnietė Justė Marcelionienė, kurdama ir namus, ir verslą, vadovaujasi panašiomis taisyklėmis  – daiktų reikia kuo mažiau, o tie, kurie yra, privalo būti labai kokybiški, klasikiniai, ilgaamžiai, estetiški.

Naujausios iškylų mados: vasarosime aktyviai, valgysime sveikai

Piknikas prie Baltojo tilto – puikus pavyzdys, kaip sparčiai vystosi iškylavimo kultūra ne tik mūsų šalies sostinėje, bet ir kituose miestuose.

Į ką atkreipti dėmesį, norint nusipirkti kokybiškas braškes?

Prasidėjo braškių sezonas. Parduotuvių lentynos ir turgūs lūžta nuo braškių ir dažna mama ar močiutė neša namo raudonas gardžiai kvepiančias uogas.

Maisto tinklaraštininkė Renata: kaip nepersidirbant užsiauginti gerą agurkų derlių (2)

Sekant maisto tinklaraštininkių įrašus, galima sužinoti ne tik ypatingų receptų, bet ir itin vertingų patarimų.

Vertingi patarimai, kaip namuose visam laikui atsikratyti skruzdėlių

Visai neseniai Boreo saloje (Pietryčių Azija) mokslininkai atrado naują „sprogstančių“ skruzdėlių rūšį. Užpulta priešo ši skruzdėlė sprogsta, taip sunaikindama užpuoliką (-us) ir apsaugodama savo koloniją. Laimei, Lietuvoje ši rūšis neaptinkama, tačiau juodosios, faraoninės bei geliančios skruzdėlės, stiprios ir sumanios, šiltuoju metų laiku neretai tampa tikru iššūkiu.

Dizaineris: savo namuose išbandau netradicinius sprendimus, kuriuos vėliau pasiūlau ir savo klientams (4)

Vilniečiui interjero dizaineriui Artūrui Čižiūnui (41 m.) savas būstas yra ne tik vieta, kurioje patogu gyventi. Namie jis išbando netikėtus, netradicinius sprendimus, kuriuos vėliau gali pasiūlyti ir parodyti savo klientams.

Vilniuje duris atvėrė 5 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs istoriniuose rūmuose senamiesčio širdyje

Vilniuje duris atveria penkių žvaigždučių „Pacų” viešbutis, įsikūręs didikų Pacų rūmuose. Tai pirmasis Baltijos šalyse esantis viešbutis, kuris priklauso tarptautiniam „Design Hotels” tinklui.

Dainininkė Gintarė Karaliūnaitė: savo dukters kambarį norėjau įrengti pati

Dainininkei Gintarei Karaliūnaitei pavasaris – ypatingas metas. Ne tik dėl gerėjančio oro, pakilesnės nuotaikos, bet ir galimybės išdailinti ir išpuošti savo namus.