Stilingiausios mados tinklaraštininkės, kurioms – per keturiasdešimt

 (3)
Noras atrodyti stilingai nepriklauso nuo amžiaus. Tad nieko keisto, kad pasaulyje vis daugėja vidutinio amžiaus mados tinklaraštininkių, kurių stilius įkvepia. Kuo jos skiriasi nuo jaunosios blogerių kartos? Dažniausiai brandesnio amžiaus moterys jau yra atradusios savo stilių, tad nesiblaško, jas sunku sugundyti greitos mados madomis ar drabužiais, kurie joms netinka. Šių tinklaraštininkių stilius sužavės bet kurio amžiaus moterį.
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Lyn Slater

Teisės profesorė Lyn Slater kuria tinklaraštį „Accidental Icon“, kur rodo savo modernų, kiek avangardinį stilių. Jai pavyksta derinti iš pirmo žvilgsnio nesuderinamas detales ir padaryti tai harmoningai ir labai stilingai.

Garance Doré

Garance Doré ne tik parašė knygą apie stilių, bet ir savo mados tinklaraštį pavertė sėkmingu verslu – Niujorke veikiančiais dizaino namais. Šiuo metu Prancūzijoje gimusi moteris gyvena tarp Los Andželo ir Niujorko, o kosmopolitiškas gyvenimo būdas atsispindi jos stiliuje.

A post shared by Garance Doré (@garancedore) on Aug 30, 2017 at 8:43am PDT

A post shared by Garance Doré (@garancedore) on Sep 29, 2017 at 7:45am PDT

A post shared by Garance Doré (@garancedore) on Jul 24, 2017 at 11:07am PDT

Colleen Heidemann

Colleen Heidemann stilius įkūniją tikrąjį glamūrą. Jos skiriamieji bruožai: raudoni lūpų dažai, į viršų efektingai sukelti sniego baltumo plaukai ir figūrą pabrėžiančios ilgos suknelės.

Carelia Moran

Carelios tinklaraštyje „My small wardrobe“ rašoma, kad moteriai 46-eri, jos ūgis – 162 cm, o savo įvaizdžiais ji nori paskatinti moteris rengtis smagiai, kad ir kokio amžiaus, ūgio ar svorio jos bebūtų.

Kat Farmer

Kat Farmer yra mados žurnalistė, kuri savo tinklaraštyje „Does my bum look 40?“ dalijasi mados atradimais. Jos stilius įkvėps klasikinių, lengvai derinamų drabužių gerbėjas.

A post shared by Kat (@doesmybumlook40) on Nov 13, 2017 at 9:28am PST

A post shared by Kat (@doesmybumlook40) on Dec 7, 2017 at 11:30am PST

A post shared by Kat (@doesmybumlook40) on Nov 26, 2017 at 1:44pm PST

Sophie Fontanel

Dar viena mados žurnalistė Sophie Fontanel yra tikra prancūziško stiliaus ambasadorė, kuri meistriškai maišo dizainerių ir gatvės mados drabužius ir visada atrodo puikiai.

Annmarie

Jei vertinate klasikinius, kokybiškus ir prabangius daiktus, jums patiks Annmarie kuriamas tinklaraštis „Fashion Mum of 40“. Jos stilius – solidus ir elegantiškas, tačiau priderintas prie aktyvaus mamos gyvenimo.

Mel Kobayashi

Mel Kobayashi savo tinklaraštyje „Bag and a beret“ derina stilių ir humorą. Čia nerasite konservatyvių, brandžioms moterims įprastų drabužių, tačiau bus daug eksperimentinių derinių ir netikėtų stilistinių sprendimų.

A post shared by @bagandaberet on May 30, 2017 at 1:37pm PDT

A post shared by @bagandaberet on Apr 8, 2017 at 1:17pm PDT

A post shared by @bagandaberet on Jan 17, 2017 at 11:02am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mada

Aktorė Karina Stungytė vestuvinėje fotosesijoje įsiamžino su savo mylimuoju

Nuotakos suknele pasipuošusi ir kartu su mylimuoju Gediminu Maželiu prieš fotoobjektyvą stojusi Karina Stungytė šypteli, kad „kiekvienos moters gyvenime turi būti vestuvės“, tačiau išgirdusi klausimą, ar šią fotosesiją galima vadinti mažyte priešvestuvine repeticija – purto galvą: „Tikrai ne.“

Netradicinis mados vakaras subūrė stilingiausias šalies tinklaraštininkes

Žymiausios Lietuvos mados tinklaraštininkės patarė, į kokias tendencijas dėmesį atkreipti reikėtų kiekvieno asmenybės tipo moterims.

Išleistuvių stilius: profesionalų patarimai būsimoms abiturientėms

Aktualūs grožio ir mados pasaulio profesionalų patarimai būsimosioms abiturientėms.

Chloë Sevigny – moteris su unikaliausiu stiliumi Holivude

Laikmetyje, kuriame kiekviena didesnė ar mažesnė žvaigždutė nė žingsnio iš namų nežengia prieš tai savo aprangos neaptarusi su stilistu, ypač vertingas tampa unikalus stiliaus pojūtis. Juo tikrai nesiskundžia aktorė Chloë Sevigny (43 m.), kuri savo individualiu stiliumi įkvepia dar nuo praėjusio amžiaus pabaigos.

Juozas Statkevičius apie brandžių moterų stilių: didžiausia klaida yra „nurašyti“ save vos sulaukus 50-ies

Dizainerio Juozo Statkevičiaus paprašėme pasidalinti įžvalgomis apie brandžių moterų stilių.

Artūras Žabas-Beissoul: žinau, koks jausmas būti kritikuojamam dėl to, koks esi

Dainininkas? Mados dizaineris? Performansų atlikėjas? Magas? Juokdarys? Paklaustas, kas jis vis dėlto toks, Artūras Žabas-Beissoul (28 m.) vos sekundei nusuka gyvas rudas akis pro langą ir atsisukęs sako: „Menininkas. Nors darau visko daug, tai yra vienas didelis menas.“

Egidijus Rainys ir Lilija Larionova pristatė kolekcijas šių metų rudeniui (FOTO)

Dizaineriai žinomus svečius bei kūrybos gerbėjus sukvietė į išskirtinę mados šventę.

Naujoje Tomos Jankauskaitės kolekcijoje – 15 skirtingų suknelių, skirtų laimingoms moterims

Dizainerę Tomą Jankauskaitę kūrybos gerbėjos geriausiai žino dėl romantiškų suknelių. Kurdama naujojo sezono kolekciją ji jėgas sujungė su aksesuarų dizainere tam, kad pristatytų optimistišką, pavasarišką kolekciją laimingoms moterims.

Dizainerė Kristina Kruopienytė pristatė kolekciją atostogaujančiai moteriai (1)

Antradienio vakarą į Dailininkų sąjungos galeriją Vilniuje pasveikinti dizainerės Kristinos Kruopienytės su naujos kolekcijos pristatymu rinkosi mados atstovai ir garsūs žmonės.

Neringa Zeleniūtė apie savo stilių: neturiu tikslo prieš ką nors pasirodyti (5)

MT agentūros „Atlikėjai.com“ direktorė Neringa Zeleniūtė (34 m.) per pokalbį keliskart pavartoja du žodžius – „tikrumas“ ir „aštrumas“. Tai jai svarbiausia ir gyvenime, ir darbe. Su prieskoniais yra ir Neringos stilius.