Stilingas Melanios Trump turas po Aziją: ką vilkėjo pirmoji JAV ponia (FOTO)

 (14)
Vizito Azijoje metu Melania Trump (47 m.) parodė galybę stilingų dizainerių apdarų. Nors šįkart pirmoji JAV ponia nevilkėjo tokių ekstravagantiškų drabužių, kaip apkalbų jūrą sukėlęs 50 tūkst. eurų kainavęs paltas, skaičiuojama, kad bendra 11-os dienų kelionei naudoto garderobo vertė – daugiau nei 15 tūkst. eurų.
Keliaudama po Aziją Melania Trump daugiausiai vilkėjo europiečių dizainerių drabužius
© AP / Scanpix, REUTERS / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kritikai mėgsta stebėti M. Trump stiliaus pasirinkimus ir juose ieškoti įvairių paslėptų prasmių bei diplomatinių žinučių. Vis dėlto, atrodo, kad šį sykį tai tiesiog buvo gražūs, prabangūs drabužiai.

Melania Trump ir Donaldas Trumpas
Melania Trump ir Donaldas Trumpas
© AFP / Scanpix

D. Trumpui tapus prezidentu pabirę dizainerių pareiškimai apie tai, kad nerengs pirmąja ponia tapusios jo žmonos pastaruoju metu smarkiai pritilo, nieko keisto – ši moteris yra puikus modelis jų kūriniams, jiems garantuojantis didelį matomumą. Norėdama įsiteikti svečios šalies žmonėms, ponia Trump galėjo į savo garderobą įvesti Azijos šalių dizainerių kūrybos, tačiau šia proga ji nepasinaudojo. Pirmoji JAV ledi netapo ir amerikiečių dizainerių ambasadore, ji pasitikėjo savo mėgstamais Europos mados namais: „Gucci“, „Dior“, „Fendi“, „Delpozo“, „Valentino“.

Melania Trump
Melania Trump
© AFP / Scanpix
Melania Trump
Melania Trump
© AP / Scanpix

Kaip ir visada, M. Trump stilius oficialioje kelionėje buvo preciziškas ir labai gerai apgalvotas. Prie to smarkiai prisidėjo Melaniai įvaizdį kuriantis dizaineris ir stilistas Hervé Pierre'as, buvęs mados namų „Carolina Herrera“ kūrybos vadovas.

Melania Trump ir pirmoji Pietų Korėjos ponia Kim Jung-Sook
Melania Trump ir pirmoji Pietų Korėjos ponia Kim Jung-Sook
© Reuters / Scanpix
Melania Trump ir Donaldas Trumpas bei Kinijos prezidentas Xi Jinping su žmona Peng Liyuan
Melania Trump ir Donaldas Trumpas bei Kinijos prezidentas Xi Jinping su žmona Peng Liyuan
© Reuters / Scanpix

Duodamas interviu portalui wwd.com, H. Pierre'as pripažino, kad dar nėra sukaupęs didelės patirties rengiant politikų žmonas. Būtent todėl atlikdamas savo darbą jis dažniausiai tiesiog stengiasi vadovautis sveiku protu ir viską kruopščiai planuoti, nes žino, kad kiekvienas M. Trump stiliaus pasirinkimas visuomenės bus plačiai analizuojamas. Pasak jo, kuriant stilių pirmajai poniai, svarbiausia yra rasti tą suknelę, kuri būtų ne tik elegantiška, bet ir derama. „Kai randi suknelę, kuri tobulai tinka reikiamai progai, 90-imt procentų darbo jau yra padaryta,“ – sako jis.

Melania Trump
Melania Trump
© Reuters / Scanpix

Planuodamas garderobą kelionei, pilnai susitikimų, jis nupiešia įvairių savo siūlomų derinių eskizus ir vėliau juos kartu su Melania dėlioja, spręsdamas, kuriai progai kurie drabužiai tinka labiausiai. Daug sudėtingiau tampa, kai stilistas žino tik vietą, į kurią keliauja M. Trump, tačiau nėra tikras dėl tikslių jos planų. „Kai žinau tik miestą, į kurį ji keliauja, tačiau nežinau ką ji tame mieste veiks, tai man tikrai nepadeda. Jei ji turės sakyti kalbą, ar eiti į mokyklą, ji nevilkės taip pat. O jei neturės laiko persirengti, ji arba bus per mažai pasipuošusi vakare vykstančiame renginyje, arba per daug pasipuošusi ryte,“ – pasakoja H. Pierre'as.

Melania Trump ir Donaldas Trumpas
Melania Trump ir Donaldas Trumpas
© AP / Scanpix
Melania Trump ir Donaldas Trumpas bei Japonijos imperatorius Akihito su žmona Michiko
Melania Trump ir Donaldas Trumpas bei Japonijos imperatorius Akihito su žmona Michiko
© Reuters / Scanpix

Kelionėje po Aziją M. Trump dienotvarkė buvo griežtai suplanuota, tačiau jos stilius dėl to tikrai nenukentėjo. Pirmoji ponia demonstravo elegantiškas vidutinio ilgio sukneles, jaukius įvairių spalvų paltus, palaidinių ir ilgų sijonų derinius. Ji liko ištikima savo mėgstamiems stiliaus triukams: diržu ar drabužio kirpimu pabrėžtam liemeniui, moteriškam siluetui, ilgas kojas pabrėžiantiems aukštakulniams bateliams. Kaip sakė H. Pierre'as, jos aprangoje nereikėtų ieškoti politinių žinučių: „Kartais tai ne taip ir sudėtinga. Pacituosiu ponią Herrerą: „Mada yra skirta pamaloninti akiai“. Jei pradėsime viską intelektualizuoti, pasidarys sunku.“

Melania Trump ir Donaldas Trumpas
Melania Trump ir Donaldas Trumpas
© Reuters / Scanpix
Melania Trump
Melania Trump
© Reuters / Scanpix
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mada

Visi svarbiausi atostogų garderobo elementai, kurie turėtų atsirasti jūsų lagamine

Nuo deginimosi paplūdimyje iki pažintinių kelionių, tam, kad būtumėte puikiai pasiruošusi tereikia 10-ties dalių atostogų garderobo „kapsulės”.

7 darbo dienos aprangos idėjos iš stilingų vilniečių (1)

Vilniaus gatvėse net karštymečiu netrūksta stilingų praeivių. Šįkart siūlome pasisemti darbo aprangos įkvėpimo.

Štai kodėl Meghan Markle po vedybų nustojo dėvėti spalvingus drabužius (1)

Sasekso hercogienė švelnių atspalvių drabužius renkasi ne be reikalo. Tam yra svari priežastis.

Agnė Gilytė rado būdą išgelbėti nuo spintos dilemų

Stilistė Agnė Gilytė ilgai kauptą patirtį tvarkant klienčių spintas sudėjo į universalių drabužių kolekciją, kuri išgelbės nuo bet kokių spintos dilemų.

Naujos Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymą stebėjo ir iš JAV atvykusi Svetlana Griaznova (4)

Ką tik pristatytą Juozo Statkevičiaus ir Liudvikos Meškauskaitės kolekciją stebėjo būrys stilingų damų. Tarp jų – ir ilgametė dizainerio kūrybos gerbėja, modelis Svetlana Griaznova, kuri į Lietuvą atvyko iš JAV.

Juozas Statkevičius su nauja kūrybine partnere pristatė netikėtą kolekciją (FOTO) (11)

Aukštosios mados kūrėjas Juozas Statkevičius ir artima jo draugė, advokatė Liudvika Meškauskaitė susivienijo į netikėtą kūrybinį duetą ir pristatė bendrą kolekciją pavadinimu „Šilko kodas”.

Madingiausias vasaros duetas, vertinančioms ne tik stilių, bet ir patogumą (3)

Niekas nepaneigs, kad suknelės ir aukštakulnių derinys yra laikui nepavaldi klasika. Vienintelė bėda – aukštakulniai tikrai nėra pati patogiausia avalynė. Gerai, kad madingos moterys vis drąsiau juos keičia stilingais sportinukais.

Norite įsigyti Meghan Markle suknelę? Tam padaryti turite savaitę

Antrąją Meghan Markle suknelę sukūrusi dizainerė Stella McCartney pristatė savo garsiosios klientės apdaro kopijų kolekciją.

Kokius batelius pasirinkti kiekvienai vasaros šventei?

Vasara tradiciškai būna pripildyta vakarėlių mieste, vestuvių, krikštynų, įvairiausių iškylų. Kokią avalynę šį sezoną rinktis skirtingiems vakarėliams, pataria mados ir stiliaus tinklaraštininkė Darja Tupčaja.

Mados redaktorė rekomenduoja: kad drabužiai ne gožtų, o leistų asmenybei atsiskleisti

Koks svaigus laisvės pojūtis apima išgijus nuo daiktų kaupimo priklausomybės, atsispyrus besaikio vartojimo pagundai.