5 madingos, bet universalios sezono spalvos

Nors šįmet madingos pavasario spalvos žavi aktyvumu, romantika ar žaismingumu, net ir jas galima vadinti universaliomis. Paslaptis paprasta - atsižvelkite į tendencingą spalvą ir rinkitės švelnesnius ir subtilesnius jos tonus.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Neutralias spalvas greičiausiai be vargo išvardintų dauguma: juoda, balta, smėlio, tamsiai mėlyna, ruda ir kitos. Tačiau neutraliais dažnai galima vadinti ir pastelinius atspalvius, jais galima nuraminti net ir itin ryškias spalvas, pavyzdžiui, skaisčią raudoną ar ultramarino mėlyną. Pateikiame 5 madingas 2016 m. pavasario ir vasaros spalvas, kurias galėsite drąsiai derinti su ryškiaspalviais ar raštuotais drabužiais.

ALYVŲ PILKA

Madingiausiu pavasarį vadinamas purpurinis pilkumas. Tai lyg violetinės ir pilkos mišinys, kuriame dominuoja būtent pastaroji. Garsių mados namų kolekcijose alyvų pilkumo netrūksta, tačiau parduotuvėse jį pamatysite retai. Įprasta pilka ypatinga tuo, kad būdama greta kitos spalvos tarsi įgauna jos atspalvį, todėl madingos alyvų pilkos alternatyva galėtų būti pilkų ir violetinių drabužių deriniai.

Vida Press nuotr.
Paltas "APRANGA", sportiniai bateliai "ALDO", rankinė "MICHAEL MICHAEL KORS", gamintojų ir net-a-porter.com nuotr.

ŠALTOS KAVOS RUSVA

AFP/Scanpix, Vida Press nuotr.

KVARCO ROŽINĖ

RAMI ŽYDRA

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

PERSIKŲ IR KORALŲ ATSPALVIS

Vida Press nuotr.

Naujienų prenumerata

Mada

Beata Tiškevič su mylimuoju tapo žiemos kolekcijos modeliais

Prieš kelias dienas savo pirmąją knygą pristačiusi Beata Tiškevič pirmą kartą mados fotosesijoje pozavo kartu su savo mylimuoju. Charizmatiškoji pora neseniai skaičiavo ir pirmuosius draugystės metus.

I. Prudnikovaitė-Pitrėnė: man priimtiniausias minimalistinis aprangos stilius su lengvo chuliganizmo prieskoniais (2)

Žurnalistės Ž. Kropaitės sesuo pristatė kolekciją, kurios pagrindine žvaigžde tapo Ieva Prudnikovaitė-Pitrėnė.

Jolantos Talaikytės sukurti aksesuarai garsina M.K.Čiurlionio dailę (3)

Jie yra ne tik daili puošmena, bet ir unikali dovana, reprezentuojanti garsiausio visų laikų Lietuvos menininko kūrybą, šalies kultūrą apskritai.

Stilingiausios mados tinklaraštininkės, kurioms – per keturiasdešimt (3)

Noras atrodyti stilingai nepriklauso nuo amžiaus. Tad nieko keisto, kad pasaulyje vis daugėja vidutinio amžiaus mados tinklaraštininkių, kurių stilius įkvepia. Kuo jos skiriasi nuo jaunosios blogerių kartos? Dažniausiai brandesnio amžiaus moterys jau yra atradusios savo stilių, tad nesiblaško, jas sunku sugundyti greitos mados madomis ar drabužiais, kurie joms netinka. Šių tinklaraštininkių stilius sužavės bet kurio amžiaus moterį.

Modernūs stiliaus triukai, kuriuos turėtų žinoti kiekviena madinga moteris (3)

Svarbu ne tik turėti gražių drabužių pilną spintą, bet ir žinoti įvairių gudrybių, kaip juos derinti taip, kad atrodytumėte stilingai ir savitai. „Elle Australia“ pasidalino modernaus stiliaus kūrimo triukais, kuriuos turėtų žinoti kiekviena moteris.

Drabužiai, kurie tiks tiek dieną, tiek vakare

Šventiniu laikotarpiu diena ir naktis tampa nepavaldi laikui. Modernaus miesto moteris renkasi būti stilinga, moteriška ir itin rafinuota bet kuriuo paros metu.

R. Kalinkino kolekcijos pristatymą stebėjo šventiškai pasipuošę žymūs svečiai

Dizaineris Robertas Kalinkinas pristatė žėrinčią žiemai skirtą kolekciją. Kūrėją palaikyti ir pasidžiaugti šventišku mados renginiu susirinko stilingas būrys artimiausių draugų bei klientų.

Kaip „prisijaukinti” pagrindinę 2018-ųjų metų spalvą? (9)

Gruodis ypatingas ne tik dėl Kalėdų laukimo, susitikimų su draugais, šeima bei daugybės dovanų, bet ir dėl to, kad būtent šis mėnuo yra tas, kuomet spalvų institutas „Pantone” paskelbia kitų metų spalvą. Dėmesio, 2018-ųjų spalva – ultra violetinė!

Ponios Almos Adamkienės stilius: rafinuotos elegancijos pamokos (25)

Prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma Adamkienė (90 m.) yra viena stilingiausių visų laikų Lietuvos moterų ir pavyzdys daugeliui, kaip kurti rafinuotą ir elegantišką įvaizdį. Apžvelkime nepriekaištingą jos stilių ir tai, ko galėtumėme iš jo pasimokyti ar netgi pritaikyti savo garderobui.

Mados „Injekcija“: 3 geriausios kolekcijos (FOTO)

Kaip ir kasmet, jaunųjų dizainerių konkurse „Injekcija“ išrinkti geriausi šių metų jaunieji dizaineriai. Trys konkurso laimėtojai turės galimybę savo kolekcijas pristatyti ant didžiausio Baltijos šalyse mados festivalio „Mados infekcija” podiumo. Prizo reikšmė ypatinga dar ir dėl to, kad šiemet lietuviškos mados festivalis vyks jau jubiliejinį, dvidešimtąjį kartą.