Savaitgalį lankytojai plūdo į kalėdines muges Kaune ir Klaipėdoje

Savaitgalį šimtai lankytojų plūdo į „Didžiasias kalėdines muges“ Kaune ir Klaipėdoje.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gruodžio vidurys – pats kalėdinių dovanų apsipirkimo įkarštis. Tačiau šventinių idėjų ieškantys pirkėjai plūsta į jau ne tik į prekybos centrus - tūkstančius šiemet sutraukė mugės.

Šį savaitgalį ypatingo dėmėsio sulaukė Kaune ir Klaipėdoje vykusios „Didžiosios kalėdinės mugės“. Maistą, šventinę atributiką ir madą sujungę renginiai abejingų nepaliko.

Miestų arenose tūkstančiai ieškančiųjų dovanų

Šeštadienį Kauno „Žalgirio arena“ 10-16 laikinosios sostinės gyventojus kvietė atrasti kalėdinių dovanų tarp 200 dalyvių. Tuo tarpu Klaipėdoje veiksmas vyko sekmadienį, kur pasirinkimą žadėjo net 300 prekybininkų.

Čia tądien „Švyturio areną“ nuo pat 10 iki 18 val aplankė tūkstančiai. Abi mugės vyko tik po vieną dieną, todėl norintieji rikiavosi jau nuo pat mugių atidarymo, nes pirmiesiems lankytojams čia jau buvo paruoštos dovanos: ne vienas nemokamas leidinys pasiekė kauniečių ir klaipėdiečių rankas.

Pasak prekybininkų, vietų čia sunku jau buvo įsigyti prieš porą mėnesių.

Visus ieškančius dovanų pritraukė idėją viską atrasti vienoje vietoje. Stileivų laukė ir speciali mados zona „Design for life“.

8 miestų projektas

„Didžioji kalėdinė mugė“ - organizatorių festivus.lt 8 miestų projektas. Koncentruotos tematikos renginiai savo kelionę pradėjo jau gruodžio 9 dieną Vilniuje, LITEXPO, gruodžio 10 lankėsi Marijampolėje bei Šiauliuose, gruodžio 16 dieną aplankė Uteną bei Kauną, gruodžio 17 sukvietė Klaipėdą ir Jonavą.

Paskutinė mugė laukia alytiškių – pas juos nemokamas renginys atkeliaus gruodžio 23-ąją. Prieš pat šv. Kūčias lankytojai bus nuo 10 iki 17 val bus kviečiamį į Alytaus areną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Operos psichoterapija: siūlome išbandyti

Ekskursija po Vilnių istoriniais operos keliais, susitikimai su solistais, būsimų premjerų ir gastrolių pristatymai – visa tai gegužės 4-13 dienomis vilniečių lauks Europos operos dienų nemokamų renginių programoje.

MO muziejus paskelbė atidarymo datą

Šiandien MO muziejus atskleidė, kad naujasis modernaus ir šiuolaikinio meno muziejus atsidarys šių metų spalio 18 dieną, o atidarymo programa kvies visus vienytis ir kurti muziejų drauge.

Kokia žada būti „Karmen“ naujokės Mikaela?

Gegužės 3 d. Georges Bizet operoje „Karmen“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre debiutuos nauja Mikaela – šių metų operos solistų stažuotojų programos dalyvė Simona Liamo.

Vilniaus mažajame teatre kurianti režisierė: šiuo spektakliu norisi suprasti šalia esančių žmonių vertingumą

Vilniaus mažasis teatras rengiasi dar vienai sezono premjerai „Manno laimė“ pagal Thomo Manno noveles. Tai bus spektaklis pagal vokiečių rašytojo ir kritiko, Nobelio literatūros premijos laureato Thomo Manno noveles.

50-metį minintis aktorius Juozas Gaižauskas: dovanas dalinsiu aš

„Aš esu laimingas tada, kai darau tai, kas man patinka: dirbu, kuriu, įgyvendinu savo sumanymus, kai pildosi mano svajonės“, - sako aktorius Juozas Gaižauskas.

Kino klasikos vakaruose – Johno Cassaveteso „komedija apie gyvenimą, mirtį ir laisvę“

Kino klasika tebėra aktuali šių dienų žiūrovams. Tai patvirtina „Skalvijos“ kino centras, sekmadienio vakarais rengiantis kino klasikos seansus.

Gegužę Vilniuje – Estijos nacionalinės operos gastrolės

Svečiai iš Talino lietuvius nutarė pradžiuginti Richardo Wagnerio opera „Tanhoizeris“, žymiausiu estų nacionaliniu baletu „Goblinas“ ir šiuolaikinio šokio pastatymu „Geismų tramvajus“.

Mados vakarėlyje linksminosi pavasariškai pasipuošusios viešnios

Mada besidominčios tinklaraštininkės ir influencerės apžiūrėjo su žymiąja Cindy Crawford bendradarbiaujančio prekių ženklo naujojo sezono kolekciją.

70-metį sutinkantis baritonas E. Vasilevskis: viskas būtų gerai, jeigu ne... Figaro

Gražų jubiliejų šiomis dienomis švęsiantis operos solistas Eugenijus Vasilevskis per 33 darbo metus Lietuvos operos ir baleto teatre sukūrė daugybę išskirtinių ir publikos dėmesį bei simpatijas pelniusių pagrindinių baritono vaidmenų.

Baigėsi pirmasis tarptautinis Kanų festivalis, skirtas pagerbti serialų aktoriams bei kūrėjams (FOTO)

Pirmą kartą Kanuose vykęs festivalis „Canneseries“ subūrė serialų aktorius bei kūrybines komandas iš viso pasaulio.