Savaitgalį lankytojai plūdo į kalėdines muges Kaune ir Klaipėdoje

Savaitgalį šimtai lankytojų plūdo į „Didžiasias kalėdines muges“ Kaune ir Klaipėdoje.
© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Gruodžio vidurys – pats kalėdinių dovanų apsipirkimo įkarštis. Tačiau šventinių idėjų ieškantys pirkėjai plūsta į jau ne tik į prekybos centrus - tūkstančius šiemet sutraukė mugės.

Šį savaitgalį ypatingo dėmėsio sulaukė Kaune ir Klaipėdoje vykusios „Didžiosios kalėdinės mugės“. Maistą, šventinę atributiką ir madą sujungę renginiai abejingų nepaliko.

Miestų arenose tūkstančiai ieškančiųjų dovanų

Šeštadienį Kauno „Žalgirio arena“ 10-16 laikinosios sostinės gyventojus kvietė atrasti kalėdinių dovanų tarp 200 dalyvių. Tuo tarpu Klaipėdoje veiksmas vyko sekmadienį, kur pasirinkimą žadėjo net 300 prekybininkų.

Čia tądien „Švyturio areną“ nuo pat 10 iki 18 val aplankė tūkstančiai. Abi mugės vyko tik po vieną dieną, todėl norintieji rikiavosi jau nuo pat mugių atidarymo, nes pirmiesiems lankytojams čia jau buvo paruoštos dovanos: ne vienas nemokamas leidinys pasiekė kauniečių ir klaipėdiečių rankas.

Pasak prekybininkų, vietų čia sunku jau buvo įsigyti prieš porą mėnesių.

Visus ieškančius dovanų pritraukė idėją viską atrasti vienoje vietoje. Stileivų laukė ir speciali mados zona „Design for life“.

8 miestų projektas

„Didžioji kalėdinė mugė“ - organizatorių festivus.lt 8 miestų projektas. Koncentruotos tematikos renginiai savo kelionę pradėjo jau gruodžio 9 dieną Vilniuje, LITEXPO, gruodžio 10 lankėsi Marijampolėje bei Šiauliuose, gruodžio 16 dieną aplankė Uteną bei Kauną, gruodžio 17 sukvietė Klaipėdą ir Jonavą.

Paskutinė mugė laukia alytiškių – pas juos nemokamas renginys atkeliaus gruodžio 23-ąją. Prieš pat šv. Kūčias lankytojai bus nuo 10 iki 17 val bus kviečiamį į Alytaus areną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Laisvalaikis

Tenoras Tomas Pavilionis iškeliauja į festivalį

Solistas Tomas Pavilionis po debiuto Vincenzo Bellini operoje „Kapulečiai ir Montekiai“ iškeliaus į Krasnojarską, kur dalyvaus šiame Rusijos mieste gimusio ir užaugusio Dmitrijaus Chvorostovskio atminimui skirtame operos festivalyje.

Lietuvos 100-metį švęskime skambiai, aktyviai ir skaniai

„Kuo ypatingas 100-metis? Kodėl jį reikia švęsti?“ – artėjančios Vasario 16-osios renginius pristatė programos koordinatorė Neringa Vaisbrodė.

Jaunimo teatras ruošiasi pirmai 2018 metų premjerai

Sausio 20 ir 21 dienomis įvyks danų režisierės ir dailininkės Kirsten Dehlholm spektaklio „Broliai Liūtaširdžiai“ pagal Astridos Lindgren knygą premjera.

Stintapūkio organizatoriai kviečia pasigėrėti ir išskirtinėmis ledo skulptūromis Nidoje

Neringoje šiuo metu, turbūt, šilčiau nei bet kuriame kitame Lietuvos mieste, tačiau tai netrukdo išskirtinėms ledo skulptūroms susiformuoti. Jau ne pirmą kartą Nidos Purvynės gatvės krantinėje esantis suoliukas tampa labiausiai aptarinėjamu Lietuvos suolu. Ir ne be reikalo- ant jo susiformavusios ledo skulptūros tikrai išskirtinės!

Dokumentinis filmas žengia vokiškų šaknų turinčios močiutės pėdsakais

Trečiadienio vakarą, sausio 10-ąją, „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre Vilniuje įvyko išankstinė dokumentinio filmo „Močiute, Guten Tag!“ premjera. Naujo lieutuviško filmo premjeroje dalyvavo ne tik kūrybinė filmo komanda su režisierių duetu – seserimis Jūratė ir Vilma Samulionytėmis, priešakyje, bet ir būrys kviestinių svečių.

Dvi realybės. Ką galėjau ir ko nepadariau Kuboje (1)

Kai manęs paklausia, ar norėčiau ten grįžti, atsakau – ne. Pradedu kalbėti apie tai, kad visiškai nepasiilgau pasaulio, kurį dar prisimenu iš vaikystės, tuščių lentynų parduotuvėse ir neturėjimo galimybės rinktis. Vis dėlto bėgančios dienos kartėlį nusineša į užmarštį, atgal grąžina Kubos spalvas, kvapus ir garsus. O tai juk ir yra tikrieji prisiminimai, argi ne?

Lietuvių dirigento darbas Miunchene susilaukė puikių įvertinimų (1)

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro muzikos vadovas Robertas Šervenikas – dažnas svečias Miunchene, kur Bavarijos valstybinėje operoje diriguoja baleto spektaklius “Žizel”, “Romeo ir Džuljeta” bei “Ana Karenina”. Pastarojo baleto premjera Vokietijoje buvo pristatyta 2017 m. lapkritį.

Unikalaus balso šarmingoji portugalė Viviane sudrebins širdis

Vasario mėnesį publikos pageidavimu į Lietuvą jau trečią kartą atvyksta portugalų dainininkė Viviane, pakviesianti pasinerti į pietietiškos sielos šėlsmą bei melancholiją.

Trolių mumių filosofija lėlių teatre

„Pasaulis kupinas keistų dalykų tiems, kurie juos pastebi“, žymiausią suomių vaikų rašytoją Tove‘ę Jansson cituoja Lietuvos lėlių teatro kūrėja Gintarė Radvilavičiūtė.

Vilniuje dainuos tenoras iš Gruzijos

Šią savaitę į Vilnių atvyksta žymus gruzinų tenoras Otaras Jorjikia. Sausio 6 d. „Bohemos“ spektaklyje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre jis atliks Rudolfo, o sausio 11 d. „Traviatoje“ – Alfredo partijas.