Kaip išsirinkti tinkamiausius roletus virtuvei?

Virtuvė – tai erdvė, kurioje praleidžiame kone daugiausia laiko. Čia gaminame pusryčius, vakarieniaujame kartu su šeima ar užsukusiais svečiais. Šioje intensyvioje namų zonoje svarbu, kad ne tik baldai, bet ir kiti elementai būtų atsparūs mechaniniams įbrėžimams, drėgmei ar purvui. Tad svarstant, kuriuos langų uždengimus pasirinkti virtuvei, specialistai pataria rinktis roletus. Toliau pateiksime naudingus patarimus, kaip išsirinkti ritinines užuolaidas, ir kuo šios yra ypatingos.

Roletų privalumai

 

Roletai – universalus langų uždengimo būdas, tinkantis bene visose namų patalpose. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia sukurti ne tik stilingus, bet ir funkcionalius gaminius. Dėl to šiuolaikinės ritininės užuolaidos pasižymi:


●     atsparumu dulkėms ir saulės spinduliams;

●     efektyvia šviesos kontrole;

●     energijos taupymu.


Aukštos kokybės audiniai užtikrina ilgaamžiškumą, nes yra atsparūs saulės spinduliams ir laikui bėgant neišblunka. Platus audinių pasirinkimas užtikrina roletų universalumą. Dėl to šios langų uždangos vaikų kambaryje gali suteikti žaismingumo, miegamajame – privatumo, svetainėje – gyvybės, virtuvėje ir vonioje – funkcionalumo.


Domus Lumina
Domus Lumina
Organizatorių archyvas

Vieni iš langų uždengimų gamintojų „Domus Lumina“ pristatė naują „Fabric Box“ katalogą, kuriame atsispindi visos naujausios modernių namų tendencijos. Kataloge galima išvysti, kaip susijungia ryškios spalvos, prabangūs audiniai ir praktiškos detalės. Tokiu būdu užtikrinamas tvarumas, energijos taupymas, modernios valdymo sistemos ir pritaikymas visoms namų erdvėms.


Kaip išsirinkti roletus virtuvei?


Kaip ir ieškant virtuvės baldų, taip ir roletų, svarbu įvertinti skirtingus aspektus. Rinkdamiesi universalius roletus, turėkite omenyje, kad ši namų zona – intensyvi. Dėl to patariama įvertinti šiuos kriterijus:


●     Spalvas ir raštus. Priklausomai nuo norimo interjero stiliaus, skirsis ir roletų spalvos bei tekstūros. Jeigu norite, kad ritininės užuolaidos taptų funkcionalia virtuvės dekoracija, rinkitės įmantrių detalių, išskirtinio dizaino gaminius. Kitu atveju, jeigu norite, kad langų uždangos harmoningai įsilietų į interjerą, pasirinkite neutralių spalvų gaminius.


●     Funkcines savybes. Ieškant tinkamo audinio svarbu atsižvelgti ne tik į spalvas ir tekstūras, bet ir į funkcionalumą. Įsitikinkite, kad išskirtinio dizaino audiniai pasižymėtų vandeniui ir ugniai atspariomis savybėmis. Šios užtikrins lengvą gaminių priežiūrą bei ilgaamžiškumą.


●     Valdymo galimybes. Šiuolaikinius roletus galima valdyti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. Norėdami išsirinkti patogiausią valdymo būdą, įvertinkite asmeninius įpročius ir atsižvelkite į šeimos narių amžių. Jeigu namuose auga mažamečiai vaikai ar planuojamas šeimos pagausėjimas, rekomenduojama rinktis automatinį roletų valdymą.


Domus Lumina
Domus Lumina
Organizatorių archyvas

Taigi, tai vieni iš svarbiausių kriterijų, lemiančių ritininių užuolaidų pasirinkimą virtuvei. Svarbiausia, kad audinys būtų ne tik stilingas, bet ir praktiškas. Aukštos kokybės, išskirtiniai audiniai užtikrins ilgaamžiškumą. Žinoma, tam įtakos turi ir priežiūra.


Akivaizdu, priežasčių, kodėl verta įsigyti roletus – daug. Šie ne tik taupo erdvę, bet ir neleidžia kauptis dulkėms, nes audinys susisuka viršuje esančioje kasetėje. Šie langų uždengimai puikiai tinka moderniose virtuvėse, kuriose norima išvengti daiktų pertekliaus ir išlaikyti harmoniją. Svarbiausia atsižvelgti į patalpos dydį, interjero stilių, langų matmenis ir jų kiekį. Atsižvelgę į minėtus patarimus, galėsite įsigyti tinkamiausius roletus savo virtuvei.

Užsakymo nr.: PT_79782

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis