Manto Wizzard velykinis pyragas

Mantas Wizard visuomet laukia ne tik Velykų, bet ir paties pavasario.

Tai mėgstamiausias artisto metų laikas. „Dienos ima ilgėti, viskas sužaliuoja, dievinu tą pavasarinę gaivą. Tad neišvengiamai ir Velykos tampa gražiausia pavasario švente. Visada pavasarį išsikuopiu namus ir spintas, be gailesčio atsisveikinu su nedėvimais rūbais, nenaudojamais daiktais. Perstatau baldus, pakeičiu interjero detales. Norisi švaros ir gaivos ne tik už lango, bet ir namie. Visada įsigyju žalių augalų. Taip pat mėgstu įvairias interjero detales ir smulkmenas: žvakides, namų kvapus. Nors labai žaviuosi minimalizmu, man jo pasiekti kol kas nepavyksta, tad namai kupini įvairių man patinkančių detalių“, – pavasariniais džiaugsmais ir darbais dalijosi Mantas. 


M. Wizard sakė, kad jam visuomet labai gera leisti laiką su šeima. Tad būtent ir Velykas jis vertinantis dėl to, jog jos ir yra tas prasmingas pavasario laikas, kai visi artimieji susirenka draugėn. Nuo vaikystės artistas pamena smagius šeimos susibūrimus, margučių dažymą, pasiruošimą šventiniam rytui.


Žinomas vyras sako, kad jo mėgstamiausias šventinis skanėstas yra biskvitas su obuoliais. Mantas dalinasi šio saldėsio receptu su skaitytojais.


Reikės:


1 stiklinės miltų,

1 stiklinės cukraus,

4 kiaušinių.


Gaminame


Cukrų su kiaušiniais reikėtų išplakti iki putų, tada suberti miltus. Tešlą supylus į skardą ant viršaus reikėtų uždėti keletą skiltelių obuolių, apibarstytų cinamonu ir cukrumi. Reikėtų pyragą kepti orkaitėje, kol jis pakyla ir gražiai pagelsta.


„Tai paprastas, bet labai skanus pyragas, puikiai tinkantis Velykų šventei”, – šypsosi M. Wizard.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis