Modelis ir maisto tinklaraštininkė Julija Steponavičiūtė kviečia į bendrą vakarienę

Svečiai galės ne tik gaminti kartu su J. Steponavičiūte, be ir daugiau sužinoti apie maisto gaminimą.

Geriausios idėjos visuomet virsta realybe – nesvarbu, ar tai iš aistros gaminimui atsiradęs tinklaraštis, puikiu patiekalu tapęs receptas ar net kūrybiška mintis suburti kulinarija besidominčius žmones, kurie ieško naujų, neįprastų būdų pasisemti įkvėpimo.

Asmeninio albumo nuotr.

Dėl to modelis bei maisto gamybos tinklaraščio “KitchenJulie” autorė Julija Steponavičiūtė pristato naujausią savo projektą – bendrą “KitchenJulie” vakarienę “Demoroom” erdvėje. Jos metu, spalio 20 d., svečiai galės ne tik gaminti kartu su J. Steponavičiūte ir daugiau sužinoti apie maisto gaminimą, bet ir atsipalaiduoti bei iš naujo patirti gaminimo, lėto gyvenimo būdo malonumą.

Asmeninio albumo nuotr.

“Norisi suburti žmones, kurie vertina kokybišką gyvenimo būdą, nori daugiau sužinoti apie sveiką ir skanų maistą, daugiau laiko skirti sau ir tiesiog bent trumpam atsitraukti nuo įtempto gyvenimo ritmo”, - pasakoja J. Steponavičiūtė. Jos teigimu, bendros vakarienės koncepcija neįpareigoja gaminti kartu (maisto gaminimui vadovaus ir apie jį pasakos pati idėjos autorė), bet skatina daugiau sužinoti apie maistą, apie jį kalbėtis, drąsiai klausti ir jaustis kaip namuose.

Kiekvienas renginio svečias sulauks ne tik vakarienės, bet ir pilnos jos programos su receptais, jeigu norėtųsi patiekalus pabandyti pasigaminti ir namuose.

Asmeninio albumo nuotr.

Dar daugiau informacijos rasite KitchenJulie tinklaraštyje, pirmuosius bilietus galima įsigyti el. paštu kitchenjulie.info@gmail.com arba parašant žinutę KitchenJulie facebook paskyroje, nuoroda - facebook.com/kitchenJulieBlog.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis