R. Valeikis padovanojo A. Valentaitei šunį

Rimas Valeikis įsitikinęs, kad tokioms vienišoms gražuolėms kaip Asta Valentaitė būtinai reikia turėti ką nors, prie ko prisiglaudusios jos galėtų išsiverkti. O tam, anot jo, kur kas geriau nei šilkinės pagalvėlės tinka šuo.

Pristatydami laidą „Idėjos namams“ dailininkas Rimas Valeikis ir laidos vedėja Birutė Lavickienė įrengė 4 improvizuotus garsių žmonių interjero kampelius. Vieną jų – Astos Valentaitės – Rimas papuošė ant sienos nupieštu be galo mielu šuneliu geromis akimis.


Kodėl būtent šuo?

„Tokiame išpuoselėtame interjere kaip Astos Valentaitės gyvas šuo neįsivaizduojamas. Juk jis kelia netvarką, seilėjasi, šeriasi. Be to, reikalauja dėmesio, jį reikia vedžioti, o tokie aktyvūs žmonės kaip Asta negalėtų sau to leisti. Todėl nutariau jai sukurti kampelį su nupieštu šunimi“, – paaiškino Rimas. Jis įsitikinęs, kad vienišoms gražuolėms retkarčiais reikia išsiverkti, o šuo, nors ir nupieštas, tokiais atvejais kur kas geresnė paguoda nei šilkinės pagalvėlės. Ir pridūrė, kad šuns draugija turėtų apsaugoti Astą nuo atsitiktinių santykių.

Susirinkusieji galėjo išvysti dar trijų žinomų žmonių interjerų kampelius – juos laidos kūrėjai sukompanavo iš SBA baldų, bandydami kuo tiksliau atsipindėti tikrųjų interjerų stilių ir dvasią.

Dailininkės Indros Marcinkevičienės interjerą Rimas Valeikis praturtino pieštu toršeru, dizainerės Julijos Janulaitytės kampelyje akį traukė ryškiaspalvių gėlių puokštė, verslininką Žilviną Grigaitį reprezentavo daugybė žavių smulkmenėlių ir šampano taurėmis nukrautas stalas, o Astos Valentaitės interjeras dvelkė rafinuota elegancija.

Improvizacijos dizainerės Julijos Janulaitytės interjero tema

(Iš kairės į dešinę) Verslininko Žilvino Grigaičio ir dailininkės Indros Marcinkevičienės interjero kampeliai

Šie žmonės yra pirmieji, įsileidę laidos „Idėjos namams“ kūrėjus į savo namus. Vieni tai darė noriau, pas kitus reikėjo belstis ilgiau, tačiau rezultatas turėtų nudžiuginti visus žiūrovus – interjerai yra labai skirtingi, originalūs ir tikrai verti išskirtinio dėmesio.

Antroji laidos dalis – improvizacijos pristatyto interjero tema. SBA baldų salone Ukmergės gatvėje šioms improvizacijos bus skirtas atskiras kambarys. Jame laidos kūrėjai iš SBA baldų bandys sukurti panašios stilistikos kambarį kaip ką tik kalbinto herojaus. Ekspoziciją galės aplankyti visi norintys. O kartu nusičiupti idėjų ir savo namams.

Nenusiminkit, jei ko nors įsigyti neįstengiat – paprašykit Rimo Valeikio, gal nupieš?

Laidos kūrėjos Lavija Šurnaitė-Kairienė ir Birutė Lavickienė


Laida „Idėjos namams“ bus rodoma per „Lietuvos ryto televiziją“, sekmadieniais 20 val.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis