Ilgus vakarus prieš šventes išnaudokite rankdarbiams. 6 idėjos

„Ką veikti?“ Kad šis mažųjų klausimas prieš pat šventes neišvestų iš proto – veikite kartu. Jūs darykite savo darbelius, o jie – savo. Idėjų pakaks visiems.

Kojinės viliokės

Yra tikimybė, kad Kalėdų Senelis, išvydęs štai tokias gražias, stilingas kojines, iki viršaus pripildys jas dovanų.

Originali žiemos švenčių puošmena trauks visų akį. Dovanų kojinių, pasiūtų iš gražaus smulkiai marginto ir tarpusavy derančio audinio, kompozicija tikrai labai graži. Pasiūkite daugiau – turėsite į ką sudėti draugams skirtas dovanas.

Netikėčiausi linkėjimai

Kai aplanko gera mintis, ją reikia tučtuojau užrašyti. Ypač linkėjimus, pačius gražiausius ir netikėčiausius. Pavyzdžiui, „Močiute, linkiu, kad niekada nesirgtum“ arba „Močiute, kad tavo vištų nepjautų šeškai...“

Tam turi būti po ranka paruoštas popieriaus lapas. Kai visos šeimynos linkėjimai mylimai močiutei bus užrašyti, tereikės pritvirtinti virvelę, nupiešti ar priklijuoti vieną kitą snaigę ir padovanoti. Ji daug daug kartų skaitys šiuos linkėjimus...

Jei megztinis nebemadingas

Pasiūkite iš jo gražių eglutės žaisliukų: širdelę, ant šios dar išsiuvinėkite brangaus žmogaus vardą, eglutę – draugei, kuriosvardas Eglė, arba originalų dovanų maišelį.


Degantis sniegas

Kai išeisite į lauką dūkti, nulipdykite iš sniego tvirtovę žibintui padėti. Vakare jį uždekite ir įkelkite į tvirtovės vidų.

Kaip tik tokį žibintą vaikai lipdo mažųjų pamėgtoje J. Wieslander knygoje „Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos“.

Medeliui kieme

O kaip papuošti kieme stovintį Kalėdų medelį, kad vėjas tų puošmenų nesudaužytų ir jos nuo sniego neištižtų? Padarykite iš siūlų keletą burbulų.

Baltų arba kokių tik širdis geidžia – tegul sau linguojasi vėjyje. Dar sušaldykite keletą širdelės ar kitokių formų žaisliukų. Kol vanduo formelėse neužšalęs, įspauskite rafijos kilputę.

Mikliems pirštukams

Atvirukas iš popieriaus ir audinio – paprastas, tačiau labai mielas, nes pagamintas rankomis. Tas, kuris jį darė, apie jus galvojo, stengėsi sukurti gražų. Labiausiai tokias dovanas vertina ir pagirti už tai moka močiutės.

Popierinė eglutė – smagus rankdarbis vyresniems vaikams. Duokite jiems medinį iešmelį (tokių turbūt turite virtuvėje), tuščią skardinę ir popieriaus. Kol atžalos darbuosis, galėsite ramiai sau siūti tą kojinę viliokę ir apie dovanas svajoti...

 

Daugiau šventinių idėjų namams, Kalėdų stalui, dovanų artimiesiems ir kitų švenčių malonumų rasite gruodžio mėnesio žurnalo „Moteris“ priede „Moteris namuose“. Šis 48 psl. leidinys – tai kalėdinė dovana Jums!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis