Namų aromatai ne tik kuria nuotaiką, bet ir tampa interjero detale

Dažnai vartome gražiausius namų interjero žurnalus, regime vieną už kitą gražesnes nuotraukas. Tačiau nei viena fotografija nepapasakos aromato, kuris tvyro kiekvieno iš mūsų namuose, neatskleis paslapties, kaip kvapas keičia erdvę ir interjerą. Pavyzdžiui, aštrus cinamonas pripildo kambarius šilumos natomis, figų lapai atveria duris kūrybai...

L'Occitane nuotr.
„L‘Occitane“ ilgai ieškojo spalvų ir aromatų skambesio, kad sukurtų nepriekaištingą namų kvapų asortimentą, ir panaudojo tai, kas geriausia – levandas, verbenų lapus, figas, ambrą ir cinamoną... Šie Provanso kvapai pakylėja, nes aromatai paliečia ne tik namų sienas, bet suvirpina ir mūsų giliausias sielos stygas. Kiekvienas iš mūsų galime sukurti namuose jaukumą ir šventinę nuotaiką. Ne visada reikia nuolat žydinčių gėlių ar gardžiai kvepiančių pyragų. Užtenka tik subtilaus „L‘Occitane“ prisilietimo, kad namai būtų kvapni ir jauki oazė.Ypatingas ir savitas kiekvienų namų kvapas – tarsi paskutinis akcentas kuriant namų ar biuro interjerą.

L'Occitane nuotr.
Patalpų kvėpiklis gali ne tik skleisti malonų aromatą, bet ir būti stilinga namų detalė. „L‘Occitane“ salonuose rasite visą kolekciją, skirtą namų kvėpinimui. Šventinėje dėžutėje - elegantiško stiklo indelis ir bambukinės lazdelės.

*
*
L'Occitane nuotr.
Taip pat namų kvėpinimui „L’Occitane“ siūlo dailučius buteliukus su pompelėmis. Purkšdami patalynę, pagalvėles, užuolaidas, piešite kvapų paveikslą savo namuose. Kvėpinkite kambarius kaip tai daro prancūzai ir kurkite kiekviename kampelyje vis kitokį kvapų interjerą, būkite kūrėjais ir žaiskite su aromatų spalvomis, derinkite jų atspalvius. Atraskite žydinčias bijūnų puokštes, spygliuočių mišką ar beribę levandų jūrą.

L'Occitane nuotr.
O kartais, siekdami sukurti savitą, ypatingą namų aromatą, tereikia uždegti kvepiančią žvakę. Išsirinkite savo namų nuotaiką ir įsileiskite kalėdinę dvasią į namus. Tegul su ja ateina kažkas naujo, paslaptingo ir jaukaus...

L'Occitane nuotr.
„L‘Occitane“ kvapiose žvakėse rasite saldaus cinamono ir gaivaus Viduržemio saulės nubučiuoto apelsino duetą; ką tik nuskintų vaisių kvapą; lelijų, pakalnučių, sausmedžių bei magnolijos natas; subtilius gėlių ir džiovintų vaisių, medaus bei vanilės aromatus; pušų spyglių, persikų ir cinamono kvapų natas, kurios švelniai susimaišo primindamos malonius žiemos vakarus prie židinio..

*
*
L'Occitane nuotr.
.Aromatai namuose tarsi seka jūsų istoriją. Perteikia jūsų mintis, emocijas ir nuotaiką. Išsirinkite kvapą, kuris jus atskleidžia ir pakylėja. Išsirinkite savo namų nuotaiką ir įsileiskite gaivų Provanso vėją į savo namus.

L'Occitane nuotr.
Šv. Kalėdų proga dovanokite artimiesiems grožį, dovanokite „L'Occitane“.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite namų kvėpiklį su pompele!

Parengė Laura Laurinaitytė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis