Kaip sukurti namuose ir sode vasarišką nuotaiką

Naujausiame, gegužės mėnesio žurnale „Mano namai“ - apie tai, kaip namuose sukurti gaivią, vasarišką, šiltą nuotaiką. O turintiems sodus - patarimai, kokius sodinti augalus, kad jie savo žiedais jus džiugintų kuo ilgesnį laiką.

Žurnalas "Mano namai"

INTERJERAS/GEROS IDĖJOS
Butas po rekonstrukcijos: patogi ir spalvinga erdvė
Projektuodamos erdvų butą, įrengtą naujos statybos name viename sostinės daugiabučių rajone, interjero dizainerės stengėsi gyvenamąją erdvę perdaryti ne tik jaukią, spalvingą ir estetišką, bet ir patogią gyventi keturių asmenų šeimai.

Lakoniškame interjere – gamtos motyvų užuominos
Naujų jaunos vilniečių šeimos namų interjerą projektavusi architektė pagyvino subtiliomis gamtinių motyvų užuominomis, tarsi susiejančiomis namo vidinę erdvę ir jį supančią aplinką.

Netikėtumo efektas
Šių namų interjero stilius – nebijantiems gyventi kitokioje – žaismingoje, lengvos ironijos ir net šiek tiek šokiruojančioje aplinkoje. Didelė dviejų aukštų erdvė dekoruota ryškiais kontrastingų spalvų deriniais, išraiškinga geometrinių raštų ritmika.

PASIDARYK PATS
Originalu – nebūtinai brangu!
Pufas – toks nedidelis baldelis, bet ir stilingas, ir naudingas, ir nedidelių permainų poreikį puikiai tenkinantis. O smagiausia, kad patiems jį pasidaryti visai realu.

Žurnalas "Mano namai"
DAIKTAI IR STILIUS
3 svetainės: žingsnis iki vasaros
Žurnalas "Mano namai"
Įsibėgėjant pavasariui stengiamės kuo plačiau atverti langus, į namus įleisti kuo daugiau šviesos, spalvų, gyvybės. Trys skirtingi svetainių pavyzdžiai ir baldų bei aksesuarų pasiūlymai, kaip pagrindiniame namų kambaryje sukurti gaivią, vasarišką, šiltą nuotaiką.

PIRKĖJO GIDAS
Išlankstyti, ažūriniai, vieliniai
Staliukai-laikraštinės
Vazos daugiažiedės
Pakabinamieji vazonai
Poilsio kampeliui balkone
Padažinės

GĖLĖTI NAMAI
Jaukus gėlynas balkone

Žurnalas "Mano namai"
SEZONO AKTUALIJA
Gegužė: žydėjimo svaigulys
Pavasaris įsibėgėja, ir botanikės Teresės Jokšienės sode vis daugiau augalų apsipila žiedais. Renkantis gėles, kurios žydės gegužę, Teresė pataria negailėti sode spalvų – juk po žiemos jomis dar nepasisotinome.

Žurnalas "Mano namai"
NAMŲ VIRTUVĖ
Sojų padažas: skirtas sustiprinti skonį
Be sojų padažo sunku įsivaizduoti... ne, ne kinų ar japonų virtuvės valgius, o mums gerokai įprastesnius, kasdienius. Juk naudojame jį ne tik ruošdami Rytų ar Pietryčių Azijos patiekalus (juose sojų padažas – privalomas komponentas), bet gardiname salotas,
marinuojame mėsą...

Mmm... Skanu!

Žurnalas "Mano namai"

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis