Pradedame vasaros sezoną ir kviečiame tvarkytis sodyboje bei iškylauti

Naujausias žurnalo „Mano namai“ numeris atidaro vasaros sezoną. Čia - ir sodyba prie ežero, ir net 3 terasos, ir birželio sodo tvarkymas. O kur dar vaišės iškyloms!

Žurnalas "Mano namai"
INTERJERAS/GEROS IDĖJOS
Stiliaus ir spalvų žaidimai

Senos statybos name esančiame dviejų kambarių bute modernaus dizaino interjero detalės derinamos su architektūriniu palikimu bei rankomis pagamintais aksesuarais, o interjeras stebina stiliaus ir spalvų akibrokštais.

Žurnalas "Mano namai"
Miesto ritmu
Aštuntajame aukšte įrengtame bute, kur pro langus kaip ant delno matyti visa Vilniaus panorama, nesustojantį miesto ritmą atkartoja fototapetai su miesto vaizdais, dinamiški ornamentai bei užrašai, ritmiškos geometrizuotos figūros ir skirtingų faktūrų dermė.

PIRKĖJO GIDAS
Drugelių DECO
Poilsio krėslai
Lauko žibintai
Salotų indai ir įrankiai

VASARA UŽMIESTYJE
Kaimo sodyba: išdailinta, bet santūri

Šalia gražaus Dzūkijos ežero vos prieš metus įrengtos rąstinės sodybos interjere sukurta praktiška ir santūri, artima lietuviškam kaimui aplinka, tačiau padailinta švelnesniais atspalviais, grakštesniais baldais ir dekoratyviais aksesuarais.

Žurnalas "Mano namai"
DIZAINO PAMOKOS
Langų dekoras: nebijokite eksperimentuoti

Užuolaidos namams suteikia ne tik jaukumo, bet ir vienokį ar kitokį stilistinį atspalvį. Kaip jomis dekoruoti langus, kad interjeras atrodytų harmoningai, o drauge originaliai, pataria architektė Asta Puolienė.

DAIKTAI IR STILIUS
3 terasos: pietūs lauke

Sezonas atidarytas – dabar jau galime pusryčiauti, pietauti, vakarieniauti, priimti svečius, rengti pobūvius savo jaukioje vasaros svetainėje, įrengtoje dengtoje ar atviroje terasoje prie namo arba tiesiog jaukiame sodo kampelyje.

SEZONO AKTUALIJOS
Kitoks nei pernai!
15 idėjų, kaip atnaujinti poilsio kampelį lauke

GĖLĖTI NAMAI
Birželio sodas: daug šviesos ir spalvų...

Šis mėnuo pats nuostabiausias augalų mėgėjams. Botanikės Teresės Jokšienės sode augalai tiesiog varžosi – kas greičiau užaugs, kas gausiau sužydės.

Žurnalas "Mano namai"
NAMŲ VIRTUVĖ
Iškylos malonumas – gardžios vaišės

Natūrali atranka
Vasarą mūsų organizmas maistą sau atsirenka pats savaime – atsisako riebių, kaloringų produktų, ima norėti lengvų patiekalų, vėsesnių ir su daug žalumynų. Taigi mūsų valgiaraštyje atsiranda vis daugiau salotų.

Žurnalas "Mano namai"
Burnoje tirpstantis orinis vyniotinis

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis