Idėjos, kaip nestandartinėje palėpėje įrengti poilsio zoną, miegamąjį, vonią

Kaip sutvarkyti nestandartinę palėpės erdvę, gėlynų priežiūra liepą, gidas, kokį maistą galima paruošti ant ugnies - tai tik kelios temos, kurias skaitytojams siūlo naujausias žurnalo „Mano namai“ numeris. Jau prekyboje!

Žurnalas "Mano namai"
INTERJERAS/ GEROS IDĖJOS
Šiuolaikiška klasika: estetinis ir funkcinis komfortas
Prestižiniame sostinės rajone pastatytame sublokuotame name butui dekoruoti dizainerė pasirinko šiuolaikiškos klasikos stilistiką, pabrėžiančią namų stabilumo ir saugumo pojūtį bei suteikiančią estetinį ir funkcinį komfortą.

Žurnalas "Mano namai"
Minimalizmo principas: santūru, bet jauku
Dviejų aukštų namas buvo projektuojamas pagal minimalizmo principus. Tačiau projekto architektė interjerui suteikė gyvybingumo ir savitumo, priderinusi neįprastų šiam stiliui elementų – skirtingų faktūrų, spalvinių akcentų, originalių ir žaismingų dekoro objektų.

PIRKĖJO GIDAS
Gyvulių ūkis
Patogūs šezlongai
Pinti krepšiai
Kepsninių atributai

DAIKTAI IR STILIUS
3 palėpės: poilsio zona, miegamasis, vonia
Nestandartinėje palėpės erdvėje visada juntama jauki, nerūpestinga, romantiška, šiek tiek bohemiška atmosfera, kad ir kokios paskirties kambarį čia įrengsite: laisvalaikio zoną, miegamąjį ar vonią...

Žurnalas "Moteris"
PRAKTIŠKI SPRENDIMAI
12 būdų sukurti intrigą mansardoje
Mansardoje nėra stačiakampių kambarių monotonijos, o sudėtinga erdvių konfigūracija ir skatina, ir verčia kurti nestandartinį interjerą.

Žurnalas "Mano namai"
VASARA UŽMIESTYJE
Užmiesčio sodybos vizija tapo realybe
Ant gražaus Aukštaitijos ežero kranto projektuodami, įrengdami ir dekoruodami sodybą, šeimininkai pasikliovė savo skonio bei stiliaus pojūčiu ir šiandien džiaugiasi jaukia kaimo sodyba.

Žurnalas "Mano namai"
MIESTO APLINKA
Nuolat kintantis peizažas namo kieme
Vilniaus pakraštyje nuosavame name su šeima įsikūrusi dizainerė Indra Marcinkevičienė iš visų pusių sklypą juosiančias tvoras subtiliai užmaskavo vidiniame kieme sukūrusi dekoratyvų, visą sezoną nuolat spalvas ir formas keičiantį gėlyną, į kurį žvilgsnis krypsta pirmiausia.

GĖLĖTI NAMAI
Liepa: gėlynų vasaros branda
Vidurvasario branda akivaizdžiai justi pasižvalgius botanikės Teresės Jokšienės sode. Prisisotinusi spalvų liepa demonstruoja visas augalų grožybes.

Žurnalas "Mano namai"
LAUKO VIRTUVĖ
Kepsninės – kibirinės!
Žurnalas "Mano namai"
Seniausias gaminimo būdas

Ant ugnies keptas maistas – seniausias patiekalas Žemėje. Bet mums vis dar nenusibosta tobulinti šį būdą valgiui ruošti...
Barb–I.Q. Vaišės sodyboje

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis