Pasidaryk pats. Tokios komodos neturi niekas

Kai patys atnaujiname baldus, nušauname ne du, kaip atrodytų iš pirmo žvilgsnio, o visus tris zuikius: ne tik sutaupome pinigų, ne tik džiaugiamės pokyčiais namuose, bet ir suteikiame interjerui išskirtinio originalumo. Juk tokio baldo niekas neturi, nes parduotuvėje jo nenusipirksi – tai autorinis darbas!

Taip pat skaitykite:
- Butas po rekonstrukcijos: patogi ir spalvinga erdvė
- Lofto erdvėje - butas per du aukštus
- Provanso stilius standartinį butą pavertė romantiška oaze. FOTO

Prieš maždaug ketvertą metų blusturgyje įsigyta senovinė ąžuolinė lakuota komoda laikui bėgant pabodo, o ir prie šiuolaikiško interjero stiliaus nelabai derėjo. Bet išmesti stilingo ir patikimo daikto nesinorėjo.

Nuotr. – Simonos Kučytės-Svilainienės
Žurnalas "Mano namai"

Taigi išeitis buvo viena – pakeisti baldo išvaizdą pagal savo norus, priderinant prie namų interjero, suteikiant jam spalvingumo ir žaismingumo. Juo labiau, kad tokiems pokyčiams komoda labai tinkamas daiktas – ji turi daug plokščių paviršių, furnitūros, todėl kūrybiniam polėkiui yra kur pasireikšti.

Komodos paviršius buvo šiek tiek pašiauštas mažiausio šiurkštumo švitriniu popieriumi, nusuktos rankenėlės. Dažyta ji purškiamais matiniais dažais, kurie įsigyti prekybos centre „Ermitažas“. Tik čia pavyko aptikti įvairių spalvų matinių dažų – tiek juodų, tiek ryškiaspalvių, kontrastingai suspindinčių juodame komodos fasado fone.

Nuotr. – Simonos Kučytės-Svilainienės
Žurnalas "Mano namai"
Fasadą užteko nupurkšti vieną kartą, stalčiams prireikė kelių. Tiesa, šių dažų trūkumas tas, kad jie ilgai džiūsta. Naujos rankenėlės, derančios prie pasikeitusio komodos „įvaizdžio“, įsigytos viename prekybos centre.

Solidaus komodos silueto ir žaismingų spalvų derinys atrodo itin originaliai.

O štai kokių komodų (ir už kokią kainą!) galima rasti interjero ir baldų parduotuvėse:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis