Kurkite jaukią aplinką aromatingomis dovanomis

Vartome gražiausius namų interjero žurnalus, nuotraukos gražesnės viena už kitą. Tačiau nei viena fotografija nepapasakos aromato, kuris tvyro kiekvieno iš mūsų namuose, neatskleis paslapties, kaip kvapas keičia erdvę ir interjerą.

Aromatai namuose tarsi seka pasaką apie jus. Apie jūsų mintis, emocijas ir nuotaiką. Išsirinkite kvapą, kuris jus pakylės... Išsirinkite savo namų nuotaiką ir įsileiskite gaivų Provanso vėją į savo namus.

„L‘Occitane“ namų aromatai – tai dvelksmas iš gamtos. Tai aromatai, kurie paliečia ne tik namų sienas, bet ir suvirpina mūsų giliausias sielos stygas. Kiekvienas galime sukurti namuose jaukumą ir šventinę nuotaiką. Prabangus cinamonas pripildo kambarius šilumos natomis, Figų lapai atveria duris kūrybai...

„L‘Occitane“
„L‘Occitane“
Gamintojo nuotr.

Ypatingas ir savitas kiekvienų namų kvapas – tarsi paskutinis akcentas kuriant namų ar biuro interjerą. Ne visada reikia nuolat žydinčių gėlių ar gardžiai kvepiančių pyragų. Užtenka tik subtilaus „L‘Occitane“ prisilietimo, kad namai būtų kvapni ir jauki oazė.

„L‘Occitane“
„L‘Occitane“
Gamintojo nuotr.

„L’Occitane“ salonuose atrasite dailučius buteliukus su pompelėmis, skirtus namų kvėpinimui.  Purkšdami patalynę, pagalvėles, užuolaidas, piešite kvapų paveikslą savo namuose.

„L‘Occitane“
„L‘Occitane“
Gamintojo nuotr.

Kvėpinkite kambarius kaip tai daro prancūzai ir kurkite kiekviename kampelyje vis kitokį kvapų interjerą, būkite kūrėjais ir žaiskite su aromatų spalvomis, derinkite jų atspalvius.

Kad sukurtumėte savitą, ypatingą namų aromatą, tereikia uždegti kvepiančią žvakę.

„L‘Occitane“

Atraskite žydinčias bijūnų puokštes, spygliuočių mišką ar beribę levandų jūrą, saldaus cinamono ir gaivaus Viduržemio saulės nubučiuoto apelsino duetą, ką tik nuskintų vaisių kvapą, lelijų, pakalnučių, sausmedžių bei magnolijos natas, subtilius gėlių ir džiovintų vaisių, pušų spyglių, persikų ir cinamono aromatus, kurie švelniai susimaišo primindami malonius žiemos vakarus prie židinio...

„L‘Occitane“
„L‘Occitane“
Gamintojo nuotr.

Išsirinkite savo namų nuotaiką ir įsileiskite kalėdinę dvasią į namus. Tegul ji įneša kažką naujo, paslaptingo ir jaukaus...

Šv. Kalėdų proga dovanokite artimiesiems grožį, dovanokite „L'Occitane“.

Užsakymo nr.: PT_63242706

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis