Vos 14 kv.m. kambaryje telpa miegamasis, poilsio ir darbo kambarys

Kaip nedidelėje erdvėje galima sukurti kelias aplinkas?

Populiariausi tekstai:
- Lietuvoje jau 2 metus gyvenanti jamaikietė: pirmas įspūdis šokiravo
- Kuo vilki elegantiškos paryžietės (FOTO)
- Horoskopas spalio 2-9: didžiausių permainų norėsis asmeniniuose santykiuose
- Madingiausios šio sezono rankinės (FOTO)
- Cinamoninis naminis sūris

14m2 kambarys, kuriame yra miegamasis, poilsio ir darbo kambarys bei daugybė įvairiausių lentynų, spintelių ir kitokių sandėliavimui skirtų erdvių ir vietelių. 

Ir didžiulis ekranas projektoriui, ant kurio vaizdais galima gėrėtis gulint lovoje miegamąjame ar sėdint ant sofos poilsio kambaryje. Viena problema – sofa ir lova ant pakylos vienu metu egzistuoti fiziškai negali – reikia pasirinkti sofą arba lovą, nors gal tarp šių dviejų baldų didelio funkcinio skirtumo ir nėra.

Tai architektūros biuro INT2 Architekture projektas – maža erdvė tapo „mažesne“, joje patalpinus didžiulį daugiafunkcinį bloką, kuris yra iš šviesaus medžio apdailos šonuose ir nudažytas balta spalva iš vidaus. Šis blokas ir padaro kambarį ERDVIU!

Organizacinio bloko sienos tapo lentynomis ir spintelėmis: knygoms, rūbams, patalynei ir visoms kitoms namuose reikalingoms smulkmenoms. Lentynos ant ratukų atsirado net po lova ar sofa.

Lentynos atsirado ir palubėje. Įrėminta uždaromis lentynomis, buvo sukurta fantastiškai šilta ir jauki poilsio erdvė, vakarais ar naktį virstanti miego šventove. Šviesi bloko apdailos mediena, keletas lengvai pilkų bei rusvų trikampių ant grindų, ir sienos padeda sukurti ramią bei harmoningą aplinką.

Trikampiai lyg rodyklės, nurodančios atidaryti dureles, suteikia dinamikos, judrumo stabiliai „stovinčiam“ blokui. 

Šviesaus medžio darbo stalas, kėdės kojos – minimali ir šilta estetika. Šalia – juoda sienos dalis, ant kurios galima talpinti užrašus, piešti kreida – tai tarsi namų skelbimų, pranešimų, įkvėpimo lenta. Šalia – važinėjantis ant ratukų ekranas. Kairėje pusėje įtaisytas veidrodis.

Interjerą kūrė projektavimo įmonė INT2 Architekture. Tai įvairių specialistų komanda – architektai, dizaineriai, menininkai, fotografai, filosofai. Pavadinimas INT2 suformuotas, sujungus du žodžius: Intuicija + Intelektas, nes kūrėjai nuoširdžiai tiki, kad atsakymus į daugelį klausimų galima rasti ten, kur ribojasi racionalus pažinimas (logika) ir iracionalus pažinimas (intuicija).

„iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis