Kaip pagal fengšui sutvarkyti svetainę, kad joje vyrautų harmonija

Šiuo metu daug kalbama apie harmoniją, o pirmiausiai mes ją siejame su gyvenamąja vieta.

Fengšui - tai harmoningo gyvenimo pagal gamtos dėsnius senovės mokslas ir kiekvienas iš mūsų tai supranta savaip. Šiuo metu daug kalbama apie harmoniją, o pirmiausiai mes ją siejame su gyvenamąja vieta. Siekiant harmonijos svarbu išsaugoti tai, kas yra gero ir nesukurti diskomforto aplinkoje.

Svetainėje šeima praleidžia pakankamai daug laiko, čia mes bendraujame, žiūrime televizorių, sutinkame svečius – čia vyksta energingas gyvenimas. Ši patalpa turi daug reikšmės šeimos gerovei. Vaikai svetainėje turi turėti galimybę laisvai žaisti: tai pasireikš ir gerais pasiekimais moksle. Svečiams čia turi būti komfortiška – tokiu atveju jie norės grįžti pas jus dar. Svarbu, kad svetainėje nebūtų blogų ci energijų, dėl kurių mes galime jaustis nejaukiai: kai tiesiog norisi greičiau išeiti iš tokio kambario, be jokios priežasties. Čia energija turi būti rami, kad norėtųsi pabūti kuo ilgiau.

Konstrukcijos

Svetainėje neturi matytis laikančių konstrukcijų sijų, ypač jeigu jos labai masyvios ir apkrautos. Jeigu lubos žemos, tokiu atveju geriausia įrengti pakabinamas lubas ir paslėpti sijas. Dekoratyvios sijos taip pat nėra gerai.

Baldai

Reikia įvertinti patalpos dydį ir jos santykį su baldų dydžiu. Jeigu svetainė nedidelė, neverta joje statyti didelių, sunkių, masyvių baldų. Ir atvirkščiai, – jeigu tai didelė patalpa, tai smulkūs, lengvi baldai čia netinkami. Knygų spintos ar indaujos turi stovėti ant grindų, venkite pakabinamų lentynų. Minkštus baldus – sofą ir fotelius – rekomenduojama išdėstyti taip, kad sėdintis ant jų žmogus matytų, kas įeina pro duris, tačiau ne tiesiai prieš duris. Jeigu čia yra kokie nors laidai, tai jie turi būti tvarkingi, o dar geriau - paslėpti. Visas kambarys turi būti tvarkingas ir saugus. Jeigu čia betvarkė, tai vaikai, kurie čia auga, bus neorganizuoti.

Spalvos

Prieš parenkant svetainės spalvą, mes turime išnagrinėti apšvietimo kokybę. Jeigu langai išeina į rytus, pietryčius, pietus ar pietvakarius, vadinasi, patalpoje daug šviesos, o jeigu dar dideli langai, arba jie yra aukštai, tokiu atveju neverta naudoti melsvos spalvos: už lango viskas melsva ir viduje viskas melsva - būtų per daug. Dar reikia patikrinti, ar patalpoje ne per daug Jan energijų. Galima į kambarį atnešti katę ir pažiūrėti į jos akių vyzdžius. Jeigu patalpa labai skaisti, tai katė stipriai neatsimerks, netgi prisimerks, ir tai reikš, kad Jan energija labai stipri, o tai galime pavadinti neigiama Jan energija. Žmonėms, kurie daug laiko leidžia tokioje patalpoje gali pakisti charakteris: jie gali pasidaryti irzlūs, rūstūs. Ši energija taip pat gali turėti įtakos kraujospūdžiui, greitam nuovargiui.

Dažyti viską baltai taip pat neverta – labai nuobodu, taip pat neigiamai veikia charakterį. Labai šviesioje patalpoje nereikalingas stiprus apšvietimas, ten reikalingos dieninės ir naktinės užuolaidos. Nustatant, ar patalpa nėra labai tamsi, taip pat galime pasinaudoti kate - šiuo atveju jos akys bus plačiai atmerktos ir spindės. Jeigu patalpa pernelyg tamsi, šalta, tai čia labai daug In energijų, o tai nėra gerai. Tokios patalpos dažnai būna cokoliniuose aukštose, arba jeigu už langų dideli medžiai ir saulės šviesa nepatenka į vidų. In energijų perteklius mus veikia taip: trūksta pasitikėjimo savimi, tampame uždari, sunkiai koncentruojamės. Ten gyvenantys nepasitiki savimi ir netiki kitais, lengvai pasiduoda sunkiose situacijose. Tokios svetainės harmonizavimui reikia viską dažyti šviesiomis ir linksmomis spalvomis. Gerai naudoti lempas, kurios imituoja saulės šviesą.

Televizoriaus ekranas neturėtų būti nukreiptas į pietų pusę, tas pats – ir su kompiuterio monitoriumi (neturi stovėti šiauriniame sektoriuje ir žiūrėti į pietų pusę, greičiau sugenda. Televizoriuje svarbi ugnies energija, o pastačius į pietus susiduria ugnies ir vandens energijos dėl to greičiau sugenda.

Augalai

Svetainėje galima turėti gyvus augalus, bet ne per daug. Jeigu turite augalų su storais lapais, tai juos galima pastatyti prie televizoriaus, kad sugertų dalį spinduliavimo. Augalai naktimis pasisavina deguonį, tas pat vyksta su žvakėmis ir atvira liepsna - jie išdegina deguonį.

Dabar paplitęs variantas, kai svetainė yra sujungiama su virtuve, nėra geras, nes šių patalpų energetika labai skiriasi. Svetainė - tai Jan patalpa, Drakono galva, svarbiausia vieta būste. Svetainė priklauso vyrui, o virtuvė – moteriai. Jeigu šios dvi patalpos sujungtos, greičiausiai čia gyvena vienišas vyras arba moteris, arba vieno iš sutuoktinių dažnai nebūna namuose – būste apsigyvena vienatvė.

fengsuistudija.lt

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis