Kokia naminė priemonė padės išbalinti tarpus tarp vonios plytelių

Kai atsikraustėme į naują butą, jis nebuvo švarus. Ypač vonios kambaryje buvo daug kalkių, pelėsio. Na bet pasidarbavus namuose pasigamintų kalkių valikliu, viskas spindėjo kaip nauja.

Skaitomiausi straipsniai:
- I. Gelminauskienė: viskas, ko reikia moters spintai
- A. Gadžijevas: studijų nesu baigęs, virėju tapau išėjęs gyvenimo universitetą
- Kaip ištraukti sūnų iš religinės bendruomenės gniaužtų? Atsako psichologas
- Kristina Brazauskienė tiki: jos vyrą buvo galima išgelbėti
- Pyragas „Zebriukas“

Norite sužinoti, kaip paprastai nuvalyti pelėsį, kalkes vonios kambaryje, dušo patalpoje ar virtuvėje? Šis pačių pasigamintas valiklis puikiai valo, tereikia dviejų ingredientų – sodos ir baliklio.

Yra daugybė valiklių receptų, tačiau aš norėjau lengvai pagaminamo ir veiksmingo. Taigi jums reikės 3/4 sodos ir 1/4 ketvirtadalio baliklio, šveitimui – seno dantų šepetėlio ar tiesiog šepetėlio.

Dubenyje maišykite sodą su balikliu, kol pasidarys tiršta košelė. Šį mišinį užtepkite ant pelėsio paveiktų, kalkėtų vietų ir palikite 5–10 min. Baliklis atliks savo darbą, bet po 5 – 10 min. dar pašveiskite šepetėliu, kad geriau nusivalytų kalkės. Paskui palaukite dar 5 – 10 min., o tada nuplaukite mišinį švariu vandeniu.

Neatsidžiaugiu – visur taip švaru.

Dar keli patarimai: naudojate baliklį, tad apsivilkite senus drabužius, tokius, kurių negaila sutepti, nes nežinia kada gal užtikšti mišinio valant. Aš prieš valydama nepersirengiau, todėl dabar džinsai nusėti baltomis dėmelėmis. Kad nesudirgtų rankų oda, apsimaukite gumines pirštines. Valant atidarykite langą arba užsiriškite marlės kaukę, kad apsaugotumėte nosį, burną ir plaučius. Taip pat užsidėkite plastikinius akinius, kad mišinio neužtikštų į akis. Mišinį nuvalykite senu drabužiu ar nereikalingos medžiagos skiaute.

Na, kaip dabar atrodo jūsų vonios kambarys ir virtuvė?

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis