Augalai pagal Zodiaką - kuriuos išsirinkti, kad taptų teigiamos energijos šaltiniu

Kambariniai augalai ar skintos gėlės gali ne tik skleisti malonų kvapą ir suteikti teigiamų emocijų namuose, bet ir tapti neigiamos energijos šaltiniu. Kaip tinkamai išsirinkti augalus, kad jie mus įkrautų teigiama energija?

Skaitomiausi šių dienų straipsniai:
- 8 populiarūs mados mitai, kuriuos seniai laikas pamiršti
- Fengšui: kokį poveikį mums daro paveikslai, medžioklės trofėjai ir kiti interjero akcentai?
- Šiaurietiška dieta – sveikiausia ir efektyviausia pasaulyje
- Jean Harlow - sekso bomba, kurią pražudė religinga motina
- Karamelinis obuolių pyragas

Kokiu grožiu save apsupti? Geriausias sprendimas – augalai. Mes jais gėrimės, mėgaujamės jų aromatu, o svarbiausia tai, kad jie įkūnija grožį, nes visus augalus globoja meilės, estetikos ir žavesio planeta – Venera. Nepaisant to, kad visi augalai yra „Veneros vaikai“, jie gali sukelti ir neigiamą reakciją. Ir dėl to gali būti kalta ne tik alergija ar prietarai – kiekvienas augalas taip pat priklauso konkrečiam Zodiako ženklui. Pavyzdžiui, Vėžio ženklo augalai tokie jautrūs, kad gali nuvysti namuose, kuriuose dažnai pykstamasi, o Liūto ženklo augalai gali žūti, jei jiems neskiriama užtektinai dėmesio. Tad kokie augalai tinka jums?

Avinas

Avinus globoja Marsas – planeta, simbolizuojantis impulsą, veiksmą ir jėgą, todėl ir augalus Avinams derėtų rinkti pagal jų energiją – ryškius, aukštais stiebais, gausiai žydinčius. Pavyzdžiui, karališkąją begoniją, laukines tigrines lelijas, raudonas rožes arba azalijas.

Karališkoji begonija
Fotolia nuotr.

Raminantį poveikį gali suteikti rožinis snaputis – jis stabilizuoja atmosferą ir apsaugo visus, kurie prie jo prisiliečia. Avinams nereikėtų dovanoti astrų, chrizantemų arba orchidėjų, verčiau padovanokite kaktusą kaip organizmą stiprinančią priemonę, natūraliai apsaugančią nuo peršalimo.

Jautis

Šie Žemės ženklo atstovai – praktiški, patikimi, bet pavydūs žmonės. Jaučių ženklo augalai yra nedideli, bet sugeba išgyventi įvairiausiomis sąlygomis. Dažnai Jaučiai ieško retų ir paprastai gana brangių augalų rūšių.

Sanpaulija
Shutterstock nuotr.

Rinkdami Jaučiams gėles ar kambarinius augalus, venkite pigių ir kuklių puokščių. Geras pasirinkimas bus sanpaulija gražiame ir kokybiškame vazone, raktažolė arba didelės jausmingos lelijos.

Dvyniai

Oro ženklą Dvynius globoja kontaktų, kelionių ir mąstymo planeta Merkurijus. Dvyniai labai komunikabilūs ir linksmi žmonės, jie nuolat juda ir kas rytą tarsi pradeda gyvenimą iš naujo. Dvyniams tinka originalūs, egzotiški augalai – įvairios palmės ir lianos.

Juka
Fotolia nuotr.

Norėdami parodyti dėmesį Dvyniams, rinkitės puokštę su įvairiausiomis šakelėmis ir lapeliais.

Vėžys

Vėžiai sentimentalūs ir pažeidžiami, jiems visada svarbiausia yra šeima ir santykiai su artimais žmonėmis. Šio vandens ženklo atstovai renkasi estetiškus augalus, kurie jų išpuoselėtam būstui gali suteikti grožio ir jaukumo.

Fikusas
Shutterstock nuotr.

Vidutinio ploto patalpose Vėžių energetinę pusiausvyrą gerai palaiko fikusas. O siekiant sustiprinti harmoniją šeimoje, Vėžiams patartina turėti kambarinių augalų su sultingais stiebais, augančių šeimynomis ar kupstais: alijošių, fikusų, peperomijų arba kalankių.

Liūtas

Liūtai labiausiai mėgsta šildytis šlovės spinduliuose. O jų augalai, atvirkščiai, nereikalauja daug saulės šviesos, dėmesio ir priežiūros. Liūtai nemėgsta kuklių puokščių, net jei jos ir originalios. Jiems reikia visko, kas prabangiausia, kelia susižavėjimą ir pavydą.

Kalija
Shutterstock nuotr.

Todėl, rinkdami gėles ar augalus šio Ugnies ženklo atstovams, atkreipkite dėmesį į neįprastas rūšis – kaliją, japoninę kameliją ar kinrožę.

Mergelė

Praktiškoms Mergelėms svarbiau ne estetinė, o praktinė pusė. Geriausia žalia dovana Mergelei – augalas, kuris užaugins derlių. Bet dovanoti pasodintus kambarinius agurkus nelabai romantiška, tiesa? Todėl puikus variantas gali būti citrinmedis arba mandarinmedis.

Citrinmedis
Citrinmedis
Shutterstock nuotr.

Be to, augalais Mergelės linkusios ir pagražinti savo namus. Neapsiriksite, jei padovanosite Mergelei lianą arba augalą su vijokliniais lapais ir stangriais stiebais.

Svarstyklės

Svarstyklėms svarbiausia harmonizuoti savo aplinką. Šio Oro ženklo atstovai negali ramiai praeiti pro netvarką, ignoruoti nemalonų kvapą ar nepabandyti iš niekuo neišsiskiriančio daikto padaryti kažką ypatingo. Šiems estetams vertėtų dovanoti tik subtilias kompozicijas – tai gali būti tik viena gėlė, bet būtinai išskirtinė (pavyzdžiui, orchidėja). 

Orchidėja
Shutterstock nuotr.

Energetiškai Svarstyklėms tinka augalai su spalvotais lapais, neįprastais žiedynais ir vaisiais – kinrožė, margalapis krotonas, japoninė fatsija arba hortenzija.

Skorpionas

Žmonių, gimusių po Skorpiono ženklu, energetika viena iš stipriausių. Iš visų augalų jiems labiausiai tinka azalija, kuri jaučia šeimininkų energiją ir moka prie jos prisitaikyti: jei Skorpionas apatiškas, azalija suteikia jam jėgų, o jei susijaudinęs ar susierzinęs – pasiima dalį neigiamos energijos. 

Azalija
Fotolia nuotr.

Skorpionai nesugyvena su ciklamenais – tai energetiškai labai stiprus augalas, ir su sanpaulija – jautriu augalu, kuris labai greit žūva skandalų ir stiprių vibracijų atmosferoje.

Šaulys

Šie Ugnies stichijos globojami laisvamaniai nenustygsta vietoje – nuolat juda ir jų mintys, ir kūnas. Šauliai nuolat kažkur skuba, siekia mokytis ir tobulėti. Todėl šiems nesugaunamiems entuziastams labiausiai tinka gausiai žydintys augalai su ilgais, lanksčiais, tvirtais stiebais.

Rozmarinas
K. Cemnolonskio nuotr.

Šauliai nesugyventų su ramiu ir santūriu fikusu ir ne mažiau laisvamane, nei jie liana. Kaip bebūtų keista, Šauliai apskritai sunkiai sugyvena su augalais – nei azalija, nei švelnioji sanpaulija, nei net dygusis kaktusas netaps Šauliui maloniais kaimynais. Didžiausią tikimybę susidraugauti su Šauliu turi rozmarinas – turintis subtilų spygliuočių kvapą.

Ožiaragis

Žemės stichijos atstovai Ožiaragiai pasižymi išskirtiniu atkaklumu ir pastovumu. Jie nemėgsta skubėti, stengiasi gyventi ramiai ir stabiliai, nes stabilumas yras svarbiausias šio ženklo atstovų laimės kriterijus.

Fikusas
Shutterstock nuotr.

Šio ženklo atstovams tinkantys augalai auga tiesūs ir paprastai ilgai gyvena: fikusas, juka, lauras... Ožariagiams tinka ir azalija – vienas iš gražiausių kambarinių augalų. Stipriajama Ožiaragiui, kaip ir Skorpionui, sunku sugyventi su ne mažiau silpnu varžovu – ciklamenu.

Vandenis

Vandeniai gyvena tik savo idėjomis – jie visada elgiasi taip, kaip jaučiasi, nepaisydami to, kad išsiskiria iš aplinkinių. Vandeniams skirti augalai neturėtų būti pernelyg paprasti, o puokštė jokiu būdu neturėtų būti banali.

Maranta
Shutterstock nuotr.

Šie Oro stichijos atstovai komfortiškai jaučiasi su tokiomis pat individualybėmis kaip jie patys – galeniu, maranta arba dvispalve tradeskante. Energetiškai Vandeniai nesuderinami su nereikliuoju alijošiumi, kuris tinka tik Žemės stichijos atstovams.

Žuvys

Šio ženklo atstovai labai mėgsta augalus. Labiausia jie vertina aromatą, ir tik po to išvaizdą ir naudingąsias savybes. Melancholiškosioms Žuvims tinka augalai, kurie atkuria vidinę pusiausvyrą – tolmėja, hiacintas, alokazija ir orchidėja.

Hiacintas
Shutterstock nuotr.

Neblogas pasirinkimas būtų ir azalija – šis augalas ne mažiau jautrus, nei pačios Žuvys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis