20 metų scenoje praleidęs Mino baigia muzikinę karjerą - atskleidė ir priežastį

Atlikėjas, realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvis Mindaugas Mickevičius-Mino po 20 metų nusprendė atsisveikinti su scena.

Apie atsisveikinimą su scena atlikėjas prabilo LNK televizijos laidoje „Labas vakaras, Lietuva“.


„Prieš 18 metų filmavomės projekte „Kelias į žvaigždes“. Kiek dar galima dirbti, kiek dar dainuoti? Aš buvau nusistatęs ribą: gal iki kokių 50 metų arba 25 metų karjeros užtenka. Reikia jaunimui užleisti vietą. Bet dar kokius 4-5 metelius pasilieku rezervo koncertams.


Skaičiuoju, kiek liko gyvenimo metų. Būna studentavimo laikai, mokymosi laikai, tuomet kilimo ir karjeros... Dabar mano dainavimo 20-metis. Dar 5 metus ne tik dirbsiu, bet ir švęsiu visa tai ir uždarinėsiu. Na, ir paskui maždaug 20 metelių liks pagyventi, pakeliauti. Paskutiniai šie 3-4 metai bus aktyvaus koncertavimo metai“, – LNK laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ kalbėjo Mino.Vyriškų šukuosenų šou
Vyriškų šukuosenų šou
Kasperinos nuotr.Atlikėjas prabilo ir apie po realybės šou „Kelias į žvaigždes“ sukauptas pajamas.


„Po projekto mes buvom labai turtingi, kaip jaunimas. Labai daug koncertų, geri pinigai. Investavom, turim kur gyventi, turim papildomą kotedžą, turim santaupų.


Čia yra atsisveikinimo pradžia. Reikia pasilikti laiko ateiti į kitus koncertus. Visos šventės prašvęstos ir pradainuotos... O kada pavaikščioti po kitų koncertus, kada pakeliauti ir išleisti uždirbtus pinigus... Visgi aš atsisveikinėsiu ilgai“, – galiausiai pridūrė atlikėjas Mino.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis