Nerimsta ginčai dėl A.Jagelavičiūtės finansų: dėl pinigų aiškinasi buvęs stilistės vyras ir buvęs mylimasis

Nuo stilistės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės mirties praėjo jau pusantrų metų, tačiau tebesitęsia ginčai dėl jos turto ir pinigų.

Šį kartą teisme susitiko du vyrai - vuvęs menininkės sutuoktinis Mantas Volkus bei buvęs A.Jagelavičiūtės mylimasis Marius Survila. M. Volkus bandė įrodyti, kad M.Survila iš stilistės sulaukė net 19 tūkst. siekiančios paskolos, kurią turėtų grąžinti.Agnė Jagelavčiūtė ir Mantas Volkus
Agnė Jagelavčiūtė ir Mantas Volkus
DELFI / Tomas VinickasPortalas alfa.lt praneša, kad Vilniaus miesto apylinkės teisme pirmadienį buvo užversta byla, kurioje M.Volkus bandė įrodyti, kad A.Jagelavičiūtė savo buvusiam širdies draugui Mariui Survilai pervedė net 19 540 eurų, iš kurių M.Survila taip ir negrąžino daugiau nei daugiau nei 18 tūkst. eurų.


Minėto portalo žiniomis, M.Volkus į teismą kreipėsi paaiškėjus, kad dar gyva būdama A.Jagelavičiūtė buvusiam mylimajam M.Survilai per du kartus pervedė 14 tūkst. ir 5540 eurų. Stilistė mokėjimo paskirtyje buvo nurodžiusi, kad tai yra paskola.


M.Volkus teisme teigė, kad negrąžinti 18 tūkst. eurų turėtų būti grąžinti jos sūnui, stilistės turto paveldėtojui.


Vis tik pats M.Survila teigė, kad jokios paskolos jis nesulaukė. M Survilos teigimu, 10 050 eurų iš gautų pinigų buvo pervesti A.Jagelavičiūtės motinai Nijolei Jagelavičienei. 8540 eurų, vyro teigimu, buvo išgryninti ir atiduoti arba N.Jagelavičienei, arba pačiai mirusiai dizainerei.Stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir jos mama Nijolė Jagelavičienė.
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir jos mama Nijolė Jagelavičienė.
DELFIŠiandien Vilniaus miesto apylinkės teismas buvo nepalankus M.Volkui. Nuspręsta, kad įrodymų, jog A.Jagelavičiūtė savo mylimajam M.Survilai buvo suteikusi paskolą, yra per mažai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis