Ingrida Kazlauskaitė „atgaivino“ tėvų Livetos ir Petro Kazlauskų hitą

Popmuzikos dainininkė Ingrida Kazlauskaitė naujam gyvenimui prikėlė singlą „Kvailutė“, kuris dar 1993 metais, pavadinimu „Nelaiminga meilė“, buvo atliekamas jos tėvų – garsaus Lietuvos populiariosios muzikos dueto Livetos ir Petro Kazlauskų.

Jausmingos dainos atkūrimas – ne tik atlikėjos pagarbos ir dėkingumo išraiška jos šeimos kūrybai, bet ir L. ir P.Kazlauskų gerbėjų išpildytas prašymas „prikelti“ ir įtraukti kūrinį į koncertuose atliekamų dainų programą. Nenuostabu, kad net ir po daugelio metų ši daina neliko pamiršta gerbėjų, juk tuomet taip palietė klausytojų jausmus ir paliko žymų pėdsaką jų širdyse bei atmintyje.


„Net ir keičiantis laikmečiui, meilės tema niekada nepraranda aktualumo, šis kūrinys perduoda galingą ir šiuolaikišką žinutę, kuri giliai rezonuoja su šiandienos auditorija“, – apie naujai suskambusios dainos tematiką kalbėjo Ingrida Kazlauskaitė.


Originaliąją dainą „Nelaiminga meilė“, kuri devintojo dešimtmečio pradžioje tapo hitu Lietuvoje, atliko Ingridos Kazlauskaitės tėvai L. ir P.Kazlauskai. Jie ir šiandien išliko vienas populiariausių šeiminių duetų Lietuvoje, skaičiuojantis daugiau nei trisdešimt metų darbo profesionalioje scenoje.


Savo muzikinės karjeros metu Liveta ir Petras Kazlauskai išleido ne vieną gerbėjų širdis pavergusią dainą, kurią ir šiandien drąsiai galima vadinti šlageriu: „Šilagėlė mamai“, „Tau, tau, tau“, „Mylėk mane, mylėk“, „Einu, einu“ („O aš šalia tavęs tokia laiminga“) ir daugelį kitų prisimena kone kiekvienas šių atlikėjų muzikos gerbėjas.


„Nors dainos originalo („Nelaiminga meilė“) teksto autorius nežinomas, tačiau, kiek mums žinoma, šio hito šaknys glūdi Dzūkijos krašte, kurį visa šeima labai mylime ir dažnai ten koncertuojame“, – pasakojo atlikėja I.Kazlauskaitė.

Dabar, praėjus daugiau nei trims dešimtmečiams, Ingrida atgaivino šį kūrinį, į jį įpindama šiuolaikinių ritmų kartu išsaugodama jo nuoširdžią esmę ir suteikdama naują pavadinimą „Kvailutė“.


„Išleisti „Kvailutę“ yra ir svajonės išsipildymas, – sako Ingrida Kazlauskaitė. – Ši daina užima ypatingą vietą mano širdyje, ir man didelė garbė prikelti ją naujam gyvenimui. Tai gražus praeities ir dabarties derinys, jungiantis kartas per muziką“.


Ingridos atliekama „Kvailutė“ jau sužavėjo klausytojus, nes jos už širdies griebiantys žodžiai ir jaudinanti melodija kelia ir nostalgiją, ir šiuolaikinį aktualumą. Dainą prikelti naujam gyvenimui žinomai atlikėjai padėjo talentingasis prodiuseris ir dainų autorius Stanislovas Stavickis-Stano, kuris savo muzikiniu pajautimu dainai suteikė tarsi antrą kvėpavimą.


„Stano aš visiškai pasitikiu, kartu mes dirbame jau labai seniai, man visada gera sugrįžti ir kurti drauge. Kaip atlikėja, praktiškai, aš užaugau jo studijoje ir jam patikiu daugelį savo naujų kūrinių“, – šiltai šypsodamasi bendru kūrybiniu rezultatu džiaugėsi I.Kazlauskaitė.


Dainos „Kvailutė“ tema apie meilę ypač reikšminga šiandienos pasaulyje, nes suteikia vilties, leidžia nusikelti į slapčiausias širdies kerteles, svajones bei savo tyrumu sujaudina iki širdies gelmių.


„Mylime, jaučiame kiekvienas. Bet kokiame amžiuje niekas negali nuo to pabėgti. Vienų meilė skausminga, kitų beprotiška ir svajinga. Mano žinutė viena – mylėkite visa širdimi, net jei kartais tai atrodys kvaila ar beviltiška. Vis tiek nesiliaukite mylėję! Ir būkite mylimi pačia tyriausia meile“, – sakė Ingrida Kazlauskaitė.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis